.
Отговор в тема
Страница 3 от 15 ПървиПърви 123456713 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 371
  1. #51
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Tрябва ми някой вътрешен човек от протестите да ми каже как да си изкарам и аз паричики ^^ . Току виж съм си събрал достатъчно за с3 или с4. Не се ебавам.

  2. #52
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Пускаш ей тука http://www.ebemi.se/tags/prostitutki една обява и това е!

  3. #53
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Май ще трябва да отида, за да разбера със сигурност Представи си цялото семейство да отидем, за месец ще изкараме доста ^^. Пффф, баси егоистите сте, нищо май няма да споделите.

  4. #54
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Е с цялото семейство няма ли да е малко конфузно? Или ще се разпределите през някой километър на новата магистрала?

  5. #55
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Ти ходиш ли на протестите?

  6. #56
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Ти не прочете ли темата? Естествено, че не.

  7. #57
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Извинявай пич. Прочетох ти коментарите и разбрах, че не участваш. Браво И ти мислиш като мен. Много от хората на улицата наистина, ама наистина не знаят какво искат. За някои от тях това е просто разходка на хладно
    Последно редактирано от OoVasKoO : 07-15-2013 на 18:38

  8. #58
    Супер фен Аватара на kindergarden
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 782
    Против протестите съм! Първо свалихте едно правителство, пръснаха се сума пари за предсрочни избори и сега пак недоволни. Защо вместо да дадете шанс на новото правителство и излезете с ясни искания и реални очаквания пред парламента, врякате оставка? Добре, оставка и после какво? Отново пари на вятъра и после отново ще мрънкаме, че няма пари. Пълна пародия и недотам обмислени са протестите. На улицата се излиза с ясно виждане какво искаме, какво може да се случи и до каква степен е реално и осъществимо.

  9. #59
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    ти гласуваш за герб ! ^
    n00bs

  10. #60
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Всички я чакат!
    Якуза на 3 морета, четири океана, 5 полуострова, 3 континента, 20 държави и 2 стола!
    n00bs

  11. #61
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Цитирай Първоначално написано от Violenza Виж мнението
    Наистина ми е супер любопитното как пък един от вас не даде поне един довод? Всичките казвате само "дайте шанс" На антипротеста ги питаха няколко човека и всичките пак това повтаряха.
    Идиоти.
    Аз ти давам довод - писна ми да се пълни центъра с непознати, които викат, свиркат и реват. Това, което правите вие са тържества на открито - с майки с колички, малки деца и възрастни хора, а не протест. Нито мога да се придвижвам нормално с кола, когато празнувате, нито мога да спя, когато викате.

    Не съм ви виновен, че живея в района на жълтите павета, а 95% от хората на "протеста" са неуспели в живота и искат правителството да им намери работа с 2000 лева заплата.

    Значи аз и семейството ми можем - независимо от Бойко Пожарникарчето, холоКОСТОВ, КУрНЕВА, Цар(Б)ИАД), Турците от ДПС, комунистите от БСП и прочие лица, а вие не можете и трябва да запушвате столицата? Смешничко. Излезте един път, подпалете всичко, свалете, не правителството, а БОГ ако искате и му кажете (липсващите) си искания.

  12. #62
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    Всички сте долни мърши

  13. #63
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    Цитирай Първоначално написано от Баща Ти Виж мнението
    Аз ти давам довод - писна ми да се пълни центъра с непознати, които викат, свиркат и реват. Това, което правите вие са тържества на открито - с майки с колички, малки деца и възрастни хора, а не протест. Нито мога да се придвижвам нормално с кола, когато празнувате, нито мога да спя, когато викате.

    Не съм ви виновен, че живея в района на жълтите павета, а 95% от хората на "протеста" са неуспели в живота и искат правителството да им намери работа с 2000 лева заплата.

    Значи аз и семейството ми можем - независимо от Бойко Пожарникарчето, холоКОСТОВ, КУрНЕВА, Цар(Б)ИАД), Турците от ДПС, комунистите от БСП и прочие лица, а вие не можете и трябва да запушвате столицата? Смешничко. Излезте един път, подпалете всичко, свалете, не правителството, а БОГ ако искате и му кажете (липсващите) си искания.
    тИ си скапан педерас

  14. #64
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Цитирай Първоначално написано от Violenza Виж мнението
    Наистина ми е супер любопитното как пък един от вас не даде поне един довод? Всичките казвате само "дайте шанс" На антипротеста ги питаха няколко човека и всичките пак това повтаряха.
    Идиоти.
    АХАХАХАХА

    За разлика от теб, има хора, които имат мнение и се опитват да го аргументират има и хора, които се опитват да правят анализ на сегашната ситуацията и т.н. Аз обаче не съм видял нито един твой пост в, които дори да се опиташ да коментираш нещо такова,айде да ми покажеш поне един твой пост в, които изказваш мнение, опитваш се да разсъждаваш по темата или нещо подобно и да видим кой е идиот ???

    От контра протеста повтаряли едно и също, а от протеста исканията са два пъти по-идиотски и ако проследиш коментарите ми, които ще цитирам по-долу ще видиш и моята гледна, защо мисля така.

    Иначе ето коментари, в които повтарям само дайте шанс, дайте шанс и не мога да измисля нищо друго :

    Цитирай Първоначално написано от Oy7ofCon7roL Виж мнението

    Нека да направим един бърз преглед на това, което искат протестиращите

    1. Незабавна оставка и нови избори възможно най-скоро

    2. Промени в изборния кодекс и намаляване на бариерата от 4% за влизане в парламента на други партии за да имат хората по-висока представителност

    3. Не искат нито герб, нито комунистите (тука не знам ква е разликата между двете)

    Ако някой има нещо да допълни нека да го направи, но аз поне това чувам всекидневно като ОСНОВНИ искания

    И най- смешното е, че дори не им пукало за цената на тока и това на къв хал е държавата, важното било незабавна оставка....

    Другото което е много любопитно е, че някой много успешно лансира идеята, че това бил протест на интелигенцията и на средна класа и т.н.

    Аз веднага си задавам въпроса защо точно тия искания и кой наистина обслужат те ?

    1. Защо незабавна оставка ? Защото ако се изчака до другата година месец може би ще се формира нова десница, която да погълне голям брой гласове, а това определено не обслужва Герб. За 1 година предполагам и че ще излязат доста лайна на предишното управление, а не е изключено Герб да се разцепи, явно е, че има някакво напрежение вътре

    2. Защо да се намали бариерата от 4% ? Много просто, защото в този парламент никой не би подкрепил Герб, а неговите патерици останаха отвън при нови избори вероятно ще е същото, но ако падне бариерата на 3% ще може да се намърдат и Янето и В. Симеонов и Кунева и т.н някой ако ме убеди, че това са партиите, които протестиращите негодуват, че не са влезли в парламента да ги представят, браво му казвам

    3. Не искат нито Герб, нито Комунистите, хммм !? Ако някой ми каже какво би се променило ако има нови избори септември, освен това, че Герб ще спечели да ми сподели ?

    Странно как всички искания на протестиращите обслужват Герб, нали ? Ами това, че 20 000 протестиращи, които са се събрали от кол и въже, бяха определени за интелигенцията на София и същата тази интелигенция е против Бсп, а ония дето свалиха Герб са клошари, тва кой обслужва ?

    85% от хората подкрепят протестите, а 51% искат оставката на Орешарски, а февруари колко бяха тия, дето подкрепят протестите и освката на Борисов ? По- малко ли бяха ? Но сега тва се натъртва всеки ден, тва кого обслужва ?

    Аз като прост човек бих поставил следните искания:

    1. Правителството да декларира, че май месец 2014 година ще има нови парламентарни избори заедно с изборите за евродепутати. Защо ? За да се успокоят хората, за да може все пак правителството да свърши някаква работа и държавата да се стабилизира, най-малкото да се успокоят политическите страсти.
    За да може до тогава евентуално да се сформира някоя партия на протестиращите и някоя нова десница, в края на краищата нали "УЖ" искаме промяна,ако изборите са септември даже и една нова партия няма да има, откъде ще дойде тая промяна ?

    2. Задължително гласуване. Защо ? За да знам, че когато някой отсреща мрънка и е недоволен от правителството той поне е гласувал. За да можем да се отървем от Дпс по културен начин и те никога вече да не са фактор в управлението. За да може българите, а не циганите да определят, кой ще ни е президент и кой премиер, за да се спре най-сетне с купения и корпоративния вот.

    Има и ще неща, които ми хрумват, но това бих искал аз за разлика от ИНТЕЛИГЕНЦИЯТА

    Цитирай Първоначално написано от Oy7ofCon7roL Виж мнението
    Ся, квото и да кажа ще излезе така, че защитавам Бсп, а аз дори не съм гласувал за тях.
    Не знам колко простотии още могат да направят, но ако предложението на хората е да заменим сегашната простотия с онази, дето я гледахме 4 години , не мерси.
    Каквото и да си говорим тези хора поне имат потенциала да направят нещо и знаят как да го постигнат за разлика от Герб, които през последната година и нещо от управлението си бяха оставили държавата на автопилот. Това, че тези знаят какво да направят, обаче не значи, че ще го направят. Най-малкото ще се разплатят на бизнеса, ще гласуват редица социални мерки, няма да позволят шоковото поскъпване на тока, което се очакваше, ще намалят такса износ за да може да се отпуши износа, ще намалят административната тежест от бизнеса, ще въведат отново швейцарско правило за индексация на пенсиите на хората, общо взето все неща, които Герб не направи.
    Тва с изборът на Пеевски беше еманацията на глупостта на българските политици, между другото преди няколко дни гледах едно интервю на един, дето му забравих името в момента, но май беше или бивш шев на мвр или бивш шеф на нсо, но определено не подкрепя бсп, та той каза, че от бсп преди това са разговаряли с 5 6 човека за поста в данс, но са искали да има тежки удари срещу тежката организирана престъпност, да има обвинения срещу сериозни хора в йерархията на нарко бизнеса, също така да разследват Борисов и Цветанов и всичко това до 3 месеца, обаче никой не се е навил..... дали е вярно или не, не знам, но това не оправдава избора точно на Пееевски и на човек от етническа партия да бъде поставен там.
    Колкото до Болен да бъде шеф на комисията по антикорупция и етика, си е същото както преди това с Яне подлогата... и на двама не им е мястото там. Болен искаше точно тази комисия и нямаше как да не му я дадат, поради простата причина, че тази комисия трябва да се оглави от човек от опозицията. Сама разбираш, че няма как да я дадат на герб за да разследват себе си, при тези 4 партии, които влязоха в този парламент, който и както и да го беше въртял пак човек Атака щеше да е.... . аз повече се притеснявам, че за този психично болен човек са гласували маса народ за да е там и да си развява коня превръщайки правителството в негов заложник
    продължава в следващ пост....
    Последно редактирано от Oy7ofCon7roL : 07-24-2013 на 06:49
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  15. #65
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Още:

    Цитирай Първоначално написано от Oy7ofCon7roL Виж мнението
    Иначе като гледам тук общо взето всички се обединяваме около идеята, че тва правителство не му е мястото там, но и че тиквоча не го искаме.
    Тогава аз си задавам въпроса, защо трябва да бутнем тва правителство, за да дойде следващото, което пак няма да искаме ? Ок, може би има хора които искрено вярват, че протестите срещу партиите на статуквото, олигарсите, системата и т.н. ще продължат и при следващото правителство но дайте да си го кажем, ние не сме народ. Не сме народ, а просто едни хора, които просто живеят на една територия. Българина е такова животно, че не му пука за нищо и за никой, освен за него самия( говоря като цяло разбира се) ние сме такива, че ако видим човек, който няма пари за хляб ще си кажем "добре, че не съм аз" ако видим някой да се дави ще се обърнем на другия край, общо взето ако аз съм добре, не ми пука за никой. Едно време като сме били под турско робство и революционерите са събирали хора за въстанията се е налагало да им палят къщите и те пак не са искали да излязат да се бият за свободата си, такова племе сме.
    Февруарските протести бяха, защото просто бръкнаха в джоба на така или иначе бедния и изстрадал пролетарият, не бяха нито за справедливост, нито за идеали, а бяха, защото на ганъо му бръкнаха в джоба.
    Сегашните протести, пак казвам сигурно има хора, които си мислят, че наистина могат да променят нещо, но колко са те ?
    Нали ги виждам какви хора ходят там, майки , които разхождат децата си, лапетии, които дори не знаят защо са там, възрастни хора излязли на разходка, и хора с бира в ръка. Колко от тия хора биха излязли зимата в студа, нали ги видях един дъжд заваля и останаха шепа хора, къде изчезнаха идеалите, дъжда ли ги отми ? А тука изобщо не говоря за хора, които излизат чисто партийно, които са там и не са малко, не говоря дали са платени или не, казвам, че са организирани или привърженици на определени партии, които имат интерес от протестите.
    Аз лично смятам, че протестите нямат смисъл, защото ако искаме да променим нещо трябва да се борим с години, ние не можем да го направим, ни просто сме българи, утре ще ни омръзне и това е
    Ни не можем да се борим със системата, но можем поне да протестираме да работи и в наша полза, а не само в нейна, аз съм за такива протести, а който си мисли, че с 20 дни стачка ще измете номенклатурата много се лъже
    Цитирай Първоначално написано от Oy7ofCon7roL Виж мнението
    Ще се опитам да съм максимално ясен. Аз не мога да кажа дали зимата ще има протести, не знам дали и до тогава ще има правителство. По-горе исках да кажа че една малка част от тези хора, които сега са на улицата и в действителност защитават някакви идеали са много малко, но те си мислят, че зад тях стоят много хора и са още по-убедени, че ще си постигнат целите. Но това не е така, защото ако беше зимата нито майките с децата щяха да са там, нито пенсионерите, които си правят разходката, нито лапетиите, дето не знаят защо са там, нито ония с бирите ще са там, а ще останат най-много 1 000 души, които ще мръзнат няколко дни и ще се приберат, защото ще разберат колко са безсилни Пак казвам ако на българина не му бръкнеш в джоба не го търси за нищо, тва за гражданското общество е пълна глупост, ние сме една паплач, колкото и да не искаме да си го признаем.
    И другото, което казах е, че тия хора, които си мисля, че ще променят "системата" и ще я променят с 20 дни стачка няма как да стане. За такова нещо е нужно постоянство с години, силно изразено гражданско общество, което знае какво иска, както и независими синдикати, които могат да блокират държавата за 2 часа ако решат, както гърците примерно.
    И някой ако си мисли, че като бутаме правителство след правителство ще цъфнем и вържем жестоко се лъже.
    Гражданското общество би трябвало да иска от правителството да работи в негова полза, днес ще искат едно, утре друго, в други ден трето, бавно, мъчително, с постоянство и ясни конкретни искания ден след ден и така с продължение на години и така лека по лека да си промениш държавата към по-добро. Това е смяна на системата, а не да си спал 23 години и да си мислиш, че като ходиш да крякаш 20 дни оставка и мафия ще промениш нещо.
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  16. #66
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Цитирай Първоначално написано от Баща Ти Виж мнението
    Аз ти давам довод - писна ми да се пълни центъра с непознати, които викат, свиркат и реват. Това, което правите вие са тържества на открито - с майки с колички, малки деца и възрастни хора, а не протест. Нито мога да се придвижвам нормално с кола, когато празнувате, нито мога да спя, когато викате.

    Не съм ви виновен, че живея в района на жълтите павета, а 95% от хората на "протеста" са неуспели в живота и искат правителството да им намери работа с 2000 лева заплата.

    Значи аз и семейството ми можем - независимо от Бойко Пожарникарчето, холоКОСТОВ, КУрНЕВА, Цар(Б)ИАД), Турците от ДПС, комунистите от БСП и прочие лица, а вие не можете и трябва да запушвате столицата? Смешничко. Излезте един път, подпалете всичко, свалете, не правителството, а БОГ ако искате и му кажете (липсващите) си искания.
    Те тези по протестите че са льохмани, льохмани са, ама можеш ли да ми дадеш рецепта за "успяване в живота"? Изключвам това ваще да са наследили земи, апартаменти и тем подобни или да са забогатели през "онова" време и ти да се пениш, че си успял в живота. Също изключвам и работата в чужбина.
    На мен ми е ясно какво ще правя след висшето, но не се очертава да работя нещо със заплата над 1000лв, което за мен си е добре, но не е чак "успяване".

  17. #67
    Супер фен Аватара на kindergarden
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 782
    Рецепта няма. Ще ти дам пример за една жена, която ме вдъхнови. Завършила е педагогика. Работела е наколко години като учителка по география и е забелязала, че учебниците не са на много достъпен език за учениците. Седнала си е на гъза и е разработила свой план и записки по география, по които кандидатстудентите да се готвят. Започнала е да дава частни уроци и лека полека бизнесът се е развил. Сега в почти всеки град в България има клон на фирмата си, където се преподават почти всички предмети по модела, който тя е създала. Дори е създала и частна гимназия. Просто нищо не става за една нощ.

  18. #68
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    Цитирай Първоначално написано от kindergarden Виж мнението
    Рецепта няма. Ще ти дам пример за една жена, която ме вдъхнови. Завършила е педагогика. Работела е наколко години като учителка по география и е забелязала, че учебниците не са на много достъпен език за учениците. Седнала си е на гъза и е разработила свой план и записки по география, по които кандидатстудентите да се готвят. Започнала е да дава частни уроци и лека полека бизнесът се е развил. Сега в почти всеки град в България има клон на фирмата си, където се преподават почти всички предмети по модела, който тя е създала. Дори е създала и частна гимназия. Просто нищо не става за една нощ.
    И това,че не може всички да сме такива, означава,че трябва да мизерстваме и гладуваме като в африканските страни :Д

  19. #69
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    ^До някъде да. Защо силните и успяващите задължително да трябва да носят на гърба си слабите?

  20. #70
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    носили били... не го виждам това никъде . Демокрация никога е нямало. То и комунизъм е нямало, но поне тогава е нямало мизерия. Ако така ще е.. майната му на целия ЕС , дано да се разпадне колкото се може по-бързо

  21. #71
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    Цитирай Първоначално написано от ge6aaaa3 Виж мнението
    На мен ми е ясно какво ще правя след висшето, но не се очертава да работя нещо със заплата над 1000лв, което за мен си е добре, но не е чак "успяване".
    Ясно ти било. Ти до тогава не може,ами ще си промениш 100 пъти желанията

  22. #72
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Цитирай Първоначално написано от Violenza Виж мнението
    А Баща Ти се надявам да е иронизирал...
    Не съм :P

  23. #73
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    Цитирай Първоначално написано от Баща Ти Виж мнението
    Не съм :P
    Иронията е там, че Бог те е изпратил да живееш в квартала на паветата :Д

  24. #74
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от klimatronik Виж мнението
    носили били... не го виждам това никъде .
    МОЛЯ?! Я се замисли какъв е принципът на социалната система?!

  25. #75
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    МОЛЯ?! Я се замисли какъв е принципът на социалната система?!
    принципи нема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си