.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25

Тема: Bmw-5

  1. #1
    BMW-5
    Guest

    Bmw-5

    Здравейте казвам се Любомир Николов тренирам футбол искам да стана по-бърз какво ще ми предложите

  2. #2
    Супер фен Аватара на D*Rose
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 508
    Купи си мерцедес със сигурност ще станеш по-бърз

    BENZ 6.3 мотора, луди хора, AMG - това е моето предложение.

  3. #3
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    Цитирай Първоначално написано от D*Rose Виж мнението
    Купи си мерцедес със сигурност ще станеш по-бърз

    BENZ 6.3 мотора, луди хора, AMG - това е моето предложение.
    M5 маторя е по-бърз повярвай ми

  4. #4
    Супер фен Аватара на D*Rose
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 508
    не е

  5. #5
    Искаш да станеш футболист, футболяга или може би спринтьор?

  6. #6
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    Цитирай Първоначално написано от xXxAngerfisTxXx Виж мнението
    M5 маторя е по-бърз повярвай ми
    М5 има по-бърза трансмисия ... само по-бърза трансмисия .. Е63 4матик бие във всичко друго


    и само да допълня, че Х63 АМГ всъщност е или 5.5 битурбо или 6.2 компресор
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  7. #7
    Супер фен Аватара на D*Rose
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 508
    да, 6.3 ги слагат на джипове

    p.s. и не само, 6200 кубика има и S-ки, и Е-та.. и C.. не знам къде бях чел, но забелязах 63 AMG, но с 5,5 литров двигател, както ти казваш.. явно наистина е така
    Последно редактирано от D*Rose : 06-22-2013 на 19:53

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от firstdiesel Виж мнението
    М5 има по-бърза трансмисия ... само по-бърза трансмисия .. Е63 4матик бие във всичко друго
    Само ще ти кажа Nissan GT-R ...

  9. #9
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    Цитирай Първоначално написано от interista8 Виж мнението
    Само ще ти кажа Nissan GT-R ...
    плейстейшъни на колела не ме кефят
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от firstdiesel Виж мнението
    плейстейшъни на колела не ме кефят
    Може да не те кефи, ама ти казваш, че видиш ли Мечокът биел всичко ... ем как и да го гледаме Нисанчето ще му направи без проблем няколко автовоза ластик.

  11. #11
    1-во зависи от задкурмилното устройство,2-ро нисанчето ако не е бутано срещу м5-ти надали ще му прави ластици/автовози и разни други заучен фразки дет си ги чувал от форумните "рейсъри"
    и от делно,че нисанчето е 4х4...е да нисанчето може да бие м5 ама бабата (е39-ката хаха)
    а за по-горе (амг-то) в предаване на топ гиър (или там както се пише на бг) сравняха м5 и амг 6.3 (драг/в завой) бимъра бше с 2 сек отгоре и на 2те състезания не че това предаване е кой знае какъв критерии но шофЕрите са гут и може да се добие някаква представа.
    Последно редактирано от buddhaa : 06-24-2013 на 01:06

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от buddhaa Виж мнението
    1-во зависи от задкурмилното устройство,2-ро нисанчето ако не е бутано срещу м5-ти надали ще му прави ластици/автовози и разни други заучен фразки дет си ги чувал от форумните "рейсъри"
    и от делно,че нисанчето е 4х4...е да нисанчето може да бие м5 ама бабата (е39-ката хаха)
    а за по-горе (амг-то) в предаване на топ гиър (или там както се пише на бг) сравняха м5 и амг 6.3 (драг/в завой) бимъра бше с 2 сек отгоре и на 2те състезания не че това предаване е кой знае какъв критерии но шофЕрите са гут и може да се добие някаква представа.
    Виж ти се научи да пишеш първо пък после се опитвай да ми отговориш. Да аз може да не съм карал GT-R но са ме возили в него. Вземи отвори youtube и ми сравни няколко драг-а между Нисан и БМВ или Мерцедес да видиме какво става а? Още на 20-тия метър немските колици се виждат в страничното огледало и запомни пале, японците могат да извадят толкова мощност от най-малкия двигател, колкото немците не са си и мечтали. А в България комплексът на тема БМВ и Мерцедес е повече от очеизваден. И като си ми заговорил за Топ Гиър именно там Кларксън каза, че Нисанът е най-добрата кола, която е карал.

  13. #13
    както и да е не ми се спори с цървули расли във Столипиново който само били се "возили/видждали" или някой им е казал,че е виждал...спор може да се води единствено между умни/разумни/хора
    и това не е правописен форум така,че грам не ми прави забележка как пиша..изглежда тъпо,по никакъв начин не можеш да ме засегнеш със това нещо.Аз спирам до тука защото ми е повече акъла от теб
    бъди здрав

  14. #14
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    Цитирай Първоначално написано от interista8 Виж мнението
    Може да не те кефи, ама ти казваш, че видиш ли Мечокът биел всичко ... ем как и да го гледаме Нисанчето ще му направи без проблем няколко автовоза ластик.
    бие М5 ...

    gt-r e 2 врати и тежи 1/2 от другите 2 коли, което е първата огромна разлика

    друг е въпроса за оборудване, комфорт и качество на сглобката

    в топ геар още не са тествали тоя Е63 4матик AMG S
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от buddhaa Виж мнението
    както и да е не ми се спори с цървули расли във Столипиново който само били се "возили/видждали" или някой им е казал,че е виждал...спор може да се води единствено между умни/разумни/хора
    и това не е правописен форум така,че грам не ми прави забележка как пиша..изглежда тъпо,по никакъв начин не можеш да ме засегнеш със това нещо.Аз спирам до тука защото ми е повече акъла от теб
    бъди здрав
    Цървул е баща ти дъще. Деветнадесет годишен лешпер се опитва да ми говори за коли хахаха паляк ходи си играй NFS-то или количките от Бураго. Да не съм карал GT-R но пък съм карал други, за които може да мечтаеш. Виждаме ти пипето колко е сигурно мечтата ти е да си купиш продухана Е36-ца от Горубляне на "реални" 120 000км, да облечеш анцужето на АдиБас и да закараш уруспията на даскало а? Жалък, жалък, жалък ... иначе да Нисанът е по-лек може да не разполага с комфорт, глезотийки но е истински звяр. Това е истински спортна кола.

  16. #16
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    не е истинска спортна кола, понеже има климатик, ел. джамове и задни седалки и голям багажник

    истинските спортни коли са си спартански - McLaren F1, Ferrari F40, Pegani Zonda и т.н.

    иначе да, НИСАН-а няма конкуренти в своя клас - за тази цена и за този тип купе

    истинските бързи коли за БГ и в другите страни, които нямат хубав път са EVO и WRX .. при тях не те е грижа че има бабуни на пътя (и не, не съм тунинг манияк, който мечтае за 2 литров двигател с голяма турбина)

    и според мен трябва да спрем спама
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    551
    Цитирай Първоначално написано от interista8 Виж мнението
    Само ще ти кажа Nissan GT-R ...


    +++
    Благодарност...това е болест, от която страдат кучетата.

    Je besser ich die Menschen kenne, desto mehr liebe ich die Hunde.

    Am Anfang schuf Gott den Menschen, aber als er sah, wie schwach er war, gab er ihm den Hund.

    Der Hund ist das einzige Wesen auf der Erden, das dich mehr liebt als sich selbst.

    Ein Hund hat die Seele eines Philosophen!

    Гордея се с моите прекрасни кучета и ги обичам ужасно много!

  18. #18
    M5 е по-добре от бенза на писта, разликата между 6.3 моторите е, че по-новия е 5.5 а стария си е 6300 кубика. ГТР си е ГТР, уникален автомобил едва 100 кг по-тежък е от м5 и далеч не му отстъпва по качество на материялите.MClaren далеч не е спартанска кола, удари си един шамар това, че няма навигация на която можеш да гледаш "перла" не значи, че е на баща ти смешния голф е много луксозен, защото в ф1 има електроники и системи които не си и чувал.interista8 е напълно прав за японските автомобили.Между другото firstdiesel ти определено си пълен малоумник и съм сигурен, че бленуваш за е46 купе, а тоя budhha сигурно няма и книжка като му слушам простотийте.
    Последно редактирано от nemisemislinick : 06-30-2013 на 15:34

  19. #19
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    Цитирай Първоначално написано от nemisemislinick Виж мнението
    M5 е по-добре от бенза на писта, разликата между 6.3 моторите е, че по-новия е 5.5 а стария си е 6300 кубика. ГТР си е ГТР, уникален автомобил едва 100 кг по-тежък е от м5 и далеч не му отстъпва по качество на материялите.MClaren далеч не е спартанска кола, удари си един шамар това, че няма навигация на която можеш да гледаш "перла" не значи, че е на баща ти смешния голф е много луксозен, защото в ф1 има електроники и системи които не си и чувал.interista8 е напълно прав за японските автомобили.Между другото firstdiesel ти определено си пълен малоумник и съм сигурен, че бленуваш за е46 купе, а тоя budhha сигурно няма и книжка като му слушам простотийте.
    малоумния си ти понеже не знаеш какво е МкЛарен Ф1, не става за МкЛаръна MP4-ХХХ, а за тоя дето е от 90-те... отделно съм много против БМВ, качвам се на БМВ само ако е служебна ... AMG 6300 кубика нема .... имат 6.2, който се продава под името 63 AMG ... аре ся си бий един шамар, да не идвам аз да ти го бия

    а фенове на ГТР са хора които не са се качвали зад волан, а играят плейстейшън по цял ден

    аз не съм фен нито на БМВ, нито на МБ .. a на HSV R8 Clubsport с доработка Walkinsaw Performance - което ще рече LS3 Корвет мотор с компресор от Walkinsaw развиващ 630 коня, адаптивно окачване, 4 врати, бърз като М5, а струва полувината кеш - 80 000 долара .... мерцедеса (2013 e63amg 4matic) е почти същото, само че 4x4, интериорът има стил и качество, не е като пластмасата на БМВ .. мерцедеса го дават за 120 000 EUR

    аре иди си играй там игрите на EA GAMES
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  20. #20
    Ей цървулче много внимавай какво ще е съдържанието на следващия ти пост, защото много малко ми трябва да те издиря и да ти изкарам гръкляна, ще те еба в лекенцето недоклатено.Какво си карал ти бе, келеш?Имаш ли кола?Твоя, не на баща ти?Качвал ли си се в ГТР?Не ми обяснявай за компютърни игри, защото автомобилите които обсъждаш не си ги виждал на живо.Конете на една кола далеч не са от основно значение за това колко върви, но ти ще го разбереш след години, защото си тъпо девствено пишлеме, гоУеми авто маняци станахте.Не намесвай американските ташаци когато става дума за японски и немски автомобили, господин разбирач.Също те моля да оставиш телефонния си номер в края на следващия пост, ако въобще решиш да пишеш нещо.

  21. #21
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    сельо, сельо ... май искаш да ти разширим аналния контур ... ама че те уредим, щом си загорел

    данните на лично
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от firstdiesel
    епа ела у борово, на тодор каблешков на хепито
    Това не са данните за които помолих... "сельо" ? та ти си от Борово?

    чакам телефон

  23. #23
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Да, Джапонците могат да изкарат много мощност от малък обем, НО... Какъв ресурс имат двигателите им знаеш ли? А какво КПД? Т'ва двигателят ти да се развърта с 12К оборота, доста му скъсява животът и намялява КПД. Те и във Ф1 вадят 600к.с. от 1,6 мотор, ама на всяко състезание - основен ремонт. Въобще взехте да сравнявате съвсем различни класове с тоя Нисан...

  24. #24
    Супер фен Аватара на firstdiesel
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    село Горно надолнище
    Мнения
    1 545
    Цитирай Първоначално написано от nemisemislinick Виж мнението
    Това не са данните за които помолих... "сельо" ? та ти си от Борово?

    чакам телефон
    борово е жк в софия сельо ..

    закво ти го дам тоя телефон, кат немаш ваучер да ми звъннеш .. па ша ми пускаш цигански смс в 3 през нощта

    глей само да не си претриеш клавиятурата от яд ....
    Последно редактирано от firstdiesel : 07-01-2013 на 22:29
    8-6-4-2-1-1-1-1-1-9

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от BMW-5 Виж мнението
    Здравейте казвам се Любомир Николов тренирам футбол искам да стана по-бърз какво ще ми предложите
    Прави по 10 спринта през ден на 50м . Ама да знаеш само с бързина футболист не се става.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си