.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Май че ме отсвири както трябва..

    Здравейте. Чета го форума доста често, знам че не сте врачки или гадатели някакви, но искам да се оплача какво ми случи последната седмица и да ми кажете струва ли си да го мисля или не.
    Запознах се с един момък на чист майтап преди две седмици. Смисъл... беше на работата ми, негов приятел ме хареса, дойдоха пак заради онзи, но аз от пръв поглед харесах другия. Не с много мъки покрай общи познати го добавих във фейса ( ) Преди дори да съм посегнала да вида дали е на линия, той вече ми беше писал. Почна да ми пише всееки ден и открито да си ме сваля. До тука добре - даже не съм си и мечтала сам да ми се поднесе на тепсия. След дълги уговорки и няколко отказа от моя страна, накрая преди няколко дни отидохме да пиеме у тях с още една приятелка и негов приятел. Искам само да подчертая, че през цялото време той се стремеше да се опознаем и да си лафиме и на някви сериозни теми, свързани с представите ни за живота и тн... смисъл изглеждаше сериозен човек. И такааа..... отидохме да пиеме, поцелувахме се (извинете ме за откровенията, ама.. ) и на следващия ден като си писахме ми си извини, ако ме е обидил нещо и каза, че всичко е било екстра. НО ОТТАМ НАТАТЪКА никакъв го няма. Нито пише, нито минава... поканих го оня ден да дойде да ме види - мързяло го, а иначе ме вика в тях да пиеме. Да го мисля ли, струва ли си... отряза ли ме... защо мъжете сте такива и кво точно прави. Знам, че не можете да ми кажете, ама се нервирам много. Аз ли бързам, сбърках ли нещо ? А съм луда по тоя човек. Но да му се моля, няма как да стане. Въпроса ми е горе-долу.... кво да правя ? Много го харесвам, а той май че ме отбива или ако не ме, що се държи така ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Или го е страх, че е пил и после му е станало гузно, или те вика пак у тях да пиете, защото е решил, че лесно ще му дадеш. Във всеки случай май не е за теб.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  3. #3
    Виж, мен тия два варианта не ме притесняват толкова, колкото да ме е отрязал. И двата пъти след това аз го потърсих, той ми прекрати разговорите доста уклончиво с "пък ше пишем пак некой път"... Смисъл аз няа му предлагам брак и деца, то ако е писано да стане нещо сериозно, ше стане и без да го обявявам публично. Но мъжкото държание понякога ме обърква до неузнаваемост. Тъпо ли е директно да го питам кво си мисли и директно да види колко съм откачила по него, ама честно от 1 до 10 колко смотана и отчаяна ше изглеждам ?

    п.п. имам чувството, че съм изгубила тренинг в свалките с тия мои дълги връзки.. извинявайте, че питам некви неща като идиот, но надух главите и двете момичета, които знаят за тва и реших, че треа преместа енергията на друго място. xD Просто искам пак да живея нормално, а не да мисля нон-стоп за Този.

  4. #4
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Изобщо няма да изглеждаш смотана и отчаяна, питай си го в прав текст. Така е винаги най - добре.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  5. #5
    Голям фен Аватара на SkyEatsAirplane
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Dreamland
    Мнения
    574
    Според мен пък точно обратното, колкото повече му показваш, че си луднала по него, той изгубва интерес. Прилича ми на играч по думите ти. Мисля, че не е за теб. Не се влюбвай така и недей да му бъдеш винаги под ръка, когато ти се обади. Намери си някакви занимания, излизай повече с приятели, за да не го мислиш толкова. Бъди заета и не показвай толкова, че си хлътнала. Момчетата в началото изобщо не са като нас момичетата, те са по-непукистични.
    (#) ...thats a cookie...

  6. #6
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Ако беше "играч" по-скоро щеше да я изчука и да каже "пък ше пишем пак некой път", а не просто да се поцелуват.
    Може да е преценил, че ти искаш нещо повече от това, което той иска и може да ти предложи
    Може да не те е достатъчно харесал като характер, държание и т.н.
    Може да му е станало гузно заради приятеля му дето те е харесал пръв.
    Може да има друга, към която са му насочени мислите...абе всичко е възможно.
    Ама, според мен най-добре не го търси ти първа. Може да му станеш досадна(ако още не си). Изчакай - ако те потърси пръв ок, ако пък не - забравяш го и толкоз.

  7. #7
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    А и може и да не са ви паснали представите за живота.
    Не знам, ама на първа среща да се поцелувате, тва си е жив сигнал "easy A"...
    Не го мисли, сама казваш "ако има да става, ще стане". Спри да го побутваш.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  8. #8
    Мерси...
    Не заради приятеля му - онзи го отказах на бърза ръка.
    Не е заради представите - даже за всичко почти бяхме на едно мнение.
    За първата среща - може и тва да е направило некво лошо впечатление, но не подхванах аз нещата там. Пък и не сме малки.
    Както и да е... прави сте, ше го остава момчето. Ако иска.

  9. #9
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Според мен въобще и не си луда по него. Когато свикнеш с нещо и то изведнъж изчезне, първоначално ти е малко объркано и си го искаш... но само толкова. Бързо се свиква и по обратния начин. Най-просто казано - прищявка.
    Колкото до него, мисля че се е разочаровал от тебе. Имал е някакви очаквания за нещо, не са се оказали верни и се е отказал да се занимава.

  10. #10
    Напротив Прищявка беше когато го видях и реших, че трябва да се запознаем.
    Ценя качествата в даден човек, правят ми впечатление и темите, които се подхващат. Както и жестовете. И държанието. Дефакто и рядко се впечатлявам толкова от някого...


    оф, накрая ше му прата темата вместо любовно обяснение.

  11. #11
    отиваш в тях и му казваш - са ща са чукаме ли или няма да са чукаме

  12. #12
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Цитирай Първоначално написано от Ahcy Виж мнението
    отиваш в тях и му казваш - са ща са чукаме ли или няма да са чукаме
    http://www.vbox7.com/play:4f24d4b6 минута 11:55

  13. #13
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    А и може и да не са ви паснали представите за живота.
    АХАХхахаха, най-доброто в темата.

  14. #14
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от xXxPETYAxXx Виж мнението
    Ако беше "играч" по-скоро щеше да я изчука и да каже "пък ше пишем пак некой път", а не просто да се поцелуват.
    Може да е преценил, че ти искаш нещо повече от това, което той иска и може да ти предложи
    Може да не те е достатъчно харесал като характер, държание и т.н.
    Може да му е станало гузно заради приятеля му дето те е харесал пръв.
    Може да има друга, към която са му насочени мислите...абе всичко е възможно.
    Ама, според мен най-добре не го търси ти първа. Може да му станеш досадна(ако още не си). Изчакай - ако те потърси пръв ок, ако пък не - забравяш го и толкоз.
    Това. А и също нещо друго. Отказала си му няколко пъти.

  15. #15
    Отказах да ходя у тях - сама. Два пъти. Реално ли е наистина причината да е някаква сууупер дребнава. Всъщност преди да ида и да стане финалната част, два пъти идва при мен и сме си говорили по цял ден, тъй че може и онова да не се брои за първа среща. Не му се тръгваше и двата пъти като беше дошъл, и знаеше защо е там. При мен. Супер истински и изведнъж - 360 градуса. Не е справедливо. Веднъж се изцепи, че му е писнало от човек постоянно до него.. може и тва да е. о, Кристално кълбо, къде си. Обещавам, че ако разбера ква е причината, ше я обявя, ей така да видим кой е излязъл прав. xD

  16. #16
    Повече от фен Аватара на analgin
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    372
    Квартален мачо привикващ необезчестени девойки у дома , но вероятно критериите са по-занижени и се влачат всякакви

    Иначе според мен няма смисъл да си мислиш за него и да си губиш времето с такъв човек , най-малкото щеше да те покани навън да се видите , а не у тях , колкото и да се опитваш да се абстрахираш от нечистото си подсъзнание е сравнително ясно каква е идеята .Това ,че не ти звъни може да е от всичко , все пак не си му пуснала веднага и може да не му се занимава много да си губи времето да те навива и тн.

  17. #17
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    И как така се влюби в него за две седмици,че ми е интересно.
    И по-добре не му се влачи в краката,ти мацка ли си или к'во?
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  18. #18
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Аз да ти кажа въобще не давам а ме целуват на първа среща. после ме гледат странно, но не мога. Първо а опозная човека. Нямам предвид, че искам да се оженя за него. Имам някаква преграда с непознатите. Колкото и да съм непринудена, такива волности си имат граница, особено с непознати.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  19. #19
    Е не де, не влюбена.
    "Ако търсиш нещо сериозно - не съм аз човека. Готина си, симпатична си, върви лаф, но може само да се забавляваме, в което няма нищо лошо. За връзка трябва да има химия, а такава липсва между нас".
    15 минуткас по телефона. Кой беше прав ?
    Мерси... бяха ми полезни всички мнения, че да му се обадя най-накрая...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си