.
Отговор в тема
Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 23456
Резултати от 126 до 146 от общо 146
  1. #126
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Хах, тъкмо се канех да го напиша.
    Аман от мислене в клишета, бе. Мъже и жени...дрънци. За индивиди говорим тук. С подобно назадничаво мислене аргументацията моментално олеква - "Не злобея, защото злобата не е присъща на мъжете". И кво?
    Идеално вниквам в това и ето ти огромния пропуск - може да не е присъща на твоя пол като цяло, но не означава, че не е присъща на теб. Познавам злобни мъже и с тая си черта слагат доста жени в джоба си.
    Бъркате отвращение със злоба, ама както и да е. Мога сега да взема да се впусна в сравнения и да ти докажа, че масово жените са по-злобни от мъжете, но няма да го направя. Не е това темата, това че ти се опитваш да се хващаш за глупости и да излезеш права е смешно, но както и да е. От хората които ме познават добре можеш да чуеш много неща за мен, но никога и че съм злобен. Мога да подмина някой който умира ако сметна, че не заслужава помощта ми, а може и да помогна на някого дори да застраша собственият си живот. Като цяло не ме интересува как ме наричаш и какво си мислиш за мен общо взето. Важното в случая е че това което казвам е истина, ако смяташ че не е истина много искам да ми се аргументираш точно ти, ама на лично. Ей така от любопитство искам да видя как ще ме обориш.

    И стига с тия глупости, че сте пропушили щото ви е било яко. Който ми каже, че е изпитал възвишено удоволствие от първата изпушена цигара ще му се изсмея в лицето.

  2. #127
    Lucky Strike - ментолките :3
    Когато нямам особено много пари минавам на Merilyn/ малките розови, понеже не ги харесвам много, а други цигари като че ли не мога да пуша, щом нямам достатъчно за Лъкито ;-;

  3. #128
    DA HUBAVI SA NO SA 19 CIGARI NE 20.6 LEVA KUTIA ZA MEN SA MNOGO.

  4. #129
    MM Slims, Лилава Ева, Marlboro Touch, Розово ome, розов Marilyn.

  5. #130
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Черен дънхил. Мн полезна информация.

  6. #131
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Мерилин и Ева.

  7. #132
    To samo da ima batee

  8. #133
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    379
    Цитирай Първоначално написано от Hell-Ya Виж мнението
    Реших, така да се каже, да възродя тази тема...
    Аз лично рядко пуша, обикновено като съм на купон или се съберем доста хора...
    Цигарите, които ми допадат най-вече са Marlboro Gold, син Dunhill, Parliament Aqua Blue, а от ментоловите - Lucky Strike.
    Не пуша...

  9. #134
    Цитирай Първоначално написано от Hell-Ya Виж мнението
    Реших, така да се каже, да възродя тази тема...
    Аз лично рядко пуша, обикновено като съм на купон или се съберем доста хора...
    Цигарите, които ми допадат най-вече са Marlboro Gold, син Dunhill, Parliament Aqua Blue, а от ментоловите - Lucky Strike.
    Не пуша ...

  10. #135
    Сигурно и той приема по-добре електронните цигари, защото за непушач димът от обикновените е ужасен.

  11. #136
    Оранжеви Хрус-Хрус - с тютюн от брашно и филтъра им е от сол. Евтини са.

  12. #137
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321
    Не пуша и нямам такова намерение

  13. #138
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Синя карелиа 100.

  14. #139
    Rothmans :Д

  15. #140
    Здравейте, преди няколко дни смениха опаковката на Winston Blue и вкуса не ми се струва същия на вас как ви се струва

  16. #141
    Светлосин Lucky Strike и Ome ментол

  17. #142

  18. #143
    Аз лично пуша само и единствено ментово Omе, тъй като не са много силни

  19. #144
    Късо черно Sobranie !!!

  20. #145
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    по принцип не пуша,но реша ли да пуша ще е най-силната отрова която става за пушене


    и в същото време стойте далеч от мен
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  21. #146
    Пробвам се с IQOS.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си