Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
Хах, тъкмо се канех да го напиша.
Аман от мислене в клишета, бе. Мъже и жени...дрънци. За индивиди говорим тук. С подобно назадничаво мислене аргументацията моментално олеква - "Не злобея, защото злобата не е присъща на мъжете". И кво?
Идеално вниквам в това и ето ти огромния пропуск - може да не е присъща на твоя пол като цяло, но не означава, че не е присъща на теб. Познавам злобни мъже и с тая си черта слагат доста жени в джоба си.
Бъркате отвращение със злоба, ама както и да е. Мога сега да взема да се впусна в сравнения и да ти докажа, че масово жените са по-злобни от мъжете, но няма да го направя. Не е това темата, това че ти се опитваш да се хващаш за глупости и да излезеш права е смешно, но както и да е. От хората които ме познават добре можеш да чуеш много неща за мен, но никога и че съм злобен. Мога да подмина някой който умира ако сметна, че не заслужава помощта ми, а може и да помогна на някого дори да застраша собственият си живот. Като цяло не ме интересува как ме наричаш и какво си мислиш за мен общо взето. Важното в случая е че това което казвам е истина, ако смяташ че не е истина много искам да ми се аргументираш точно ти, ама на лично. Ей така от любопитство искам да видя как ще ме обориш.

И стига с тия глупости, че сте пропушили щото ви е било яко. Който ми каже, че е изпитал възвишено удоволствие от първата изпушена цигара ще му се изсмея в лицето.