.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Question Прилошаване по път

    Здравейте ! Знам ,че има такива теми и ги прочетох ,но са от 2008 и искам по-нови мнения по този въпрос.Знаете предстоят пътувания до море,екскурзии и такива неща...не ми става лошо ,когато съм в кола ,но понякога в автобус ми прилошава ако има завои...Вие какво пиете ,за да не ви става лошо?Аз намерих за Кокулин,Деган,Дименхидрина т и някои бабини нещица като да си смучеш лимон ..?Вие пробвали ли сте?Дайте някой съвет )))

  2. #2
    Повече от фен Аватара на TrueStory
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    325
    Аз пия Дименхидринат и ми помага винаги

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    322
    не ми става лошо но каквото и да вземеш ще ти помогне щом не си употребявала от даденото т.е организма ти не се е наситил няма значение какво ще е

  4. #4
    anonymous929647
    Guest
    Аз си вземах нещо, което мирише силно и виноги ми помага. Може да си вземеш и любимия парфюм. Дори нещо смърдящо би ти помогнало в случая. Пробвай така и, ако не проработи, тогава се тъпчи с лекарства

  5. #5
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    И на мен като по-малък ми ставаше лошо, дъвчех дъвка или си отварях леко прозореца да влиза въздух.
    n00bs

  6. #6
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    ^ мда, малко на хладинка винаги помага, не и става зле,но по екскурзии приятели взимаха някакъв кокулин? Хапченце,което се слага под езика.
    maDamn

  7. #7
    Повече от фен Аватара на TrueStory
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    325
    Тоя кокулин доколкото знам трябва започне да се взима 2-3 дена преди самото пътуване, за да има ефект.
    И да ако ти прилошее може да открехнеш прозореца и ще ти попремине...макар че в автобус това не знам как ще стане.

  8. #8
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    И аз съм чувал тва за дъвката.... Нямам такъв проблем, ама примерно ако спиш през целия път....?

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    603
    В Милано има едни гривни в аптеките, които често купуваме на брат ми, съмнявам се в София да ги няма, те са платнени гривни с топче по средата, което трябва да нагласиш според инструкциите в кутийката успех!

  10. #10
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Ние тук имаме вълшебни тебишири. Рисуваш както на инструкциите.
    n00bs

  11. #11
    Повече от фен Аватара на mlf
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    457
    кола и хапчетата Деган

  12. #12
    Деган би трябвало да ти помогне.
    Друг начин не виждам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си