.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    От къде да си закупя тест за наркотици?

    Здравейте.Искам да си закупя тест за наркотици,но не такъв който да ме излдва урината и да каже дали взимам, или не,а такъв с който иследвам самата дрога за да знам какво взимам.Да знаете къде случайно ги продават.Имам примерен от e-bay точно и такъф реагент си търся но България.Ако ви интересува защо ми е просто от любопитство с какво се тровя.

    http://www.amazon.com/NIK-Drug-Test-.../dp/B001VSHYG8

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Доколкото знам, не ги продават тук. Спри дрогата, не се интересувай каква е.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  3. #3
    Е все трябва някъде да ги има тези реагенти.Много искам да си купя.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на analgin
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    372
    продавалник.ком

  5. #5
    Няма там или не търся правилно може би.Какво написа?

  6. #6
    Е все трябва някъде да ги има тези реагенти.Много искам да си купя.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Лоша работа са това наркотиците, един път захванеш ли се с тях живота ти заминава.

  8. #8
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Спри ги. Един ден ще съжаляваш. Преди пушех. Спрях цигарите. Сега се чувствам в пъти по - добре. Опитай.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  9. #9
    Повече от фен Аватара на analgin
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    372
    Тестове за наркотици - търсене , виж и в бг-мама със сигурност има такива теми , но тези , които показват само дали си употребявал или не са най-разпространените на пазара .
    Щом е от интерес с какво се тровиш не питаш ли дилъра си какво купуваш , все пак се вижда дали е коз или нещо по-тежко ,има и известна разлика в цените , няма как да не знаеш какви наркотици взимаш , какво е качеството да , но самият вид би трябвало да го знаеш

  10. #10
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    Сайта е Amazon, не e - bay... поръчай го по интернет.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от JuStElly Виж мнението
    Сайта е Amazon, не e - bay... поръчай го по интернет.
    Абе ти си много тъпа.Кое не разбра от НЕ ИСКАМ ДА ИДВА ПО ИНТЕРНЕТ а го търся от тук.Другото което да отговоря на горният пост,според теб дали не мога да разбера дал итревата е трева.Трябва да ми да тествам MDMA с реагенти.А съвети от порядъка спри наркотиците моля да не ми давате щото темат ане е търся помощ а търся тест така че аре да си ги спестите.Моля пишете само по темата тролове.

  12. #12
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    Цитирай Първоначално написано от evolintendd Виж мнението
    Абе ти си много тъпа.Кое не разбра от НЕ ИСКАМ ДА ИДВА ПО ИНТЕРНЕТ а го търся от тук.Другото което да отговоря на горният пост,според теб дали не мога да разбера дал итревата е трева.Трябва да ми да тествам MDMA с реагенти.А съвети от порядъка спри наркотиците моля да не ми давате щото темат ане е търся помощ а търся тест така че аре да си ги спестите.Моля пишете само по темата тролове.
    Абе я се стегни малко, не знам кой е тъп... Аз, защото се опитвам да ти помогна или ти, защото се тровиш със всевъзможни глупости. Като почнете с лапешките си истории, ако мислиш, че е много яко се лъжеш! Не търсел помощ, то попринцип трябва да имаш нещо в главата, за да потърсиш, а това че ти ТРЯБВА помощ е вече друга работа. Станал на 13 и вече почнал с наркотиците и си мисли, че е Бог. Тъпа съм била, стегни се малко, лапе недорасло.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от JuStElly Виж мнението
    Абе я се стегни малко, не знам кой е тъп... Аз, защото се опитвам да ти помогна или ти, защото се тровиш със всевъзможни глупости. Като почнете с лапешките си истории, ако мислиш, че е много яко се лъжеш! Не търсел помощ, то попринцип трябва да имаш нещо в главата, за да потърсиш, а това че ти ТРЯБВА помощ е вече друга работа. Станал на 13 и вече почнал с наркотиците и си мисли, че е Бог. Тъпа съм била, стегни се малко, лапе недорасло.
    Офф да те еба и у тъпия трол.Метни се в дружбенското езеро и дано не чуя повече от теб.Айде пали мотора и престани да пишеш в темата само да флудваш.

  14. #14
    И така все още търся въпросните реагенти за иследване на субстанции.Ако някой има идея да пише.Благодаря предварително.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си