.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Unhappy Изтегляне на видео

    Здравейте. Искам да попитам дали някой знае как мога да си изтегля платено видео. Сайтът е ucha.se, където има решенията на всички задачи за кандидат-студентския изпит по химия в МУ Варна под формата на видео, но всичко е платено и цената на една задача е 2 лв, а те са общо 160 ... Ако някой знае някакъв заобиколен начин за изтеглянето им, ще му бъда много благодарна.

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Намираш линка на видеото в ютуб, копираш го и го сваляш от тук - http://clip2mp3.org/
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  3. #3
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Намираш линка на видеото в ютуб, копираш го и го сваляш от тук - http://clip2mp3.org/
    Мъж ли си, жена ли си или просто тъп човек не разбираш от нищо, даже сигурно не си влизало и в сайта да видиш..

    До автора...
    Бил съм или за малко щях да вляза в екипа на уча.се. Проблема е, че сам се отказах /нямах време/. Та, запознат съм с екипа на сайта, знам кой и как правят тези уроци. Наистина правенето на уроците е много трудно, но от гледна точка на потребителите е много полезно. Та искам да ти кажа, щом екипа е решил, да продава своето творение, то има и смисъл за това. Защото всичко до сега те го правят безплатно. Познавам хората от екипа по поддръжката на сайта. нямаш си и на представа колко струва един такъв сайт и изобщо пазенето и защитата на такъв сайт... Пък и всички пари, които потребители плащат, отиват за развитието на сайта.
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  4. #4
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Цитирай Първоначално написано от MaGuSs Виж мнението
    Мъж ли си, жена ли си или просто тъп човек не разбираш от нищо, даже сигурно не си влизало и в сайта да видиш..

    До автора...
    Бил съм или за малко щях да вляза в екипа на уча.се. Проблема е, че сам се отказах /нямах време/. Та, запознат съм с екипа на сайта, знам кой и как правят тези уроци. Наистина правенето на уроците е много трудно, но от гледна точка на потребителите е много полезно. Та искам да ти кажа, щом екипа е решил, да продава своето творение, то има и смисъл за това. Защото всичко до сега те го правят безплатно. Познавам хората от екипа по поддръжката на сайта. нямаш си и на представа колко струва един такъв сайт и изобщо пазенето и защитата на такъв сайт... Пък и всички пари, които потребители плащат, отиват за развитието на сайта.
    Когато съм влизал, видеата бяха качени в ютуб. Като това - http://www.youtube.com/watch?v=3VW43KKBCpA . Което преспокойно си се сваля, както казах.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  5. #5
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Всички клипове от уча.се могат да се свалят без платените, защото самия сайт не ти позволява да заредиш клипа преди да си си платил клипа - точно и за това няма начин да го изтеглиш... Казах, че сайта си има защити и ако можеше все пак да се теглят клипове, нямаше да са платени, нали?
    Последно редактирано от MaGuSs : 05-27-2013 на 22:39
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  6. #6
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Има логика. Преди не помня да имаше платени, от кога са го направили това?
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  7. #7
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Със сигурност има начин Преди ставаше с Real Player Gold и теглех каквото си поисках, даже блокирани клипчета. Ако я намеря или някоя друга ще я напиша тука

  8. #8
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Повярвайте ми, че ще съдействам с всичко на екипа, за да не стане това
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  9. #9
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Става ли да дадете линк към платените клипчета, че нещо не ги намирам?

  10. #10
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    ucha.se -> химия за кандидат-студенти в червено в менюто...
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  11. #11
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Пффф тва ще е трудно мой човек, ще питам приятели, ще се пробвам Иначе Дарин е баси пича. Бях за 2-ка на едно контролно. Гледах клипчета и изкарах 5-ца



    Хаха стана много интересно. Не мога да тегля клипове, ама тегля htm страници, на които има платната със решените задачи, които иначе не можеш да видиш, ако не си платиш хаха Ако искаш платната каквото намеря ще ти го пратя Пример: http://prikachi.com/images.php?images/730/6161730R.png
    Не знам дали ме разбра много много, ама засега само снимки мога да пращам
    Последно редактирано от OoVasKoO : 05-28-2013 на 19:14

  12. #12
    Гледам тва е от миналата година и вече няма смисъл но все пак .. http://vbox7.com/user:ucha_se?p=allvideos тук ги има някой и може да се теглят или направо да си ги гледаш там

  13. #13
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Ако можеш да заредиш видеото от сайта така че да тръгне защо просто не запишеш видео на десктопа си със Snagit

  14. #14
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    аз със няколко курса така направих и все още го правя с последния. Плащам си курса ама и си го записвам на видео мн ясно.

  15. #15
    Намираш линка на видеото в ютуб, копираш го и го сваляш от тук - stafabandk.me

  16. #16
    Намираш линка на видеото в ютуб, копираш го и го сваляш от тук - https://stafabandk.me

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си