.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 86
  1. #51
    Цитирай Първоначално написано от ninata Виж мнението
    Как точно стана това? спортуваше ли нещо имаше ли физически натоварвания?
    Мога да каже, че има леки физически натоварвания ( леки разходки). Иначе редуктан дейста като увеличава метаболизма и подтиска глада

  2. #52
    Виждам, че има различни мнение за редуктан, но това е нормално едни хора за други против използването на такива продукти. Аз лично употребявах редуктан, останах много доволна свалих 7 килограма и не съм имала никакъв проблем със странични ефекти

  3. #53
    Голям фен Аватара на Dusty
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    509
    ^ Може да не си имала точно ти. Момиче, тия хапове знаеш ли колко отрови съдържат в себе си ? След като спреш да ги употребяваш бас държа, че така както се отнасяш км спорта ще се получи "йо-йо ефект". Спорт, спорт, спорт! И изготвяне на хранителен режим

  4. #54
    От обща култура ще ти отговоря. Спорт, кардио, добавки, хранителен режим, диети..

  5. #55
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от kar1k Виж мнението
    От обща култура ще ти отговоря. Спорт, кардио, добавки, хранителен режим, диети..
    Той каза, че добавките са полезни :О :О :О

  6. #56
    Аз мисля май да го тествам и сега видях че има промоция в сайта reductan.com, 42 хапчета за 50 лева. Тези който са го ползвали могат ли да кажат дали това е добра цена? Благодаря

  7. #57
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Като си намериш бучка на гърдата.
    n00bs

  8. #58
    Голям фен Аватара на sramejlivkaa
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    555
    Правилно хранене за да отслабнеш и спорт за да не ти висне кожата след отслабването. Освен това само диетата няма да помогне особено за отслабването.
    Нищо не ти пречи през почивнити дни да отделяш по 1 час за тичане примерно. Но не започвай везнага със 1 час, защото не си свикнала и бързо ще се демотивираш. Почни примирно 20 минути да бягаш и така всеки увеличаваш времето. Успех!

  9. #59
    Цитирай Първоначално написано от ninata Виж мнението
    Аз мисля май да го тествам и сега видях че има промоция в сайта reductan.com, 42 хапчета за 50 лева. Тези който са го ползвали могат ли да кажат дали това е добра цена? Благодаря
    цената определено е добра. Когато аз го употребявах мисля че беше около 70 лева за опаковка

  10. #60
    Повече от фен Аватара на marrcandy
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    332
    За 70лв. Някой професионалист ще ви направи и програма и хранителен режим. Вие си купувате хапчета.
    Просто нямам думи.

  11. #61
    Това е твое мнение, всеки си знае как да си похарчи парите.

  12. #62
    Голям фен Аватара на hey.mistery
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    535
    Не съм чела всички теми нагоре, извинявам се, ако повтарям нещо вече казано. Относночпродукта, аз съм много против, увреждаш си организнма. Каза,че си спазлава диети, но въпроса не е колко диети си спазвала, а колко постовнна си била? Аз ако спазваш за по седмица-две, не е имало никакъв смисъл. Трябва си постоянство. Не се ограничавай, просто се храни здравословно и като си набележиш една диета си я спазваш докрай. Не можеш да ми кажеш, че не можеш да спортуваш през седмицата. Винаги можеш да намериш през 1-2 дни време да потичаш малко, примерно.

  13. #63
    Цитирай Първоначално написано от milicata1 Виж мнението
    Мога да каже, че има леки физически натоварвания ( леки разходки). Иначе редуктан дейста като увеличава метаболизма и подтиска глада
    Имала ли си някакви проблеми със странични ефекти за в бъдеще ?

  14. #64
    Търсите природни продукти, които да ви помогнат да се чувствате и да изглеждате по-добре? Открихте ги! Форевър Ливинг Продъктс предлага висококачествени продукти за здраве и красота. Компанията е разработила гама от напитки с алое вера и козметични продукти, които позволяват на милиони хора по света да се докоснат до забележителните свойства на това растение и благотворното му въздействие върху цялото тяло. Прибавете към тях разнообразните хранителни добавки и продукти от пчелния кошер и ще получите цялостна система за постигане на по-добро здраве и красота.
    Koито има интерес към продуктите нека ми пише за повече инфо и цени: 0883494378 filis.m@abv.bg
    За хора, който искат да си докарват допълнителен доход чрез Форевър Ливинг Продъктс могат да се обръщат също към мен.
    Доставки за цялата страна, а в София и налично може.
    http://www.flp.bg/bg/Products_Supplements_bg.htm

  15. #65
    Цитирай Първоначално написано от hey.mistery Виж мнението
    Не съм чела всички теми нагоре, извинявам се, ако повтарям нещо вече казано. Относночпродукта, аз съм много против, увреждаш си организнма. Каза,че си спазлава диети, но въпроса не е колко диети си спазвала, а колко постовнна си била? Аз ако спазваш за по седмица-две, не е имало никакъв смисъл. Трябва си постоянство. Не се ограничавай, просто се храни здравословно и като си набележиш една диета си я спазваш докрай. Не можеш да ми кажеш, че не можеш да спортуваш през седмицата. Винаги можеш да намериш през 1-2 дни време да потичаш малко, примерно.
    До колкото мога се оптивам да се храня здравословно, но определено не постигнах добър резултат. За това аз прибягнах до придукт за отслабване!

  16. #66
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от ilinkata Виж мнението
    До колкото мога се оптивам да се храня здравословно, но определено не постигнах добър резултат. За това аз прибягнах до придукт за отслабване!
    Не си постигнала нищо, защото не си правила нищо като хората. Simple as that. Бухай се с потискащи апетита продукти, направи някоя язва или гастрит от неядене и си ходи по пътя. Хем ще си тъпа, хем дебела...

  17. #67
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Когато искаш нещо истински ще го имаш....

    Дай подробни данни като:
    Ръст.
    Тегло.
    Години.
    От кога си с наднормено тегло.
    По колко пъти ядеш на ден и какво точно ядеш?
    Родителите ти как са с теглото?

  18. #68
    Цитирай Първоначално написано от ninata Виж мнението
    Имала ли си някакви проблеми със странични ефекти за в бъдеще ?
    Лично аз не съм имала никакви проблеми. Успех и на теб

  19. #69
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    'Проблемът с килограмите' не се решава с хапчета. От тях най-много да си навлечеш проблеми със здравето.
    Не може да очакваш всичко да става по лесния начин, щом искаш хубаво тяло си стягаш дупето, ядеш правилно и тренираш, друг начин няма.

  20. #70
    Голям фен Аватара на fairyy1
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    506
    Проблема с килограмите се решава само и единствено със СПОРТ и режим (не диета!!). Естествено, че всеки сам решава какво да прави с тялото си. С хапчета не се отслабва, може да имат ефект за месец, два, но след това загубените килограми се връщат двойно. Познавам много хора, който са пили хапчета и сега гледката не е особено красива. А аз от личен опит знам, че докато седях пред компютъра и се ровех из форумите, за да намеря най-лесния начин да сваля излишните килограми, ЕФЕКТ НЯМАШЕ. Следователно започнах постепенно да променям начина си на мислене. Забравяш за всички вредни храни в пакетче, на които е изписана цялата менделеева таблица и започваш сам да приготвяш храната си, има изобилие от вкусни и полезни храни. А за спорт винаги се намират дори и едни 20мин. Успех : )

  21. #71
    Напълно споделям твоето мнение, но при положение че работя по 10-12 часа, 6 дена в седмицата кога да отделя време за спорт. А и трябва постоянство иначе не ствава!

  22. #72
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Смени работата

  23. #73
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ninata Виж мнението
    Напълно споделям твоето мнение, но при положение че работя по 10-12 часа, 6 дена в седмицата кога да отделя време за спорт. А и трябва постоянство иначе не ствава!
    Преди или след работа. През ден по 45 минути-час не е невъзможно. Организация и фитнес с добро работно време ти трябва, това е.

  24. #74
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    Смени работата
    Ами пари от къде. Днешно време не е много лесно да се намери добра работа

  25. #75
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от ninata Виж мнението
    Ами пари от къде. Днешно време не е много лесно да се намери добра работа
    Бая пари трябва да са щом работиш толкова часове и не можеш да намериш време и сили за тренировка...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си