.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 86
  1. #1

    Как да реша проблема с килограмите?

    Здравейте, от много години имам проблем с килограмите и не мога да реша този проблем. Опитах някоко диети, но без резултат. На скоро попаднах на продукт за отслбване редуктан. Има ли някой който има повече информация за този продукт?

  2. #2
    Много спорт и правилно хранене - това е начина. Не си хаби парите за магически хапчета, всичките рекламирани продукти са пълни измишльотини. С диети само не става също.

  3. #3
    Ясно ми е, че спорта му е майката, но определено няма време за спорт, с изключения на почивните дни. а без постояннство не става. За това търся друго решение

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от ninata Виж мнението
    Ясно ми е, че спорта му е майката, но определено няма време за спорт, с изключения на почивните дни. а без постояннство не става. За това търся друго решение
    Докато се самозалъгваш, че нямаш 30-60 минути на ден свободно време, което да отделиш, за да поработиш над тялото си, няма и да видиш резултати.

  5. #5
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Цитирай Първоначално написано от ninata Виж мнението
    Ясно ми е, че спорта му е майката, но определено няма време за спорт, с изключения на почивните дни. а без постояннство не става. За това търся друго решение
    Нямаш един час на ден? Хайде бе! Хаповете няма да ти помогнат. Ако се зачетеш в ситните буквички пише да се съчетаят с физическа активност.

  6. #6
    Спорт,малко ядете, плодове, зеленчуци, вода, без мазнини, без сладки,без коли,без чипсове..
    Последно редактирано от arssena : 07-24-2013 на 22:36

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от arssena Виж мнението
    Спорт,малко ядете, плодове, зеленчуци, вода, без мазнини, без сладки,без коли,без чипсове..
    Без плодове и зеленчуци с много мазнини лол..Ε хайде с плодове и зеленчуци,ами и с мазнини.

  8. #8
    Голям фен Аватара на Illusion772
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    527
    Цитирай Първоначално написано от ninata Виж мнението
    Ясно ми е, че спорта му е майката, но определено няма време за спорт, с изключения на почивните дни. а без постояннство не става. За това търся друго решение
    Предварително се извинявам ако коментарът ми ви се стори груб , но след написаното по горе не издържах.
    Така слушай сега, ставал съм в 5:45 да тичам преди училище, защото в 6:45 трябва да хвана автобуса понеже живея на ма*ната си , а ти си седнал да ми обясняваш как нямаш време.И пред да започнеш да си мислиш че съм някакъв hater, запомни от мен това - нямаш желание и воля а не време!
    Приятен ден

  9. #9
    Спри солта и всички продукти в опаковки. Сутрин на гладно пий чаша топла вода с лимон, канела и мед. Започни да храниш ГЛАДА, а не апетита. Не си позволявай дори един път в седмицата нещо от забранените неща, защото апетита идва с яденето. Направиш ли един път компромис, ще направиш и втори път...

  10. #10
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    ^Не е ли по-готино да си хапваш каквото ти се яде и да тренираш?

  11. #11
    Повече от фен Аватара на abvd
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    353
    Нищо не ти пречи събота и неделя да тичаш по 1 час или колкото можеш а след това яко коремни преси ... правиш си режим на хранене .. примерно: ако ядеш 5 филийки хляб ги намали на 2, газирано , сладко и т.н. дори и алкохол избягвай да консумираш. Сутрин преди работа прави по 20 коремни преси.. а след това се изкъпи, вечер направи 2х20.. и така продължение на месец прави абсолютно всичко и ще има адски голям резултат! айде успех от мен
    ESL !!!

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от abvd Виж мнението
    Нищо не ти пречи събота и неделя да тичаш по 1 час или колкото можеш а след това яко коремни преси ... правиш си режим на хранене .. примерно: ако ядеш 5 филийки хляб ги намали на 2, газирано , сладко и т.н. дори и алкохол избягвай да консумираш. Сутрин преди работа прави по 20 коремни преси.. а след това се изкъпи, вечер направи 2х20.. и така продължение на месец прави абсолютно всичко и ще има адски голям резултат! айде успех от мен
    Not sure if trolling or just VERY VERY stupid.

  13. #13
    Супер фен Аватара на heartsdesire
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 642
    Много кардио ти трябва.

  14. #14
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Ядеш, когато си гладна, а не се тъпчеш, само защото така трябва или мама ти е казала. "Слушаш" организма си, защото всеки е индивидуален. Лято е. Следователно наблягаш на течностите, плодовете и зеленчуците. Ядеш поне един час преди лягане. Сутрин на гладно прави кардио или каквото тренираш. Дори да са 20 минутни упражнения, ги прави. Тогава тялото най-бързо изгаря мазнините.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  15. #15
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    с джам се отслабва най-лесно
    WE ARE NOT ANGELS!

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    Ядеш, когато си гладна, а не се тъпчеш, само защото така трябва или мама ти е казала. "Слушаш" организма си, защото всеки е индивидуален. Лято е. Следователно наблягаш на течностите, плодовете и зеленчуците. Ядеш поне един час преди лягане. Сутрин на гладно прави кардио или каквото тренираш. Дори да са 20 минутни упражнения, ги прави. Тогава тялото най-бързо изгаря мазнините.
    Ох,те повечето ако слушат организма си да са станали 150 кила.Трябва тялото да се води по теб,а не ти по тялото ти.Защото като си изядеш калориите необходими за деня,но продължаваш да чувстваш глад това не оправя проблемът.
    Плодове зеленчуци заедно с месо яйца може би искаш да кажеш.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от ge6aaaa3 Виж мнението
    ^Не е ли по-готино да си хапваш каквото ти се яде и да тренираш?
    От време на време няма лошо да си похапваш забранени храни според мен. Това е избор, който сам трябва да направиш.

    Аз съм пробвала да ям по 5000кал. плодове, зеленчуци, сурови ядки (без подправки, сол и т.н.) - всеки ден в продължение на 2 седмици и свалих 2кг. Пробвах и да ям уж нормалните калории за мен (2200) само джънк фууд в продължение на 2 седмици. Не качих килограми, но се сдобих с коремче, а през всичкото това време тренирах. Тялото реигира по различни начини на различна храна.

    + това джънка не ми дава никаква енергия, дори напротив. Като се напапкам с боклуци и ми се доспива веднага, а като се нахраня с 1кг. плодове и цял ден не мога да застана на едно място.

    То нали храната беше за енергия? :Р

  18. #18
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus Виж мнението
    Ох,те повечето ако слушат организма си да са станали 150 кила.Трябва тялото да се води по теб,а не ти по тялото ти.Защото като си изядеш калориите необходими за деня,но продължаваш да чувстваш глад това не оправя проблемът.
    Плодове зеленчуци заедно с месо яйца може би искаш да кажеш.
    Аз говоря за нуждите на тялото, а не какво ти се яде на поразия. Жаден ли си, пиеш много вода. Топло ли ти е, пиеш сокове от цитрусови плодове, защото те охлаждат тялото. Когато се храниш, трябва а ти е леко, а не да ти е тежко след това. Знаеш, че имаш чувствителен стомах, не ядеш пържени картофи, колкото и да ги обичаш, но може да ги задушиш примерно. Ти си мислещата част от тялото си, която трябва да се съобразява с неговите нужди. Какво трябва да ядеш и по какъв начин да се приготвя. Вега тестът е много полезен и показва, какво е подходящо за теб и какво не.
    Аз обичам много хляб, но се съобразявам с организма си. Ям определен или няколко филийки за целия ден. Няма да ям ориз с хляб или картофи едновременно.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  19. #19
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Minwu Виж мнението
    ...
    Ти не беше ли момиче? Как си успявала да догониш 5к калории???
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    ако имаш позитивно мислене, ще намалиш и храненето без да ти тежи.
    ако искаш да намалиш килограмите намали храната, и повече движение ............... движение, а не щанги и блъскане.

    Ако имаш примерно 5 яденета на ден, намали ги на 3, като количеството храна, което приемаш на всяко хранене се запази същото.
    Последно редактирано от defender : 07-27-2013 на 09:27

  21. #21
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ако имаш примерно 5 яденета на ден, намали ги на 3, като количеството храна, което приемаш на всяко хранене се запази същото.
    Ако иска да сваля, ще се наложи да направи обратното.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Значи казваш, че ако имам 5 яденета на ден като във всяко ядене изяждам по един Чачо, ще сваля повече килограми от това ако имам 3 храни на ден като на всяко хранене изяждам по един Чачо. .................. къде е математиката.

    Проблема на хората с повече килограми е този че се хранят по много пъти на ден и с много количество храна във всяко хранене.
    Последно редактирано от defender : 07-27-2013 на 10:06

  23. #23
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Моя грешка, прочел съм, че общото количество трябва да се запази същото.

    Мисълта ми беше, че е по-добре да си разпредели яденето на повече хранения, тоест по-добре 5х300гр отколкото 3х500гр.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    повечето хора с килограми, когато седнат да ядат и като наберат енерция и не могат да се сдържат да хапнат по-малко количество.............. затова по-лесно е да намалят броя яденета на ден,

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Моя грешка, прочел съм, че общото количество трябва да се запази същото.

    Мисълта ми беше, че е по-добре да си разпредели яденето на повече хранения, тоест по-добре 5х300гр отколкото 3х500гр.
    Аз пък на точно обратното.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си