.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Тренировки ???

    Хич ме няма в тези теми та да попитам някой по-знаеш и по-навътре в нещата. Тека, решил съм да се стегна малко, но ми трябва малко помощ с някой въпроси. След като вече тренирам корема; правя картио и т.н. Трябва да направя и нещо по въпроса с горната част на тялото, имайки предвид ръце, гърди, рамене и тека нататък. Мъча се да направя "нещо" като тренировъчна програма и искам някой да ми даде съвети (става въпрос за тека нашумелия "street fitness" или там каквото име си има на Български ) . Ето и това което съм планирал за тренировка: 3 серии по 6 обикновенни набирания ; 3 серии по 6 широки набирания ; 3 серии по 6 тесни набирания ; 3 серии по 6 бицепсови ; 4 серии по 15-18 лицеви опири ; 4 серии по 10-12 диамантени лицеви. Почивките между сериите са по 45 секунди до минута. Между упражненията: минута до минута и половина. тренировката 3-4 пъти седмично. Сега очаквам някой да ми даде своето мнение, да ме поправи, да предложи други упражния и да ми даде какъвто съвет се сети. Благодаря.

  2. #2

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си