.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Unhappy Купон и бързо изтрезняване - моля за съвети!

    Здравейте! Въпросът ми е следния - довечера съм на купон в един приятел. Аз няма да пия, но приятелките ми, за да бъдат интересни, ще се натрескат и после не знам как ще ги прибирам по къщите им. Моля, кажете ми някакви бързи начини за изтрезняване или поне да замаскираме положението пред техните. Не гарантирам, че наистина ще се напият, но просто искам да взема някакви мерки, защото ще бъде много сконфузно.

  2. #2
    До колкото знам след препиване едно силно кафе или айрян със сол. Може и студен душ, но пък не знам дали ще успеете направо с влизането и под душа.

  3. #3
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Ти да не си им майка, да се напиват и да ги помпат корвите.
    n00bs

  4. #4
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Който не може да пие, не пиеее!

  5. #5
    Щом тях не ги интересува дали родилите им ще ги видят пияни, защо теб да те е грижа?
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  6. #6
    И аз не разбрах ти бавачка ли си им или какво?От къде на къде ти ще ги прибираш и тъй нататък,пхаха.

  7. #7
    Аз не бих се занивала
    Приятелките ти си имат глави на раменете не си им длъжна .

  8. #8
    Няма такова нещо като по-бързо изтрезняване, доказвано е многократно - даже и ловците на митове го доказваха в един от епизодите.

    Студената баня, кафетата и другите "лекарства" не ускоряват изтрезняваето, само активизират малко мозъка, но токсикацията си остава.

  9. #9
    Най-добре би било да не се напиват, но ако все пак се случи, добре е и някое момче от компанията да е трезво, за да ти помогне в доставката по домовете. Едва ли ще се справиш сама.

    Весело изкарване и умната!

  10. #10
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Най-лесно се изтрезнява с още алкохол!
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Ще се напият, че да са интересни? Моля? Каква е тази простотия? Това което трябва да направиш е да ги закараш по домовете им докато са пияни. Бъди по шумна, че да събудиш родителите на тези момиченца...

  12. #12
    хмм, май не ме разбрахте. НЕ ИСКАМ ДА СЪМ ИМ МАЙКА, просто съм по-отговорна. да, някой се напиват, за да са яки. е, да, ама не са ..... говоря ви за факти от днешния живот, защо ме нападате така веднага? хубаво, както кажете: нека си се напиват, а аз да стоя отстрани и да ги гледам как повръщат и как техните ги слагат под ключ?? няма логика, но все пак мерси.

  13. #13
    Има логика. Значи те ще се напият, за да им е хубаво, и няма да ги е еня за нищо, а ти ще се тревожиш и ще си развалиш купона в притеснения те дали са се напили и как ще ги прибираш. Айде, моля ти се. Имай малко гордост. Остави ги един път да ги цапардоса живота и да видим дали пак ще се напиват.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от hipnosis Виж мнението
    хмм, май не ме разбрахте. НЕ ИСКАМ ДА СЪМ ИМ МАЙКА, просто съм по-отговорна. да, някой се напиват, за да са яки. е, да, ама не са ..... говоря ви за факти от днешния живот, защо ме нападате така веднага? хубаво, както кажете: нека си се напиват, а аз да стоя отстрани и да ги гледам как повръщат и как техните ги слагат под ключ?? няма логика, но все пак мерси.
    Не те нападат. Те казват какво няма да бъдат. Сама прояваваш агресия към себе си. Започваш да се чувстваш неразбрана, това е автоагресия! Добре е, че си всеотдайна към приятелките си. Обаче трябва да знаеш, че в живота съществуват ситуации, които са извън властта ти. Много добре преценявай с какви качества разполагаш, за да си наистина от полза. Твоята роля в взаимоотношенията ви се простира до едно ниво. Прескочиш ли това ниво, то не само, че не помагаш на приятелките си, а започваш да им вредиш, като отнемаш свободата им и правото на личен избор.

    Когато някоя от приятелките иска да се напие — ти, която си трезвеничка, спокойно обясни, че не смяташ за нормално подобно желание. Оттам нататък изборът какво да направят с вечерта си е лично тяхно право. Ти можеш да им окажеш подкрепата си, да бдиш над тях, но не бива да приемаш тази роля по задължение. Пази свободата си!
    Родителите имат своя функция. Те имат правото да ги „слагат под ключ“. Това трябва да ти бъде пределно ясно. Когато се опитваш да ги „освободиш“ изземваш правата на родителите им, а това не е добре, тъй като не влиза в твоите задължения. Нещо повече — месиш там, където нямаш работа. Това не е приятелство, а желание за доминация и контрол над тях.

  15. #15
    anonymous895156
    Guest
    остави ги да се напиват и да си търпят последствията

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си