.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Unhappy Моля за съвет....

    Така.. Запознах се на един купон с момче по голямо от мен, което адски ми допадна и цяла вечер пушихме наргиле и си говорихме ии после към 5 сутринта ни се доспа и си легнахме заедно ии първо той легна и започна да ме щипе и закача и така сещате се искаше да легна до него и да се гушкаме но нищо повече ии това ставаше пред брат ми което ми говори че момчето наистина имаше симпатии към мен и така спахме заедно с момчето и беше много приятно но на сутринта си тръгна малко преди мен и оттогава )2 дни) си пишем нон стоп и АЗ му предложих да излезем и май ще излезем но въпросът ми е дали ще стане нещо между нас, дали е сериозен?

  2. #2
    по-скоро да, обаче и ти му помогни малко - дай му някакъв знак

  3. #3
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Мисля, че е много рано да се каже каквото и да е било. Изчакай и ще разбереш. Всеки друг отговор мисля, че ще е гадаене от наша страна.

  4. #4
    Трябва първо да се поопознате малко, за да разбереш дали наистина има нещо между вас!

  5. #5
    Благодаря. Знам че е глупаво но на купона беше страхотно и постоянно го викаха да отиде с другите но той стоеше при мен, а пък и е свестен не би си легнал с което и да е момиче?

  6. #6
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    В началото всички са свестни и добри, свалят луна и звезди. Просто от какъвто и ъгъл да погледнем ситуацията наистина е много рано да се каже каквото и да е било. Имай в предвид, че един мъж, за да получи своето е способен да бъде всякакъв. Докато не си наясно какво таи и какъв е няма как да разбереш намеренията му.

    А ти как разбра, че не би си легнал с което и да е било момиче? Не позволявай на първото впечатление да оказва изцяло влияние върху мнението ти. Не казвам, че той е лош или несериозен от към намерения спрямо теб, просто няма как да разбереш какъв е за толкова кратък период от време.

  7. #7
    Мега фен Аватара на BlueFace
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    3 412
    Технически като сте спали заедно си е легнал с момиче, което среща за първи път ; ) Съгласен съм с горния пост

    --------------------------------------------------------

  8. #8
    И аз съм съгласна със Смразяваща. Изчакай, недей да бързаш и да хлътваш преди да го опознаеш.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  9. #9
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Първо излезте двамата само,виж как ще се държи и после мисли какво и как ще става.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си