.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Question Работа за 15 годишен

    Добър ден! Извинете, ако съм сбъркал раздела в който пиша, но незнам каде другаде да пиша. Търся си почасова работа за моята възраст, като може да е всичко...от раздаване на брошури до изолации. Търся в Русе. Търсих по нет-а, разпитвах но нищо не мога да намеря. Моля за помощ

  2. #2
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Завърши даскало и тогава ще работиш за кво ти е сега, аз завърших преди 1 година и не мога да си намеря работа още свястна, навсякъде искат стаж и средно минимум да имаш, освен някоя хамалска работа, но ще е незаконно, щото няяш 18, ще имаш време до пенсия да работиш, ся си ходи на даскало, после ще работиш 40 години

  3. #3
    На човека му трябват пари,бе

  4. #4
    на първият ти въпрос: просто, защото положението с финансите не е розово, а и аз не претендирам за 80 лева на ден, а за от 10-30 , а и както казах, ще е почасово. също така не е незаконно, защото можеш да си изкараш разрешително, но няма хора които да се наемат. затова търся помощ и тук. а и също така искам малко по малко да започна да събирам пари за обучението ми по програмиране.

  5. #5
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Ако нямаш 16 ще сънуваш разрешително. Флаерите са ти единствената надежда, освен ако някой познат на вашите не те вземе за общак. Но и при флаерите предпочитат симпатични момиченца, така че нямаш големи шансове.

    Щом се гласиш за програмист сядай да четеш. Не ти трябват уроци ако имаш желание и интерес.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  6. #6
    Отностно второто -> правя го. И все пак самоделката не етолкова добра, колкото ако някой професионалист ти преподава и т.н

  7. #7
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Трололололо

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Supermassive____ Виж мнението
    Трололололо

    кое му е смешното?

  9. #9
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    Малко трудно на 15 ще си намериш работа, освен ако не е с връзки. Почакай да станеш на 16 и пак не е гаранция..

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си