.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 62 от общо 62
  1. #51
    Супер фен Аватара на Zarity
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Шумен...
    Мнения
    1 855
    Факта че те е срам да си девствена и че се притесняваш от мнението на хората за това,подсказва че не си готова за секс.
    Брях,брях

  2. #52
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Когато си готова тогава го направи само ти си знаеш

  3. #53
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Я горе главата. Какво си увесила нос. Не се води по чуждия акъл, защото ще сбъркаш. Имай самочувствие, за това което си. Едно нае***е няма да те направи нещо повече от другите, даже напротив.
    Живей си както до сега, учи си, гледай си задълженията, а... за първия път не се притеснявай, ще срещнеш човека след известно време, дори и без специално да го търсиш. След това сама няма да усетиш колко естествено ще се получат нещата. Късмет.

  4. #54
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Ти сама каза,че не си готова.

  5. #55
    Супер фен Аватара на пAteNцЕ
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 750
    ъъъ гледай себе си не другите, това е лично нещо свързано само и лично с теб( и донякъде с този, с когото ще го направиш)

  6. #56
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    О забога , на 17 и аз бях девствена.


  7. #57
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Цитирай Първоначално написано от Zarity Виж мнението
    Факта че те е срам да си девствена и че се притесняваш от мнението на хората за това,подсказва че не си готова за секс.
    +1
    Доста е глупаво да смяташ, че трябва да го направиш, защото някой ти е казал, че изпускаш нещо.
    Та ти си на 17, не на 30-40, че да се притесняваш от това.
    *сън*

  8. #58
    Супер фен Аватара на Luidgie
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    На този глупав свят, заспал.
    Мнения
    1 796
    Цитирай Първоначално написано от mirela123 Виж мнението
    На 17 съм и съм девствена.Всички мои приятелки вече не са и ми казват,че трябва да го направя,други ми казват да си чакам и не знам ..понякога се замислям дали да не го направя.Повярвайте ми ,знам че е тъпо да го направя така с някой просто,за да мине..,но след 3-4 месеца ставам на 18 ..и 18 годишна девственица?? Но пък винаги съм искала първия ми път да е със специален човек..все пак ще го помня винаги.
    А и друго нещо е,че ме е страх.От мисълта за самата болка...казвали са ми,че боли много,други не чак толкова и не знам :Х ...
    Не съм готова да го направя още,а всички ми казват,че изпускам много..И не знам :Х Какво мислите вие?
    Ти очеизвадно си индивид без собствен мозък. Шубе те е от болката, сигурно нямаш и "специален" човек с когото да го направиш - съответно за какво изобщо говорим? 18 годишна девственица мали мали къде се чуло и видяло момиче на 18 да е девствено? За всичко си има време - твойто не е дошло още - да изпускаш, но по-добре ли е да ог направиш с някой на когото не му дреме за тебе, само и само за да се впишеш и да има за какво да си клюкарстваш с приятелките? Ти сама казваш, че не си готова защо изобщо се чудиш? В крайна сметка имаш цял живот да правиш секс т'ва дали ще го направиш в рамките на 3-4 месеца или повече в момента не е от никакво значение. Ако ще ти е по-кеф да те наебат в някой кенеф някакъв непознат индивид с кой знае какви болести и хигиенни проблеми - давай - т'ва е най-лесно.
    "Слънце грее, птички пеят
    Пръски мозък се сивеят
    В полето сред житата някому стърчат краката
    Спи детенце, спи си сладко
    взрив побърка твоя татко... "

  9. #59
    Голям фен Аватара на sneering
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    530
    Цитирай Първоначално написано от Zarity Виж мнението
    Факта че те е срам да си девствена и че се притесняваш от мнението на хората за това,подсказва че не си готова за секс.
    Или подсказва за една опростена среда,в която е на мода ранния секс поради липсата на други забавления.

  10. #60
    Повече от фен Аватара на SummerWave
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    484
    девствените се познават отдалече :С

  11. #61
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Авторке,не се води по акъла на тия твойте тъпи кифли...като се се налупали на по 14 да не би да са станали много важни?
    Аз те съветвам да изчакаш и да намериш човека,на който можеш да се довериш,към когото имаш чувства и когото наистина желаеш.Няма смисъл да преспиш с някого само защото не искаш да изоставаш от другите и скоро ставаш на 18....почакай и няма да съжаляваш.

  12. #62
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Повярвай ми, някой може да те забележи и хареса точно, защото няма да си като другите. Едно е момиче да е спало с 1 камара народ (пък и просто с някого - бройката никога не може да е сигурна) и да казва "Не съм курва", друго е момичето да е девствено и някой да каже "Тая е курва"...
    Ще ти дойде реда, спокойно! И честно казано - не е кой знае какво...

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си