.
Отговор в тема
Страница 5 от 15 ПървиПърви 123456789 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 371
  1. #101
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    От всичко това което написа, аз виждам само - ГЛАСУВАХ ЗА ГЕРБЕРАСТИТЕ.
    n00bs

  2. #102
    anonymous708973
    Guest
    Геша, когато останалите не са на протест или контрапротест, значи нямат особено мнение.


    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    От всичко това което написа, аз виждам само - ГЛАСУВАХ ЗА ГЕРБЕРАСТИТЕ.
    Твой проблем. Научи се да четеш освен, друго не знам какво да ти препоръчам.

  3. #103
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Геша, когато останалите не са на протест или контрапротест, значи нямат особено мнение.
    Или си скъсват задниците от бачкане, за да изхранват семейство?!?

  4. #104
    anonymous708973
    Guest
    Познавам хора, които бачкат, пак отидоха. Когато има желание, има и начин.

    И моите родители работят, при това не на смени.

  5. #105
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    Само едно уточнение.. къде и какво работят родителите ти....?

  6. #106
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Познавам хора, които бачкат, пак отидоха. Когато има желание, има и начин.

    И моите родители работят, при това не на смени.
    Мхм, значи ваще са едни от малкото късметлии, които работят по 8 часа вдействителност... Доста хора работят по 12 часа 5 дни в седмицата и последната им мисъл е да отидат да вадят павета и да се блъскат в полицаите, които впрочем също са там от поне 12 часа на крак и трябва да търпят...

  7. #107
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ge6aaaa3 Виж мнението
    Мхм, значи ваще са едни от малкото късметлии, които работят по 8 часа вдействителност... Доста хора работят по 12 часа 5 дни в седмицата и последната им мисъл е да отидат да вадят павета и да се блъскат в полицаите, които впрочем също са там от поне 12 часа на крак и трябва да търпят...
    Мне.
    Баща ми беше в чужбина две седмици, върна се, стоя ден и половина, пак тръгна.
    Майка ми работи по около 9-10 часа на ден.
    102, не мисля, че не интересува. Няма никаква, ама никаква връзка с политическа партия.

    Изобщо, това за работата е слаб аргумент. Виоленца ви го каза.

  8. #108
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Ок, нямам какво повече да кажа. Изглежда ще си остана средностатистически малоумник неден, който вижда всичко, не избирателно.

  9. #109
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от Oy7ofCon7roL Виж мнението
    А щеше да знаеш, че изборния кодекс се гласува от народното събрание и нямаше да изпадаш в нелепата ситуация да не може да направиш разликата между правителство и народно събрание, обаче да говориш за смесена избирателна система, примерно.
    Понеже си прекалил с рефератите ще ти отговоря само на това и някой други неща. Пределно ясно ми е кой и как гласува промяната в изборния кодекс. Може да си провериш ти как се съставя правителство и от какви хора. Да ми бръмчиш тука за огромните разлики щях да съм съгласен ако имаше някакво значение. В случая ако правителството на тоя наглец Станишев (разбирай самият Станишев) не желае да подкрепи такова нещо, няма как то да бъде гласувано в НС. А относно колко аз и за какво ходя на протести недей се притеснява. Тия дето са по будни ще се борят за нещо, пък другите като теб ще разправят как няма смисъл и нищо не разбират. Винаги е било така и за напред ще е така. Видял съм как живеят хората на запад, видял съм достатъчно схеми и престъпления в тая държава, за да знам че не искам повече да продължава така. Ако на вас и конкретно на теб ситуацията в момента ти харесва не си мърдай задника. Ако ти харесва да се източват милиарди от държавата в полза на тия лица на сегашното и миналото правителство, ок. Аз обаче не съм съгласен с това. Няма ли промяна в изборният кодекс и мажоритарен вот, както казах поне 50%, шанс за промяна няма, независимо дали на власт са БСП (КБ) или Герб. Който си мисли, че едните са по-добри от другите явно е на някакви гъби.

    Отделно така наречените защитници на централата на Атака бяха платени хора, това мога да го кажа със 100% убеждения, защото много добре знам какви хора ходиха и какви пари взеха за това нещо.

    Цитирай Първоначално написано от ge6aaaa3 Виж мнението
    Добре, да приемем че всичките там 30хил.д знаят за какво са там. Имат ясни искания, абе всичко 6. От какъв зор някакви 30хил.д. ще се налагат на 7 милиона? Тук уточнявам, че не съм привърженик на правителството, но и ГЕРБ са същите боклуци, така че поне да не се наливат пари в предсрочни избори, щото освен мангалите друг никой няма да спечели...
    Ти какво очакваш в София да се изсипят 4 млн ли ? Да не говорим, че ако така гледаш на нещата от какъв зор малцинството в коалиции да се налага над най-голямата партия в това НС ??? Нещо много ти бяга логиката. Какво мислиш, че всички тия хора в България 7млн са доволни от живота си ли ? Хайде намери ми един дето да каже тука всичко е супер има пари има пенсии и т.н. Силно се сълнявам, че ще намериш. Хората гласуват за тях, защото няма алтернатива просто. Я да лепнем половината мажоритарни да видим колко ще вкарат.
    Последно редактирано от draid : 07-25-2013 на 15:15

  10. #110
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    сериозно ли някой си мисли, че евентуалният мажоритарен вот би променил каквото и да било?

  11. #111
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Ако си прочел в първите страници какво съм писал, щеше да видиш, че и аз съм за мажоритарна система, но другите глупости не ги одобрявам. Те другите също може да не са доволни, но да не са съгласни с начина ви. Копелетата ще стискат до гроб мястото си във властта! Или да се организира революция и да ги изхвърляме всичките от парламента или поне да не лаем напразно.

  12. #112
    anonymous708973
    Guest
    Да си пусна и тук последните два статуса във фейсбук, да не каже пак някой нещо:

    http://offnews.bg/index.php/224614/b...-na-deputatite

    Борисов, 22.07: „Аз многократно предупреждавах, че Орешарски не е никакъв финансист, не е никакъв икономист. С днешния си ход той го доказа по безапелационен начин.
    Борисов, 25.07: „Г-н Орешарски, имате още шанс да останете в позицията си на уважаван човек, финансист и икономист от голяма група в страната. Ваше право е кой път ще изберете. — feeling confused.

    Иначе ето какво е казал по въпроса с бюджета, лично аз го намирам като цяло за доста добро изявление:
    Бойко Борисов: ГЕРБ ще влезе в парламента при обсъждането на актуализацията на бюджета

    ГЕРБ ще влезе в парламента при обсъждането на актуализацията на бюджета. Това заяви председателят на ПП ГЕРБ Бойко Борисов на пресконференция в Централата на партията. „Ние ще влезем в парламента на точката за бюджета, която е в пъти по-важна от избирателния закон. Той няма да има никакво значение, ако приемат бюджета. Ще се опитаме по всякакъв начин да ги разубедим. Бихме се съгласили да се извади един пакет – 150 млн. лв., да се даде на най-слабите, да се знае, че работещите хора са солидарни и другите хора да изкарат зимата”, посочи Борисов.
    По думите му правителството на Орешарски много бързо тръгна по пътя на Жан Виденов. „Трябва да предупредим хората, че с решението на Министерски съвет за актуализация на бюджета в следващите три години България ще премине в процедури по свръхдефицит и гръцки сценарий. „За три години само днешния кредит, който казват, ще донесе 200 млн. допълнително. Т.е. след три години, което и да е правителство трябва да приготви 1 млрд. за майката и още 200 млн. дотогава да са платени лихви. Ние веднъж обрахме тези луфтове – плащахме десетки милиони за „Цанков камък”, плащахме за Водното огледало, плащахме за магистрала „Люлин, плащахме за какво ли не. Три години и половина успяхме да сведем дефицита до нива, които имаме аплодисментите на всеки, които във финансово-икономическата сфера е работил“, припомни председателят на ПП ГЕРБ. Борисов подчерта, че никак не му е весело, защото оттук нататък ще бъде катастрофа за държавата. „Аз многократно предупреждавах, че Орешарски не е никакъв финансист, не е никакъв икономист. С днешния си ход той го доказа по безапелационен начин. Защото той малко ако разбираше от тази област и сфера, никога нямаше да тръгне по най-лесния начин – да вземеш готови пари и да ги дадеш по непрозрачен начин”, подчерта Бойко Борисов.

    „Разговарях и с двата синдиката, тревогата у тях е огромна. Веднага трябва да се проведат предсрочни избори, защото това нелегитимно управление, този нелегитимен парламент, ще доведат до събитията от жанвиденовото време. Всички финансисти, икономисти, сега говорят в един глас, защото това е изключително тежко за държавата и народа в следващите години. Социалният пакет на плана Орешарски беше 27 млн. лв. А само лихвите по кредита от 1 млрд. лв. ще са 50 млн. лв.”, обясни Борисов. Той бе категоричен, че до няколко месеца ще бъдат спрени и фондовете щот Европейския съюз. „Българите тогава трябва да се сърдят на себе си. Нашето верую винаги е било, че колкото произвежда държавата, толкова трябва да харчи. Щом харчовете станат по-големи, рано или късно следва фалит или много неприятности. Ние излязохме от парламента, не за да не работим, а за да сме съпричастни с хилядите, които протестират. Депутатите от ГЕРБ ще участват в заседанията на Комисията по бюджет и финанси в Народното събрание като слушатели“, заяви председателят на ПП ГЕРБ.

    „Няма какво да се споразумяваме с БСП. Няма как с БСП да се разбереш. Те са си планирали как да си приберат 1 млрд. лв. и другите да им берат ядовете. Те, с този един милиард, няма да правят социални политики. Те казват – виждате ли като дойдохме и ви даваме, а другите взимат. Ако беше хубаво, ние да сме взели заем от 1 млрд. лв., но това, което следва за хората, е катастрофа”, коментира Борисов. По думите му темите за тефтерчета и бележници се пускат, за да отклоняват вниманието от взимането на заем от 1 млрд. лв.
    „Когато и да дойдат на власт БСП и ДПС, основната им цел е да се увеличат харчовете. В 2014 г. с всички ангажименти, които разписват сега, откупувайки гражданите с популистки харчове, ще доведат държавата до свръхдефицит”, обясни народният представител от ПП ГЕРБ Владислав Горанов. Според него актуализация на бюджета не може да бъде оправдана с грешно планиране от предишното правителство. „Целта е само една – непрозрачно увеличение на харчовете. Прибързано искат да намалят приходната част. Те целенасочено не искат да притискат приходните администрация да събират приходите. Около 50 млн. лв. ще са новите разходи за лихви от заема от 1 млрд. лв. Тази актуализация на бюджета ще доведе до обща дестабилизация”, посочи Владислав Горанов.

  13. #113
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Мисля че сериозно трябва да провери какво значи СВРЪХ дефицит. Явно тъпата част от народа се впечатлява от тия неща, но България е 4-5тата държава с най-нисък външен дълг от страните в ЕС. Под 20%. Иначе нямам идея дали ни трябва заем, но аз не обичам такива истории, затова бих предпочел да не теглим.
    n00bs

  14. #114
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    А някой може ли да ми обясни защо тиквоча, барабар с останалите тиквички, си въобразяват, че могат да се явяват по желание на работното си място? Ако баща ти почне да ходи на работа, когато му скимне?

  15. #115
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    И да ми казваш, че понеже по една тема сме се различавали в мненията си, съм била "такъв човек с гражданска позиция", демек нищо не разбирам... Що не си го навреш някъде? По твоята логика и аз мога да кажа, че си "такъв човек с гражданска позиция", защото съветваш хората да бачкат вместо да учат висше, да ползват университета само да ходят по бригади или защото смяташ, че единственото решение на насилието е двойната доза насилие?
    В случая щях да се съглася с теб до голяма степен, впрочем. Казвала съм неведнъж, че политиците на един народ са отражение на самия народ.
    Все още твърдя, че бездомните животни са по-невинни от човеците като цяло и не заслужават да бъдат избивани по нелепи начини. Обясни ми ТОВА как влияе на мнението ми за политическата ситуация в страната?

    Но виж, бих могла да кажа, че позицията ти не струва, защото:
    1. не си гласувал
    2. според теб хората, които живеят добре, не им пука за политиката?

    Това вече са свързани причини.

    Но не ми обяснявай как моята позиция за кучетата има значение.
    По принцип бих съветвал хората да учат и да си работят по специалността, лятото да ходят по стаж вместо по бригади(е 50 на 50 е тука зависи пак), и да не отвръщат на насилието с двойно насилие - на няколко пъти съм писал обратното на това, но както си личи, то е за конректни и уникални ситуации за които сам съм виждал как стават нещата и ща неща не мога да лъжа.

    А бездомните животни не могат да са нито невинни, нито виновни, защото за вина трябва свободна воля, а животните нямат такава, т.е. не може да придаваш човешки качества на животните, нито да ги наричаш добри или зли примерно. Това съм сигурен че и от "научна" гледна точка е така. И ако поставяш благополучието на бездомните кучета над това на човешката цивилизация и безопасност(едва ли искаш някой твой роднина да бъде наполовина изяден жив, както стана преди време - болката е непоносима най-малкото), то тогава не би трябвало да се занимаваш с граждански позиции.

    Иначе не гласувах, макар че има една партия за която бих гласувал ако е задължително, но не съм гласувал, защото нито съм някакъв демократ или републиканец, нито харесвам българската партийна реалност, нито имам мотивация да си давам гласа за някоя партия, а и така изразявам странене от статуктвото и се дистанцирам от политиката.
    Но въобще като не съм демократ не съм длъжен да гласувам, а и не се оплаквам толкова от управляващите независимо кои са, обаче се интересувам по принцип и си плащам данъците, така че имам право поне по форумите да пиша мнения по въпроса.

    А хората, които живеят добре, повечето от тях не им пука за политиката, но доста от по-богатите са обвързани с нея(което е нормално).
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  16. #116
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ge6aaaa3 Виж мнението
    А някой може ли да ми обясни защо тиквоча, барабар с останалите тиквички, си въобразяват, че могат да се явяват по желание на работното си място? Ако баща ти почне да ходи на работа, когато му скимне?
    Абе, малко е спорен въпросът...
    От една страна, прав си наистина, защото откъде-накъде няма да ходят на работа? Откъде-накъде Миков ще им казва? Друг е въпросът, че ББ наистина малко прекали с тая оставка, дето му я иска.

    От друга страна... ако мен ме измъкват в 4 часа от работното ми място, щото е барикадирано, дали ще искам в 8 пак да съм там? Едва ли.
    Хората не ги искат, за кво да ходят тия депутати.

  17. #117
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Затова като стана премиер, 30 дни пропуснати, значи не си депутат вече, дори 30 са мн, ама айде.
    Пример Ахмед Доган, той е депутат само за имунитета.
    n00bs

  18. #118
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    Цитирай Първоначално написано от ge6aaaa3 Виж мнението
    Ти ако си ги сменяш през ден, аз не го правя. Откакто се помня се занимавам с това като хоби и ще продължа в тази насока, защото ми е кеф, пък и заплатите в областта са добри.
    недей бута фитилите . днес може да върви, след 10 години - не. Така че дори да учиш това,което искаш (до колкото е възможно, защото заедно с това всъщност ще ти преподават съвсем различни предмети, математики и тнт) - нищо не се знае/ не се дръж като дете

  19. #119
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    АЗ гласувах. Хората, които познавам и не са гласували, не са ходили на протест. Дали ако не си гласувал, тоест, нямаш мнение, ще си на площадите в жегите? Надали. Масово са гласували хората Естествено, че има хора, които излизат чисто партийно. И такива, които са там за шоуто. Познавам и от двата вида. Но достатъчно плакати видях с надписи "Долу Герб", за да знам, че МАСОВО хората са там, защото проблемът ги интересува.

    То и във Варна имаше 100 000 души през зимата да бутат кмета ама ей ся на изборите колко гласуваха. 70 000, по-малко от тия дето стачкуваха, нали ? Както и да майната и на Варна ти искаш да ми кажеш, че тия 18 19 годишни пикли и пикльовци, с които е пълно по протестите са гласували ли ? кажи честно вярваш ли си ? И тва за жеги е признавам звучи доста драматично, само че като заваля дъждът останаха 1000 човека нали ? Плюс тва хората не излизат в жегата, а двечера по хладно да се поразходят, наистина ли вярваш, че има някакви гневни 30 хил. протестиращи, които са готови на всичко за да повдигнат целите си, а в същия момент един пролетен дъждец разгони всички
    Тва или ти си много наивна или нас смяташ за много наивни

    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Кво се опитваш? Да ни накараш да признаем, че всеки един човек е там по една и съща причина? Еми, не е така. Идеята е, че мнозинството е там по една причина - че омразата към това правителство е по-голяма от омразата към другите.
    Тебе специално нищо не се опитвам да те накарам да признаваш.
    А ти кво се опитваш да ме накараш, да призная, че 40 50 хил души са гласът на всички българи ли ?
    Искаш да ме накараш да призная, че щом вие протестиращите искате оставка тия, дето не протестираме искаме същото ли? Ти си там за да изкажеш моето мнение или твоето мнение ? Ти си там да изкажеш твоя глас или гласът на народа ?
    Аз искаш да кажа на Дрейд, че тва, че той е там заедно с множеството не означава, че може да говори от името от всички, понеже всеки има различни искания, да единственото нещо което ги обединява е оставка на правителство, но до там, и даже и в това си искане не са напълно единни, понеже конкретно той примерно иска промяна в изборния кодекс и след това оставка, а има и други, които искат незабавна оставка. А да не говорим за мнението на хората, какво трябва да се случи след това, там вече е тъмна индия. Аз това се опитвах да обясня и смятам, че повечето хора са ме разбрали.


    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Айде сега си прочети последния абзац и се запитай дали си прав. Всеки път се опитвам нормално и на съвсем простичък език да ти обясня нещо, ти обаче някак разбираш нещо съвсем друго. И не ти е за първи път.
    Аз казвам "масово", ти разбираш "всеки".
    Аз казвам "Герб са по-малкото зло", ти разбираш "Герб са върхът на сладоледа, всички други са зле".
    Ами ако ще ти олекне мога да кажа, че ти си права и да сме щастливи, само, дето не разбрах къде не съм прав...
    Тва за кой е по-малкото зло няма значение както казваш всеки е на различно мнение и в това няма нищо лошо .
    Ами да понеже не можем да се разберем с теб и за твам гледам да не водим диалог много много, освен ако не изцепиш нещо необмислено : ) Аз обаче като се хвана на хорото винаги го играя докрай, а ти на много хора се правиш, че не си чела кво са ти писали или са те питали, много често отговаряш избирателно, тва е разликата между нас, иначе те уважавам, ама си дебела глава и ти си го знаеш де : )

    Не разбрах каква забележка е детинска, ама още по-детинско ми се струва като си отишъл два пъти на протеста ставаш големия мъж и да наричаш другите задклавиатурни мишки


    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    - Нови избори
    - Промяна в конституцията, по-конкретно в избирателната секция, за да се направят изборите мажоритарни
    .
    Е, бива ли такива глупости ся ? Кво общо има конституцията с изборния кокс ? За промяна в конституцията е нужно свикване на ВНС, а за промяна в изборния кодекс дори не е нужно квалифицирано мнозинство в парламента
    Последно редактирано от Oy7ofCon7roL : 07-25-2013 на 17:41
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  20. #120
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Цитирай Първоначално написано от klimatronik Виж мнението
    не се дръж като дете
    А ти като суеверна бабичка! Не ми е нужен късмет или да ми върви, за да постигна каквото искам. Единственото, което ми е нужно и не зависи от мен е здравето.

  21. #121
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Пределно ясно ми е кой и как гласува промяната в изборния кодекс. Може да си провериш ти как се съставя правителство и от какви хора. Да ми бръмчиш тука за огромните разлики щях да съм съгласен ако имаше някакво значение. В случая ако правителството на тоя наглец Станишев (разбирай самият Станишев) не желае да подкрепи такова нещо, няма как то да бъде гласувано в НС.
    .
    Като ти е пределно ясно що дрънкаш глупости бе ? Хич нищо не ти е ясно ама тва си е твой проблем, просто си мислиш, че невежеството ти ще мине метър, пък ако те "хване някой" ще му кажеш че знаеш и си се объркал..

    И в същия момент, в който ти ми казваш, че знаеш за кво иде реч ми изцепваш, че ако правителство на Станишев не било подкрепило "такова нещо" предполагам имаш предвид изборния кодекс) нямало как да се случи такова нещо
    1. Правителството не е на Станишев
    2. Различните промени в законите се подкрепят и гласуват от народните представители, а не от правителството, до колко знам законодателният орган в България все още е парламента, а не правителството, но предполагам ти дори не си чувал за че има разделение на властите>>> http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%...B8%D1%82%D0%B5

    общо взето си много босичък


    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    А относно колко аз и за какво ходя на протести недей се притеснява. Тия дето са по будни ще се борят за нещо, пък другите като теб ще разправят как няма смисъл и нищо не разбират. Винаги е било така и за напред ще е така. Видял съм как живеят хората на запад, видял съм достатъчно схеми и престъпления в тая държава, за да знам че не искам повече да продължава така. Ако на вас и конкретно на теб ситуацията в момента ти харесва не си мърдай задника. Ако ти харесва да се източват милиарди от държавата в полза на тия лица на сегашното и миналото правителство, ок. Аз обаче не съм съгласен с това. Няма ли промяна в изборният кодекс и мажоритарен вот, както казах поне 50%, шанс за промяна няма, независимо дали на власт са БСП (КБ) или Герб. Който си мисли, че едните са по-добри от другите явно е на някакви гъби..
    Абе ти си ходи на протестите бе, аз не съм длъжен да подкрепям малоумните ви искания.
    Само не искам да говорите от името на всички, говорете си от ваше име, а не от името на всички Българи, щом сте 50 или 100 хиляди души, кажете, че 100 хиляди души искате оставка, а не цяла България, твай
    Аз разбирам, че може би част от тия хора искат промяна, но не виждам как с оставка ще се решат проблемите на хората, изказвал съм вече сумати аргументи ако някой не е съгласен с мен можеше да ми го каже, аз няма да се повтарям на всяка следваща страница и да си търся къде кво съм писал и да се самоцитирам заради вас.
    Тоя избирателен кодекс не е нещо свещено, той няма да изпари Герб и Бсп и да докара честни политици, недей се надъхва толкова
    А тва кой кво бил видял на запад и кви схеми знаел не виждам що трябваше да го казваш
    Рядкос са вече българите, които не знаят как живеят хората на запад или пък не са ходили. Щом ти харесва на запад, живей на запад, щом ги знаеш схемите за милиарди, стани милиардер, ама недей да ми обясняваш, че като сменим изборния кодекс и бутнем правителството ще се оправим.
    Един мой много близък приятел братовчед му бачкаше в НСО(ся вече живее в Америка) и за известно време беше шофьор на Първанов, та една вечер като го возил на някъде, Първанов бил леко разстроен за нещо и му казал "Момче, защо седиш в България, не разбираш ли, че няма оправия тука, по-добре бягай на някъде" Кво да говорим повече, щом президента ти го казва тва...
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  22. #122
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    Мисля че сериозно трябва да провери какво значи СВРЪХ дефицит. Явно тъпата част от народа се впечатлява от тия неща, но България е 4-5тата държава с най-нисък външен дълг от страните в ЕС. Под 20%. Иначе нямам идея дали ни трябва заем, но аз не обичам такива истории, затова бих предпочел да не теглим.
    Мани мани, идиотщината е пълна щом някой още се вързва на ББ и на неговите глупости, то напредналите държави са с над 70% външен дълг спрямо Бвп а ние дали имаме и 20% то за тва сме и на тва дередже
    Тиквоча си търсеше начин как да се върне без да изглежда като посран
    Ама идиотите по площадите му се вързаха без да чуят мненията на икономисти

    иначе: http://btvnews.bg/bulgaria/deputatit...byudzheta.html
    Последно редактирано от Oy7ofCon7roL : 07-25-2013 на 17:49
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  23. #123
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Цитирай Първоначално написано от Oy7ofCon7roL Виж мнението

    Е, бива ли такива глупости ся ? Кво общо има конституцията с изборния кокс ? За промяна в конституцията е нужно свикване на ВНС, а за промяна в изборния кодекс дори не е нужно квалифицирано мнозинство в парламента
    +това какви точно промени в конституцията искате? То тая прословута промяна и реформата в здравеопазването за като ламята - всички са чували за нея, ама никой не я е виждал...

  24. #124
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    Ей PinkPan7her, едно е да правиш смях от време на време, ама ти не се спираш бе, моме.. много кефиш в темичките за книги, похвално е, ама тука си пълен дроб.... Промяна на конституцията е равно на Велико народно събрание, което е равно на 400 помияра за хранене. От теб и мен. От всички. И това, докато измислят новата ни, ъпгрейдната и по-мощна конституция.. сещаш се колко са бързи за елементарни неща, а за нещо толкова сложно (за тях) колко време ще им отнеме и ще се туткат. И последно, но не по важност.. да им еба майката на сичките боклуци. На протестиращите също.

  25. #125
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от Oy7ofCon7roL Виж мнението
    Като ти е пределно ясно що дрънкаш глупости бе ? Хич нищо не ти е ясно ама тва си е твой проблем, просто си мислиш, че невежеството ти ще мине метър, пък ако те "хване някой" ще му кажеш че знаеш и си се объркал..

    И в същия момент, в който ти ми казваш, че знаеш за кво иде реч ми изцепваш, че ако правителство на Станишев не било подкрепило "такова нещо" предполагам имаш предвид изборния кодекс) нямало как да се случи такова нещо
    1. Правителството не е на Станишев
    2. Различните промени в законите се подкрепят и гласуват от народните представители, а не от правителството, до колко знам законодателният орган в България все още е парламента, а не правителството, но предполагам ти дори не си чувал за че има разделение на властите>>> http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%...B8%D1%82%D0%B5

    общо взето си много босичък




    Абе ти си ходи на протестите бе, аз не съм длъжен да подкрепям малоумните ви искания.
    Само не искам да говорите от името на всички, говорете си от ваше име, а не от името на всички Българи, щом сте 50 или 100 хиляди души, кажете, че 100 хиляди души искате оставка, а не цяла България, твай
    Аз разбирам, че може би част от тия хора искат промяна, но не виждам как с оставка ще се решат проблемите на хората, изказвал съм вече сумати аргументи ако някой не е съгласен с мен можеше да ми го каже, аз няма да се повтарям на всяка следваща страница и да си търся къде кво съм писал и да се самоцитирам заради вас.
    Тоя избирателен кодекс не е нещо свещено, той няма да изпари Герб и Бсп и да докара честни политици, недей се надъхва толкова
    А тва кой кво бил видял на запад и кви схеми знаел не виждам що трябваше да го казваш
    Рядкос са вече българите, които не знаят как живеят хората на запад или пък не са ходили. Щом ти харесва на запад, живей на запад, щом ги знаеш схемите за милиарди, стани милиардер, ама недей да ми обясняваш, че като сменим изборния кодекс и бутнем правителството ще се оправим.
    Един мой много близък приятел братовчед му бачкаше в НСО(ся вече живее в Америка) и за известно време беше шофьор на Първанов, та една вечер като го возил на някъде, Първанов бил леко разстроен за нещо и му казал "Момче, защо седиш в България, не разбираш ли, че няма оправия тука, по-добре бягай на някъде" Кво да говорим повече, щом президента ти го казва тва...
    Момче изключително ограничен и глупав си. Зад това правителство в момента стоят само Доган и Станишев и никой в повече. Ако си толкова прост какъвто показваш че си, явно не го забелязваш. Изобщо нямам намерение да споря с някакви пубери. Ходи образовай се и после се върни. И нека баба ти се чуди как да дава всичката си пенсия от 100лв за лекарства. А ти си дръж малоумните аргументи. И понеже виждам безграничната ти тъпота ще ти обясня. Едно е написано в конституцията друго е положението реално. България винаги се е управлявала от шепа хора и законите са се приемали угодни на тях, а не от тия 240 кебика там. И вземи да се научиш да четеш. Хората не искат оставка, хората искат промяна в изборния кодекс, ама и това явно си прекалено глупав за да разбереш.
    Последно редактирано от draid : 07-25-2013 на 18:11

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си