.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 86
  1. #26
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Mисля, че автора/ката има повече проблеми с мързела, отколкото с кг.
    n00bs

  2. #27
    Голям фен Аватара на maistorluk
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    502
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    повечето хора с килограми, когато седнат да ядат и като наберат енерция и не могат да се сдържат да хапнат по-малко количество.............. затова по-лесно е да намалят броя яденета на ден,
    По добре ще е да се научи да разделя храната на повече хранения. Няма значение че ще е по-трудно. Колкото и да е смешно и това гради воля. Никой не е казал че ще е лесно.

    До автора: не може да нямаш време - има ли желание има и начин. Според написаното от теб нямаш желание. Надъхай се и почвах яката да тренираш. Иначе без тренировка няма да стане.
    Summer slam!!!! The biggest summer event!!!


  3. #28
    Ако се опитваш да отслабнеш без тренировки и без диета, ще останеш само разочарован и със загубено време.

    Хубав разнообразен хранителен режим, броене на калории, и тренировки заедно с търпение. Хубавите неща, ако ставаха лесно, всеки щеше да ги постига, и никой нямаше да ги цени.

  4. #29
    kamila
    Guest
    Аз не мога да кажа нищо за този редуктан, защото никога не съм го чувала. Но мисля, че начина е с повече спорт, здравословно хранене и физическа активност. Ако нямаш време за това намери, защото това е най-добрия начин!

  5. #30
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227


    Малко инфо от компетентни хора.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  6. #31
    Аз употребявах редуктан преди 4 месеца. За период от 6 седмици успях да загубя 7 килограма. Като цяло съм доволна от този продукт!

  7. #32
    Супер фен Аватара на skornex
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 148
    RUN !!!!!
    F$@k suicide silence!

  8. #33
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Цитирай Първоначално написано от Minwu Виж мнението
    От време на време няма лошо да си похапваш забранени храни според мен. Това е избор, който сам трябва да направиш.

    Аз съм пробвала да ям по 5000кал. плодове, зеленчуци, сурови ядки (без подправки, сол и т.н.) - всеки ден в продължение на 2 седмици и свалих 2кг. Пробвах и да ям уж нормалните калории за мен (2200) само джънк фууд в продължение на 2 седмици. Не качих килограми, но се сдобих с коремче, а през всичкото това време тренирах. Тялото реигира по различни начини на различна храна.

    + това джънка не ми дава никаква енергия, дори напротив. Като се напапкам с боклуци и ми се доспива веднага, а като се нахраня с 1кг. плодове и цял ден не мога да застана на едно място.

    То нали храната беше за енергия? :Р
    Стига бе, 5000калории от плодове? Ти да не си слонът мой приятел, че да изядеш толкова плодове и ядки? Аз 3000 със зор ги докарвам с разнообразна храна, а ти 5000 само от плодове и ядки. На мен, пък, шоколада половин час преди тренировка ми идва доста добре.

  9. #34
    Авторке, като нямаш време (в което се съмнявам), купуваш един велоергометър (не струва кой знае колко) и вечер като гледаш телевизия (за което съм сигурна, че имаш време) въртиш яко педалите, щом толкова нямаш 30 свободни минути да направиш няколко обиколки около блока. И не се тъпчи с хапове, защото не само че нямат ефект, а и вредят на здравето доколкото знам
    n0 mus1с, n0 l1f3

  10. #35
    Мисля че много добре знаеш как да свалиш килограми и да отслабнеш..Просто ти трябва воля и решителсност, не може да очакваш да изпиеш 2-3 хапчета и да имаш супер тялото,няма как без лишения..

  11. #36
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Такива бисери има в тая тема

  12. #37
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    [vide=youtube;0z5Ar-Cvynw]http://www.youtube.com/watch?v=0z5Ar-Cvynw[/video]

    Малко инфо от компетентни хора.
    Да, не се отслабва само с "упражнения", тук има един познат дето прави по 10км-15км на ден бягане. От 100 и нещо на 80 без диети и тн.
    n00bs

  13. #38
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Е като увеличи енергоразхода много ясно,че ще свали.. Друг е въпросът какъв е визуалният ефект от това,демек без тренировки с тежести ще изглежда като мърша.

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Ти не беше ли момиче? Как си успявала да догониш 5к калории???
    1. Кое те накара да мислиш, че съм момче в поста ми?
    2. Лакомница съм си. Без да се усетя мога да изям половин кг. ядки напр. + 2-3 кокоса (:

    @ge6aaaa3, то това при мен си зависи с какво се занимавам. Ако седя цял ден на компютъра не са ми никакъв проблем тия калории, но ако съм стресирана, имам работа и т.н. не хапвам и залък по седмица-две. :д
    Последно редактирано от Minwu : 08-06-2013 на 23:01

  15. #40
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от ninata Виж мнението
    Ясно ми е, че спорта му е майката, но определено няма време за спорт, с изключения на почивните дни. а без постояннство не става. За това търся друго решение
    Друго решение няма. Поне не здравословно такова, с което да не приличаш на чувал.

  16. #41
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Minwu Виж мнението
    1. Кое те накара да мислиш, че съм момче в поста ми?
    2. Лакомница съм си. Без да се усетя мога да изям половин кг. ядки напр. + 2-3 кокоса (:

    @ge6aaaa3, то това при мен си зависи с какво се занимавам. Ако седя цял ден на компютъра не са ми никакъв проблем тия калории, но ако съм стресирана, имам работа и т.н. не хапвам и залък по седмица-две. :д
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  17. #42
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Цитирай Първоначално написано от Minwu Виж мнението

    @ge6aaaa3, то това при мен си зависи с какво се занимавам. Ако седя цял ден на компютъра не са ми никакъв проблем тия калории, но ако съм стресирана, имам работа и т.н. не хапвам и залък по седмица-две. :д
    Викаш, когато нямаш разход на енергия, тъпчеш 5000 калории?
    Виж за какво става въпрос!
    http://spidersport.com/calories.php

  18. #43
    ФитнесПал-а ми върши по-добра работа. Благодаря все пак.

  19. #44
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от ge6aaaa3 Виж мнението
    Викаш, когато нямаш разход на енергия, тъпчеш 5000 калории?
    Виж за какво става въпрос!
    http://spidersport.com/calories.php
    Не бе, тя тъпче половин кило сурови ядки и и остават само към 2-2,5к калории

    Явно догонва скалата: http://www.torontosun.com/2013/07/05...day-to-bulk-up
    Последно редактирано от Chacho : 08-08-2013 на 11:25
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  20. #45
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Тя би трябвало да е задминала скалата, щом може без да изразходва енергия да поема по 5К калории.

  21. #46
    Цитирай Първоначално написано от milicata1 Виж мнението
    Аз употребявах редуктан преди 4 месеца. За период от 6 седмици успях да загубя 7 килограма. Като цяло съм доволна от този продукт!
    Как точно стана това? спортуваше ли нещо имаше ли физически натоварвания?

  22. #47
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus Виж мнението
    Без плодове и зеленчуци с много мазнини лол..Ε хайде с плодове и зеленчуци,ами и с мазнини.

    Исках да кажа Спорт-да, малко ядене-да, плодове-да,зеленчуци-да,вода-да у тук идват с не без мазнини, без сладки ,без коли,без чипсове
    Никъде не виждам да пише без зеленчуци и плодове и къде пише много мазнини ПИШЕ " без мазнини"
    Последно редактирано от arssena : 08-12-2013 на 11:38

  23. #48
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от arssena Виж мнението
    Исках да кажа Спорт-да, малко ядене-да, плодове-да,зеленчуци-да,вода-да у тук идват с не без мазнини, без сладки ,без коли,без чипсове
    Никъде не виждам да пише без зеленчуци и плодове и къде пише много мазнини ПИШЕ " без мазнини"
    Точно там е въпросът,че трябват много мазнини особено от мазно месо жълтъци най-вече

  24. #49
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus Виж мнението
    Е като увеличи енергоразхода много ясно,че ще свали.. Друг е въпросът какъв е визуалният ефект от това,демек без тренировки с тежести ще изглежда като мърша.
    Намира време и да идва във фитнеса 4-5 дни седмично. Работата му също вкл физическо натоварване.
    n00bs

  25. #50
    Zla10
    Guest
    Формулата за добър резултат е 70% храна и 30% фитнес (или друг спорт) ... Внимавай какво ядеш и по колко ядеш. Избягвай тестени изделия, такива с много мазнини, пържено... хапвай повече месце, зеленчуци (печени картофи, пиле с ориз) също така яж поне по поне 4 пъти на ден, 5-6 пъти е най-добре. С тренировката взимай Л-карнитин ако искаш, той помага за свалянето на мазнината. Най-добре си направи някакво разписание, нещо като режим ( а най-добре и режим да си направи, да си сметник мазнините и по колко калории трябва да приемаш и тн. ) сложи в определени часове определено количество храна (приемрно 200 гр пиле с ориз + 1 филия черен/пълнозърнест хляб) и така .. успех !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си