.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Question Обединяване на аудио и видео файлове?Субтитри?

    Привет!Вчера заснех няколко клипа с една моя приятелка.Искам да сложа музика.Знам как да направя това, но искам да бъде нямалена и да се чува какво говорим в някои моменти от клипа.Как може да стане това?
    Има и две места на които ми се иска да сложа и субтитри-.-Това не знам как да го направя.Трябва да се има на предвид че видеоклипа ще бъде споделен във facebook..Не искам субтитрите да избягат при качването Моля, дайте ми съвет.Какви програми да използвам?Сега съм с FormatFactory..Не съм запозната много с опциите и но е лесна за използване.

  2. #2

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Предполагам и с Камтазия става, не съм я поглеждал програмата, но със Sony Vegas също минава номера, пък и е лесна за ползване.
    На практика ще ти се наложи просто да си добавиш музиката на отделен леър и да си играеш с нивата.
    Субтитри ако трябва да съм честен никога не съм си играл да правя, но *предполагам*, че ако ги направиш във Фотошоп (т.е. просто празни леъри с текст в дъното) и ги запазиш в psd/gif/targa/tiff или някой друг формат, който поддържа алфа канал, можеш просто да ги пльоснеш върху видеото и да си настроиш там тайминга и прочие.
    Рендърваш след това и всичко ще си е 'изпечено' в един видеоклип, който можеш да качиш където ти душа иска.

    Виж в youtube за нещо от типа на 'sony vegas tutorial music video' - http://www.youtube.com/results?searc...be.2PONxwlLqW0
    Още първия тут изглежда прилично. Успех.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си