.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: Солариум

  1. #1

    Солариум

    Понеже съм много бяла, мисля да посетя солариум. Знам че е вреден за кожата, но все пак прибягвам до това. Та въпроса ми е колко д/г струва и колко пъти трябва да се посещава и по колко време да се седи за нормален тен, не много тъмен. Очаквам коментарите ви, моля пишете каквото знаете или сте чували. Благодаря предварително

  2. #2
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Не може да седиш повече от 15 мин. наведнъж. Ако един качествен солариум ти позволява повече да се печеш, тогава не е законен или имаше една специална дума а това. Става въпрос, че за отварянето на такъв, се спазват редица изисквания. Повечето хора го отварят без да знаят нищо по въпроса и трудно ще те консултират. Да не говорим за това, че не чистят след всеки. Цената е различна. Лесно ли изгаряш? Аз съм мн бяла, но не изгарям, а направо тъмнея. Първият път за всеки е 5 мин.. Не повече!!! Хубаво е да ходиш в началото през няколко дни. Винаги след солариума се намазваш с някакъв лосион за тяло. Кожата има нужда от хидратация. Най-добре е бебешкото олио, ако не ти се дават мн парички за техните продукти. Влизаш без грим и лещи. Косата а е покрита с кърпа и си затваряш очите. Да не си третирала кожата 6 часа поне преди това.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  3. #3
    а скъпо ли излиза или ... ? за 5 мин д/г колко е ?

  4. #4
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    лев най-много е една минута.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  5. #5
    може би си решила, но все пак, ако искаш мнение де, според мен по-добре не ходи на солариум. Аз също съм бяла и въпреки че почернявам само като се покажа на слънце, знам за какво става въпрос. Мисля, че да си бяла е мноооого по-добре, отколкото черна и е много по-привлекателно, според мен. Не си струва да си облъчваш кожата с риск да хванеш рак на кожата, за да почернееш, когато толкова много хора се чудят как да си я избелят ..

  6. #6
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от problem4eeee Виж мнението
    може би си решила, но все пак, ако искаш мнение де, според мен по-добре не ходи на солариум. Аз също съм бяла и въпреки че почернявам само като се покажа на слънце, знам за какво става въпрос. Мисля, че да си бяла е мноооого по-добре, отколкото черна и е много по-привлекателно, според мен. Не си струва да си облъчваш кожата с риск да хванеш рак на кожата, за да почернееш, когато толкова много хора се чудят как да си я избелят ..
    Ако те е страх от рак, просто ходи на колариум.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  7. #7
    Лев - не е. Минутата е около 50ст, но внимавай да отидеш на турбо-солариум , не на обикновен. Отиди и момичетата ще ти обяснят всичко. Вземи си продукти за защита от самото студио. Препоръчвам ти студио Канела - над Макдрайв из уличките ако знаеш Фуго къде е , в същата сграда на ъгъла.
    А вие, престанете да я убеждавате колко е готино да си с бяла кожа, момичето си е решило, че иска да ходи на солариум - ако нямате с какво да и помогнете не виждам смисъл да се обаждате. И колариумът е уникално скъп, а и не мисля, че във Варна има въобще.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  8. #8
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Лев - не е. Минутата е около 50ст, но внимавай да отидеш на турбо-солариум , не на обикновен. Отиди и момичетата ще ти обяснят всичко. Вземи си продукти за защита от самото студио. Препоръчвам ти студио Канела - над Макдрайв из уличките ако знаеш Фуго къде е , в същата сграда на ъгъла.
    А вие, престанете да я убеждавате колко е готино да си с бяла кожа, момичето си е решило, че иска да ходи на солариум - ако нямате с какво да и помогнете не виждам смисъл да се обаждате. И колариумът е уникално скъп, а и не мисля, че във Варна има въобще.
    В София рядко се намира за минута 50 ст., но щом е Варна.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  9. #9
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    А защо просто не си вземеш някой продукт за изкуствен тен? Мажеш си се след всяко къпане и нито рак ще хванеш, нито нищо. Ейвън продават, чувала съм хубави неща за тях, не съм ползвала.
    А и не мога да разбера какво ти пречи да си бяла, аз лично съм много бяла ( и под много имам предвид наистина много ), но пък си ми харесва... По - красиво и нежно е, според мен, но ти си знаеш.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    В София рядко се намира за минута 50 ст., но щом е Варна.
    Затова първо погледнах откъде е момичето. В малките градове има сигурно и за 20 стотинки на минута. Цените зависят от мястото и от дали е турбо или не.
    JuStElly защото като започне да пада тоя изкуствен тен на петна става отвратително. Значи аз като съм по-черна, съм грозна и груба, особено лятото като хвана тен? Точно мога да ти споделя, че ако си по-пълна и по-бяла изглеждаш още по-пълна, отколкото си - справка дебелите германки. Няма такива работи, всеки си преценява както му отива - на някои руси синеоки хора с много бяла кожа не им ходи да станат много черни, но на тъмнокосите винаги им стои една идея по-добре с малко тен.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  11. #11
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от JuStElly Виж мнението
    А защо просто не си вземеш някой продукт за изкуствен тен? Мажеш си се след всяко къпане и нито рак ще хванеш, нито нищо. Ейвън продават, чувала съм хубави неща за тях, не съм ползвала.
    А и не мога да разбера какво ти пречи да си бяла, аз лично съм много бяла ( и под много имам предвид наистина много ), но пък си ми харесва... По - красиво и нежно е, според мен, но ти си знаеш.
    Не, че се заяждам, но защо някой пуска тема просто за инфо или справка и се намират хора, които без никакъв повод да обръщат темата на дебат бяла vs черна. Никой не е казал, камо ли авторката, колко лошо било да бъдеш бяла. И се започват едни обяснения, и даване на акъл.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    Не, че се заяждам, но защо някой пуска тема просто за инфо или справка и се намират хора, които без никакъв повод да обръщат темата на дебат бяла vs черна. Никой не е казал, камо ли авторката, колко лошо било да бъдеш бяла. И се започват едни обяснения, и даване на акъл.
    Точно, точно
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  13. #13
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Относно продуктите за изкуствен тен. Веднъж съм използвала подобен. Когато ексфолирах кожата си, падаше все едно съм някаква негърка с много кир. После краката ми бяха като на зебра: бяло, тъмно, бяло, тъмно.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  14. #14
    И аз, освен това първите 3-4 пъти го слагаш на петна и после се научаваш как точно да го сложиш, но дори да е добре, след 3-4 дни е ... кофти :Д можеш да си сложиш такъв продукт смесен с повечко крем/лосион само за леко тониране или директно да си купиш тониращ лосион, те не падат така на петна. И такова съм имала.
    Авторката, що не отидеш на плаж, бе? Плажът ти до дупето.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  15. #15
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    И аз, освен това първите 3-4 пъти го слагаш на петна и после се научаваш как точно да го сложиш, но дори да е добре, след 3-4 дни е ... кофти :Д можеш да си сложиш такъв продукт смесен с повечко крем/лосион само за леко тониране или директно да си купиш тониращ лосион, те не падат така на петна. И такова съм имала.
    Авторката, що не отидеш на плаж, бе? Плажът ти до дупето.
    Много сложно стана. :crazy:
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  16. #16
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    Не, че се заяждам, но защо някой пуска тема просто за инфо или справка и се намират хора, които без никакъв повод да обръщат темата на дебат бяла vs черна. Никой не е казал, камо ли авторката, колко лошо било да бъдеш бяла. И се започват едни обяснения, и даване на акъл.
    Не съм казала, че е лошо да си черна, на всеки както си му отива, обаче не виждам смисъл да си съсипва кожата и да се излага на риск заради някакъв си каприз... Аз лично съм слаба, руса и имам сини очи, отива ми да съм бяла... Може би наистина ако си с тъмна коса е по - хубаво с тен, нищо не съм казала.. изразих мнение.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си