.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Дават ли се лекарства без рецепта ?

    Здравейте, трябват ми спешно 2 лекарства , които са с рецепта , но нямам такава.Ако отида в аптека ще ми ги дадът ли или ще ми направят проблем ?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    331
    Бих се почувствал тъпо ако отговоря на тоя въпрос

  3. #3
    Повече от фен Аватара на mlf
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    457
    Ми зависи .. отиди в някоя по- смотана аптека и може да ти го дадат, а ако не ти го дадат се направи на тъп/а и кажи че не си знаел/а, че е с рецепта

  4. #4
    Зависи. Нямат право, но някои дават.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    331
    А вие от опит ли говорите или просто дрънкате празни приказки. Щото тея лекарства се отичитат после с тия рецепти. Демек се едно да влезеш в некой "смотан" магазин и да поискаш да ти дадат някоя тениска която струва 40 лева за без пари, щото си си мислел че е безплатна

  6. #6
    Естествено, че говоря от опит. Давали са ми лекарства без да имам нужната рецепта и то не един път.

    И как се отчитат? Ако искам да взема лекарствата на баба ми за кръвното и занеса рецептата нали ми я връщат после? Купувала съм много неща без рецепта, просто не навсякъде става.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  7. #7
    Aко кажа примерно , че съм я загубила или не я нося , дали ще мине номера ..... ще пробвам в няколко аптеки , ако стане , стане , ако не -не ...

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Естествено, че говоря от опит. Давали са ми лекарства без да имам нужната рецепта и то не един път.

    И как се отчитат? Ако искам да взема лекарствата на баба ми за кръвното и занеса рецептата нали ми я връщат после? Купувала съм много неща без рецепта, просто не навсякъде става.
    Тва че имаш рецепта за дадено лекарство не значи че то се издава само с рецепра. Някои лекарства ги дават по-евтино с рецепта но иначе може да си ги купиш и без. То лекарката и за аспирин може да ти напише рецпта ако иска

  9. #9
    Зависи от лекарствата .. И толкова ли те мързи да отидеш до лекаря ..

  10. #10
    Голям фен Аватара на Slobbery
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    617
    Дават.

    ~

  11. #11
    Повече от фен Аватара на mlf
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    457
    Цитирай Първоначално написано от skok Виж мнението
    Тва че имаш рецепта за дадено лекарство не значи че то се издава само с рецепра. Някои лекарства ги дават по-евтино с рецепта но иначе може да си ги купиш и без. То лекарката и за аспирин може да ти напише рецпта ако иска
    +

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си