.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Exclamation Прочетете...моля ^^

    Той ми е бивш...имали сме много караници,много събирания и раздели. Последният един месец скъсахме... и си останахме нещо като приятели с екстри. Всяка вечер ме изпращаше,целуваше,прегръщ аше и т.н. Пишехме си,говорехме си...разбирахме се идеално,беше по-хубаво от преди. Преди 3-4 дни забелязах,че се зарибява с едно момиче във Фейсбук..
    Същият този ден му направих намек,а той само каза,че момичето не било от тук и била позната на брат му. Вечерта те продължиха.Пратих покана на въпросното момиче...и той издивя.Скарахме се... снощи от нищото ми НАПИСА как не искал да ме вижда,мразел ме и прочие....написаха се обвързани с това момиче.Честитих му...а той малко по-късно ме блокира.
    Стоях и зяпах като индианец. Какво...за бога... !? Получих някои теории...едни от които бяха,че си играел с мен...или,че навил това момиче да ме дразнят.Също ми споменаха,че понякога момчетата правели това с изпращането , за да дразнят момичето. WTF?! ... Амм...вашата теория каква ее....моля,спестете хейт
    Мерси предварително

  2. #2
    Или те дразни за да ревнуваш
    Или просто не желае да ставате приятелки за да не научи тя някой неща за него .

  3. #3
    Голям фен Аватара на DENKAZ
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    В реалността
    Мнения
    773
    Цитирай Първоначално написано от love_brd0 Виж мнението
    Той ми е бивш...
    Отговора.
    Schhh! Hear the silence...

  4. #4
    При положение, че ти е бивш и сте си били само приятели, ти нямаш никакво право да му се бъркаш и да му държиш сметка кога с кой си пише и какво си пише. Вярно, че той малко пресилено и детински е постъпил, но нищо не можеш да направиш. Така решил-така направил.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    е затва винаги съм казвала, че приятелите с привилегии е нещо мега глупаво
    винаги има някой, който страда после
    остави го намира

  6. #6
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    И двамата сте деца явно още.

    Защо ти е трябвало да пращаш покана на това момиче?
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  7. #7
    Повече от фен Аватара на BornToRaiseTheHell
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    393
    Затова се нарича "приятели с екстри", а не гаджета - защото имате право да се виждате с други, без да си правите муцуни после.
    На момчето, според мен, му е дошло вповече това, че си се опитала да стигнеш до другото момиче при положение,че сте скъсали и не е твоя работа, особено щом си се навила на приятели с екстри.

  8. #8
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    След като сте станали приятели с привилегии, а ти все още го ревнуваш и му държиш сметка, какво очакваш? Просто е видял, че имаш грешна представа и различни очаквания за взаимоотношенията ви и явно ти е показал, че е по-добре да спреш с тях. Не се опитва да те накара да ревнуваш, просто те разкарва.

  9. #9
    Явно човекът си е търсел нова връзка поради една или друга причина, но е решил да запази този тип отношения с теб. Било то, защото те е уважавал и е искал да си част от неговия живот по един или друг начин, или просто си му била удобна секс-алтернатива.
    Идеята на приятели с екстри/привилегии/изгоди/... (което мен изобщо не ме привлича - или съм с момичето като пълноценна двойка, или съм сам. Няма средно положение) е точно това - знаеш, че можеш да разчиташ на този човек за секс и приятелски отношения, но нямаш правото да се вреш в личния му живот. Все едно да ревнуваш приятел, че днес не е излязъл с теб, а с друг на кафене. Все пак е било редно от негова страна да ти каже, че си има вземане-даване с дадено момиче, и че има някакви по-сериозни изгледи, за да те подготви и да не те отреже рязко с думите "аз вече имам връзка, край между нас, чупката"

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    237
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    И двамата сте деца явно още.

    Защо ти е трябвало да пращаш покана на това момиче?
    защото е любопитна патка

  11. #11
    И аз имах подобна история с бившия ми.. Скъсахме много брутално,но си останахме 'приятели с екстри',както го наричаш ти.В моята история наистина не знаех какви сме всъщност,но въпреки че аз го скъсах ми беше приятно да се държим така..
    Та да си дойдем на думата. Предполагам,че той може би иска да те накара да ревнуваш един вид. Ако е имал някакви чувства към теб ,не може да започнат да избледняват за 1 ден..
    Бъди силна,прави се,че не ти пука особено,дръж се естествено и все едно нищо не се е случило,за да разбере,че не си от онези,които започват веднага да се натискат на момчето и да досаждат.
    Дано разбере какво е загубил !

  12. #12
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Не знам и аз от какъв зор си й пратила покана... умирате да си врете носовете навсякъде.
    Everything changes, but beauty remains ...

  13. #13

    Question

    The fuck той ти е бивш! А и от какъв зор си й изпратила покана? Хм, и аз също бих издивяла на негово място... Тва си е неговия живот и ти също трябва да му оставяш лично пространство и да не го задушаваш. А и като не сте заедно е нормално да излиза и с други нали така?

  14. #14
    Айде бе .. тя ви пита за тезата ви, а вие ѝ държите сметка затова, че е пратила покана на момичето .. естествено, че ще го направи, всеки би го направил /// а по темата - според мен или има чувства към онова момиче и затова се опитва да те разкара, или иска да е сигурен, че ще го изревнуваш (както правиш) и че ще поискаш отново да сте заедно

  15. #15
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от problem4eeee Виж мнението
    Айде бе .. тя ви пита за тезата ви, а вие ѝ държите сметка затова, че е пратила покана на момичето .. естествено, че ще го направи, всеки би го направил
    Мне, само глупаци биха си тикали носа в такива неща. Приятелите с привилегии не си държат сметка, не се изпращат, не се държат за ръце. Те просто правят секс и после кой откъде е. Пък да не говорим, че към бивш не би трябвало да се връщаш по абсолютно никакъв начин, дори и за секс.
    Авторке, той ти е ядосан, че си му искала отчет. Не е трябвало да пращаш покана. Сега той е с друга и няма нужда да се измъчваш с простотии. Минало бешело.

  16. #16
    Супер фен Аватара на Glamour92
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 885
    Това е проблема при приятелите с допълнения. Че единият все не е наясно с понятието или е наясно,но не е особено доволен и гледа полека-лека да промени нещата в посоката,в която би му харесала повече. А това разбира се,поражда конфликт с другия участник ,който от самото начало си е знаел какво иска и държи да получи именно това и нищо повече.

    Както и да е.
    Авторке,попресолила си манджата.
    Много е вероятно момчето да се е сплашило,че ще истерясаш и ще започнеш да хвърляш кал по новата му връзка.
    Затова просто е решил да си спести мъките и да те отсвири от всички фронтове,за да нямаш достъп до него.
    Когато скъсат ,може и да те потърси пак и да опита да замаже положението с някой рецитал на лунна светлина+държане за ръчица,прегръдка,целувка и хайку върху парфюмирана салфетка в пощата.
    Ти ако имаш мозък в главата,няма да се вържеш.
    The crowd is proud
    The crowd is loud
    The crowd says"No"!
    To friend and foe
    I stand between
    Of might and unseen
    What's right and wrong
    Debate sing song
    To push away
    A chance to stay
    An idea born
    To laugh or sorn
    Reject or see
    What will,shall be
    One"Yes"is spoken
    One voice has broken
    The silence still
    Pay up the bill
    One"Maybe",please
    The crowd appease...
    "Yes","No","Maybe"
    Undecided
    Crowd
    Divided...

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Мне, само глупаци биха си тикали носа в такива неща. Приятелите с привилегии не си държат сметка, не се изпращат, не се държат за ръце. Те просто правят секс и после кой откъде е.
    По тази логика...не сме били приятели с екстри...както забелязах,явно "приятел с екстри" за всички по-горе означава само секс...при нас далеч не бе така... И все пак.... смятам,че трябваше поне да ми спомене,че има друго момиче...и едно голямо "БЛАГОДАРЯ" на хората,чийто хейт помолих да не демонстрират.. Ако има някакви въпроси да оточнявам повече,питайте

  18. #18
    К'во трябва да се уточнява ?
    Фактите направо ще ти избодат очите. Самоцитирам се:

    Цитирай Първоначално написано от r0073x
    Явно човекът си е търсел нова връзка поради една или друга причина, но е решил да запази този тип отношения с теб. Било то, защото те е уважавал и е искал да си част от неговия живот по един или друг начин, или просто си му била удобна секс-алтернатива.

  19. #19
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Аз за вас не знам, ама съм доволен че кака ви Гламър се появи. По хубаво от нея не знам кой може да го каже

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  20. #20
    Супер фен Аватара на Glamour92
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 885
    ^ минутка за реклама,а ? *изпъч*
    The crowd is proud
    The crowd is loud
    The crowd says"No"!
    To friend and foe
    I stand between
    Of might and unseen
    What's right and wrong
    Debate sing song
    To push away
    A chance to stay
    An idea born
    To laugh or sorn
    Reject or see
    What will,shall be
    One"Yes"is spoken
    One voice has broken
    The silence still
    Pay up the bill
    One"Maybe",please
    The crowd appease...
    "Yes","No","Maybe"
    Undecided
    Crowd
    Divided...

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Аз оставам с впечатлението, че за авторката приятели с привилегии значи целувки, прегръдки и изпращане до вкъщи.

    И, много ясно, че ще ти се ядоса. Нали не сте двойка, откъде накъде ще се бъркаш ти? Че и си нагла на всичкото отгоре да добавиш момичето. Пф.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  22. #22
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Дали сте приятели с привилегии или ощетения е без значение. За чий хуй ти е фейсбука на новата му приятелка? Кафенце ли искаш да пиете и да го обсъждате колко му е дълъг? По-добре на баба му да беше пратила приятелство...
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  23. #23
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Трябва да ти е ясно,че от момента,в който сте скъсали,ти вече нямаш право да му искаш обяснения и да му се бъркаш в личния живот.Вие вече не сте заедно и толкова.Щом още го харесваш не е трябвало да се съгласяваш да сте "приятели с привилегии",защото накрая ти ще си наранената.Аз така като чета малко ми напомня за моя бивш,твоя бивш също явно не знае какво иска.За мен вариантите са два:ако мислиш,че той има още някакви чувства към теб,дръж се хладно с него и му покажи,че си се справяш екстра без него и не ти трябва;другият вариант е да приемеш това,което написах по-горе за истина и да се държиш нормално с него,да не му се месиш повече в личния живот и да му бъдеш приятел.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си