.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 61

Тема: Bioderma

  1. #1

    Red face Bioderma

    Здравейте.Ползвали ли сте козметиката на Bioderma (Sebium)? Досега ползвах Neutrogena,но не останах много доволна.Мирише хубаво,но няма кой знае какъв ефект.Спрях се на Bioderma,защото все пак е медицинска козметика,а и преди 2-3 месеца си бях купила един балсам за устни,изключително добър се оказа.Единственият проблем е,че серията се състои от сапун,гел,мицеларна вода и 2 крема,единият е за свиване на порите,а друтият е матиращ с лека покривност.Почти всички продукти от въпросната серия са по 25-35 лв и всичко ще ми излезе към 130-150 лв,а не ми се иска да дам толкова пари за нещо,за което не знам дали изобщо ще има ефект.Ако някой е ползвал тази козметика,да пише,ще съм много благодарна!

  2. #2
    Ти какво си търсиш? Не задължително да си купиш цялата серия, за да има ефект. Примерно сапун не виждам защо би ти бил необходим.
    И те съветвам преди да купиш, настоятелно да си поискаш тестери, за да не се окажеш после с куп продукти, които ти се отразяват зле на кожата.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  3. #3
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Използвала съм само пор рифайнъра /това, което свива порите/ и действа, матира кожата, но от него ми се появиха ужасно много пъпки.

  4. #4
    Ами на самия сапун пише,че подготвя кожата са почистване и отваря порите.Малко странно звучи,но да.След като си свърша сегашната козметика,ще си взема тестерите и евентуално,ако ми хареса,ще си взема въпросните продукти.Но по това,което чета,май всички са използвали само Pore Refiner,а за гела,водата и другите неща нищо не виждам.Ще продължавам да разглеждам темите.А и един последен въпрос - Garnier Moisture Match наистина ли е толкова добър,колкото казват?

  5. #5
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Ще си изсушиш кожата и ще се залющиш като гущер с 4 изсушаващи продукта. Но, твоя воля всъщност.
    Хем нямаш акне, хем ще си вземеш въпросните продукти, хем парите ти се виждат много.

    Ако толкова държиш на измиващ гел за мазна кожа, си вземи Ла Рош Позе Ефаклар-а. 29 лв- 400 мл.
    Мицеларната вода е изгъзица за сваляне на грим. Ако и такова чудо си решила да купуваш, ти препоръчвам лизалфа на SVR.
    Последно редактирано от kalpazanka : 06-12-2013 на 12:37

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  6. #6
    Водата я ползват страшно много хора и почти всички са страшно доволни. Но за мен лично това е един много надценен продукт и аз перфектно си махам грима с обикновен двуфазен дегримьор.
    Garnier за лице не те съветвам да ползвам. Всичко, което съм си купувала е било пълен провал и ми дразни и щипе изобщо не чак толкова чувствителната кожа.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  7. #7
    Ще пробвам мицеларната вода и Pore Refiner тогава.Иначе за сваляне на грим ползвам само Nivea - лосион и мокрите кърпички.Вършат страхотна работа,тъй като не ползвам много грим - BB крем,спирала и понякога очна линия.

  8. #8
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Че тогава защо ти е мицеларната? Разбирам да слагаш база за сенки, после сенки, пудра или фон дьо тен ама ти почти не се гримираш.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #9
    А и доколкото знам,повечето продукти Sebium са специално за мазна кожа и черни точки,които съм си харесала?Не виждам смисъл да си купувам продукти за акне,след като го нямам.

  10. #10
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Черните точки спадат към обривните единици при акне.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  11. #11
    http://onlain-apteka.com/bioderma-se...-za-mazna-koja
    Аз мислех да я ползвам за допълнително почистване на кожата,не знаех,че е специално за грим,извинявам се,моя грешка.

  12. #12
    И така,последно - гел и Pore Refiner?

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    551
    Аз лично не бях очарована...
    Благодарност...това е болест, от която страдат кучетата.

    Je besser ich die Menschen kenne, desto mehr liebe ich die Hunde.

    Am Anfang schuf Gott den Menschen, aber als er sah, wie schwach er war, gab er ihm den Hund.

    Der Hund ist das einzige Wesen auf der Erden, das dich mehr liebt als sich selbst.

    Ein Hund hat die Seele eines Philosophen!

    Гордея се с моите прекрасни кучета и ги обичам ужасно много!

  14. #14
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от bibssss69 Виж мнението
    И така,последно - гел и Pore Refiner?
    Да. За себе си съм направила същата комбинация. Само че гелът ми е Ла Рош Позе Ефаклар, защото идва по-изгоден от този на Биодерма.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  15. #15
    А ти с каква кожа си?

  16. #16
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Мазна, с широки пори /или поне бяха широки /
    Ползвах рифайнъра като основа преди пудрата. Още като го нанеса, кожата става като кадифе. Няма отблясъци, няма лъщене. Пудрата ми е изтрайвала по 14 часа.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  17. #17
    И си доволна от нещата,които използваш?
    п.п. Гелът,който използваш,има ли го в Lilly или DM?

  18. #18
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Не.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  19. #19
    А каква пудра използваш?

  20. #20
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Loreal True Match.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  21. #21
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от bibssss69 Виж мнението
    п.п. Гелът,който използваш,има ли го в Lilly или DM?
    По аптеките го има.

  22. #22
    Здравейте, имам подобен проблем.
    Искам да попитам - за тези два продукта ли говорите: Bioderma Sébium Gel Moussant и Bioderma Sébium Pore Refiner?

    За пудра - мога да препоръчам тази - https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphot...82618483_n.jpg Вече 4 години съм си само с нея. Мисля че от всички продукти тя е най-подходяща за тинейджърската кожа.

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    551
    Вместо Биодерма-Авен или Виши!
    Благодарност...това е болест, от която страдат кучетата.

    Je besser ich die Menschen kenne, desto mehr liebe ich die Hunde.

    Am Anfang schuf Gott den Menschen, aber als er sah, wie schwach er war, gab er ihm den Hund.

    Der Hund ist das einzige Wesen auf der Erden, das dich mehr liebt als sich selbst.

    Ein Hund hat die Seele eines Philosophen!

    Гордея се с моите прекрасни кучета и ги обичам ужасно много!

  24. #24
    malkasladka, защо отричаш Биодерма? От какво не остана доволна? Какъв е твоят проблем с кожата? Сподели....

  25. #25
    Предпочитам Авен и Биодерма пред Виши. Последно си взех този крем на Авен http://apteka.framar.bg/30061921/%D0...-%D0%BC%D0%BB- и съм много доволна. Слагам съвсем малко количество от крема, разнася и попива много добре. Идеален за през деня, има и слънцезащитен фактор. За плаж не става, нисък е фактора.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си