.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 33 от общо 33
  1. #26
    А каква гарнация е ? За мен момче което обижда приятелката си просто не само не я обича ама не я и уважава .
    Човек обичащ никога не би си позволил да обиди полвинката си .

  2. #27
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    Цитирай Първоначално написано от girlwithblueeyes Виж мнението
    А каква гарнация е ? За мен момче което обижда приятелката си просто не само не я обича ама не я и уважава .
    Човек обичащ никога не би си позволил да обиди полвинката си .
    Бе то и аз така мисля, ама има и такива случаи , в които тоя се държи гадно с приятелката си, докато тя не скъса с него, че тогава разбира грешките си и оревава орталъка . ; )

  3. #28
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Зарежи си настоящото гадже. Пък за другия - каквото стане. През месеците, в които го няма може да се влюбиш и в друг, нищо не се знае. Ама, тоя сегашния явно не го обичаш, а просто си с него за да не си сама.

  4. #29
    Голям фен Аватара на sneering
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    530
    Цитирай Първоначално написано от girlwithblueeyes Виж мнението
    А каква гарнация е ? За мен момче което обижда приятелката си просто не само не я обича ама не я и уважава .
    Човек обичащ никога не би си позволил да обиди полвинката си .
    Тва са пълни глупости. В дългосрочни отношения каквато и любов да има,никога не е само розово.
    Много крайно се изказвате,ако обижда-не обича и ако не обижда-обича.Всичко е смесено и обстоятелствено,може да си го заслужава и въпреки любовта си,да я обижда или обратното.

    Особено ей такива не знаещи какво искат момиченца,които се впечатляват толкова лесно,даже малко и е.

  5. #30
    Вие пък. Казала, че я "обиждал", и вече "зарежи го тоя боклук". Докато не чуя какво има предвид под "обижда ме", не мога да спра да си мисля, че само се филмира. Правил ѝ бил забележки... ми не е идеална, момчето може да има право. Аз ако се облека като изрод и изляза така на улицата, предпочитам някой да ми каже, че да се прибера и да се преоблека (примерно).
    Пък от къде разбрахте, че я командори? Вече не е толкова близка с приятелите си заради него. Добре, ама момчето каква вина има в случая? За стол ли я е вързал, че не я е оставял да си излезе от вкъщи? Айде моля ви се. Другата глупост, която прочетох на няколко пъти, беше, че тя като не може да съчетава приятелите с гаджето, нямала никаква гордост... Моля?!
    Та както и да е. Единствените неща, на които съм склонна да вярвам са, че момчето е ревниво и че вече не го обичаш така както преди. Ти вече си го излъгала като си писала с негов приятел зад гърба му. Постъпваш много гадно спрямо момчето и мисля, че ако се разделите, той ще е този с изгодата. И все пак, не виждам защо трябва веднага да късаш с него. Може би просто имате нужда от малко почивка. Не е нужно да късате, просто да прекарате малко време далеч един от друг. Говори с него, вземи си колкото време ти трябва, стой далеч и от двамата, за да помислиш трезво, и тогава реши кого от двамата искаш.

  6. #31
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Ми аз мисля,че напоследък доста се изкурветихме.Сори момичета,ама е така...
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  7. #32
    sneering Никой не е казал ,че е розово но е просташко и пълна липса на уважение да обиждаш любимият си човек.
    Не става въпрос за това дали всичок е розово естественон след период от над 1 година нещата стават по различни и рутинни малко или много но това няма общо с това да започне да я обижда .

  8. #33
    Супер фен Аватара на MarkKnight
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 821
    за пореден път виждам как жените си причинявате тези неща да сте не с този когото трябва....много ли се мразите не мога да разбера....все по-често виждам как нямате почти никакво себеуважение и достойство

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си