.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 68
  1. #1
    anonymous895156
    Guest

    Lightbulb имам сврахсили

    здравеите аз съм от Пловдив и имам свръхсили. Скоро станах на осъм. Имам силата да дигам полите на жените с поглет. Също така гледам на хлор от семейната мивка. Гледам само 9 часа децки на ден + канал 69 след като наште си легнат, така че нищо не си ваобразявам!! Даже имам пророчески сънища: вчера санувам че мама ме сабужда и на сутринта сам се сабудих но важното е че се сбъдна нещо. Това значи че съм дете индиго следователно имам кристална душа следователно съм ангел. Мечтата ми е като пораста да срина Поп-фолкското царство със столица Димитровград. Сащо така мога да позная какво ще е времето утре само по прогнозата за времето. Много влизам в сановник беге и си пиша с марина и кончо13 (изванземни от сириус) и още един, който каза, че е Светия Дух. Ваобще аз съм на планетата с голяма мисия. Има ли някой друг със свръхсили тук?

  2. #2
    Мега фен Аватара на ilovedeath
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    3 045
    На кво си? Дай и на мен.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Falstad
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    452
    Само Най-великата свръхсила не си придобил още...Като станеш 10-ти левел,отдясно на дървото с талантите е пасивката грамотност.Цъкни поне 4-5 точки тук!

  4. #4
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Здравей скъпи Пловдивчанино! Макар и за такава крехка възраст, виждам развил си доста своя интелект. Поздравления! Аз също съм като теб, мисля че дори си моята сродна душа! О ГОСПОДИ, ДЕЖА ВЮ.
    Но искам да ти кажа нещо, което се надявам да не сломи този силен и борбен дух, надарен с толкова свръхсили..... Де факто, невъзможно е да сринеш крепостта Димитровград, с владетел Митко Пайнера... Но направи добро, изгради своя собствена, със своите знания и креативност, мисля че си повече от способен и достоен за това велико дело !

  5. #5
    Мега фен Аватара на ilovedeath
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    3 045
    Цитирай Първоначално написано от Mary_Jane_69 Виж мнението
    Здравей скъпи Пловдивчанино! Макар и за такава крехка възраст, виждам развил си доста своя интелект. Поздравления! Аз също съм като теб, мисля че дори си моята сродна душа! О ГОСПОДИ, ДЕЖА ВЮ.
    Но искам да ти кажа нещо, което се надявам да не сломи този силен и борбен дух, надарен с толкова свръхсили..... Де факто, невъзможно е да сринеш крепостта Димитровград, с владетел Митко Пайнера... Но направи добро, изгради своя собствена, със своите знания и креативност, мисля че си повече от способен и достоен за това велико дело !

  6. #6
    anonymous895156
    Guest
    найстина ли сме сродни души я дай аутокю да си пишем

  7. #7
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Аутокю? Да не би това да е някакво устройство от твоята планета? Моля те, разясни ми, ваше вишотейство, не съм толкова просветена като Вас, но простете ми, ще се поуча от тази си грешка! Слава на Вас!

  8. #8
    anonymous895156
    Guest
    дай ми аутокю иначе си сатаната!

  9. #9
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Grumpy old madman

  10. #10
    anonymous895156
    Guest
    аа това е оная от папката на тати. Искам си аутокю!

  11. #11
    Мега фен Аватара на Sisito941
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    3 688
    Пич,как да си оправя часа във форума?
    Не бързай като караш!
    2-3 минути закъснение са нищо пред живота ти и живота на спътниците ти в колата!

    http://www.youtube.com/watch?v=pwVF-txtUyM

    http://www.ekip7.bg/index.php?option...=8080&Itemid=1 Почивай в мир,Миме!

  12. #12
    anonymous895156
    Guest
    Първо трябва да стриеш корен на еделвайс и диск на веско маринов в шапка. После режеш премеера слънце от вафли ББ и слагаш сместта в чаша. След тва я загряваш много и я изливаш вархо рутера. Готово!

  13. #13
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Цитирай Първоначално написано от dimitar., Виж мнението
    Първо трябва да стриеш корен на еделвайс и диск на веско маринов в шапка. После режеш премеера слънце от вафли ББ и слагаш сместта в чаша. След тва я загряваш много и я изливаш вархо рутера. Готово!
    ИДОЛ

  14. #14
    anonymous895156
    Guest
    Мерси Мама каза даси лягам (на 8 години си, ште се преомориш бла-бла) ама аз ще остана още тука и в брейзърс. Само да питам Митко Пайнера маг ли е?

  15. #15
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Ами чувала съм, макар че има и доста противоречия относно тази тема, но повечето жълти вестници твърдят наличието на вълшебство в тъй НЕскромната му особа, вярвам че все пак ще го победиш. Лека нощ, скъпи умнико.

  16. #16
    anonymous895156
    Guest
    лека нощ на теб ! и утре си ми прати аутокюто!

  17. #17
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    има черна магия над вас но има лек
    първо ви трябва ухо от див заек ако няма див може и домашен но трябва да го дразните докато подивее
    после обикаляте в кръг подскачай докато полилея на комшията падне
    излизате гол навън и пляскате два пъти с ръце после както сте гол започвате да тичате по центъра на града викайки ''мамо цункай ме'' и магията е развалена

    дано съм ви помогнал
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  18. #18
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Как смееш да говориш срещу Божия дар, да получим нещо ценно, знания, разум!!?!?!?!? ДА наричаш ти този скъп ДАР ЧЕРНА МАГИЯ.... СРАМ И ПОЗОР.... Ти си поклонник на Сатаната! Нека тамянът бъде с мен !

  19. #19
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Mary_Jane_69 Виж мнението
    Как смееш да говориш срещу Божия дар, да получим нещо ценно, знания, разум!!?!?!?!? ДА наричаш ти този скъп ДАР ЧЕРНА МАГИЯ.... СРАМ И ПОЗОР.... Ти си поклонник на Сатаната! Нека тамянът бъде с мен !
    нъц сатаната ми е поклонник

    тамяна ухае страхотно
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  20. #20
    anonymous895156
    Guest
    Нека. Покай се чедо с вечерна молитва. Правят е вав всяка черква само за 60 лева. Гарантирано чисти от сатаната. Гарантирано!

  21. #21
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от dimitar., Виж мнението
    Нека. Покай се чедо с вечерна молитва. Правят е вав всяка черква само за 60 лева. Гарантирано чисти от сатаната. Гарантирано!
    ако не сте се уморили от грехове елате при мен
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    ако не сте се уморили от грехове елате при мен
    как ги ОПРАВЯШ

  23. #23
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Mary_Jane_69 Виж мнението
    как ги ОПРАВЯШ
    стил Сър Стенли Ройс
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  24. #24
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    стил Сър Стенли Ройс
    аз пък ям стакло. И по двата начина съм пробвал.

  25. #25
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от dimitar., Виж мнението
    аз пък ям стакло. И по двата начина съм пробвал.
    аз пък влизам в стаята и вместо да светна светлината гася тъмнината
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си