.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Фен Аватара на cool4eto0
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    vn
    Мнения
    157

    обработване на клипчета

    имам 6-7 клипчета по 5-10 минути и искам просто да ги поизрежа и сглобя ама неее... изтеглих си 5 програми и с нито една не стана... или не отварят клипчетата или после полученото е с някъв формат изкаран от не знам къде и даже конвенторите не го четат моляяя помогнетеми с няква нормална програма или как да поменя от .vep в .avi примерно

  2. #2
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    .vep е разширение на project файла на програмата AVS Video Editor.

    Ето ти бърз урок как да export-неш видеото в mp4 от AVS VE
    http://www.youtube.com/watch?v=yqufj4SjI2E

    Успех

    П.П. Има Google бе хора :@ Да не би аз да знам всички разширения на програмите. Просто написах .vep в нета и прочетох. Толкова ли е трудно да потърсите, а се имате за хора разбиращи от компютри.

    Никой не се е родил научен. Сам съм се научил да търся в нета и да чета решенията на проблемите си. Единствено правя изключения когато съм изморен, не ми се търси, прочел съм купища неща и нищо не съм разбрал. Едва ли за едно такова елементарно нещо сте прочели 1000 страници в гугъл. Просто малките много обичате да ви го дават убаво и добре опънато в устичката. Е това нещо някой ден ще ви дойде и хубаво отзад.
    Последно редактирано от MaGuSs : 05-27-2013 на 15:52
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  3. #3
    Фен Аватара на cool4eto0
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    vn
    Мнения
    157
    вече 3ти ден се боря с това, клипчето съм го гледала и като пробвам цялата програма крашва.. иначе да.. малките сме така след 3 дни търсене решаваме да питаме във форум на който тва му е идеята.. благодаря ти все пак

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от cool4eto0 Виж мнението
    вече 3ти ден се боря с това, клипчето съм го гледала и като пробвам цялата програма крашва.. иначе да.. малките сме така след 3 дни търсене решаваме да питаме във форум на който тва му е идеята.. благодаря ти все пак
    камтасия студио 7

    тази е лесна
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    камтасия студио 7

    тази е лесна
    Няма смисъл да предлагаш програма, защото ако си чел внимателно, момичето вече си е направило клипа и не знае само как да го рендира в даден формат...
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си