.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Проблем с приложенията за Android

    Здравейте, от скоро си имам таблет и исках да си изтегля игрите, които преди това играх на iPhone-а. Обаче, когато намеря избраната игра в Google Play ми изписва, че версията не е съвместима с моето устройство, а друга не намирам! А между другото, във Faceook пише, че играта е и за Android... Не знам защо става така... На някой случвало ли му се е, и оправя ли се, смисъл, да ми даде достъп до играта?

  2. #2
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Не, не се оправя(засега). И на мен на някои приложения ми става така. Това означава, че таблетът ти не е достатъчно добър или пък точно тази марка и модел не са съвместими с програмата/играта.

  3. #3
    Кажи името на играта, марката и модела на таблета, за да се опитаме да намерим .apk файл-а.

  4. #4
    Най-вероятно таблета ти е някое китайче

  5. #5
    Хмм......от новите модели на Samsung е, не мисля, че не е достатъчно добър..?

  6. #6
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Кажи модела.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от MisS kApRiZz Виж мнението
    Хмм......от новите модели на Samsung е, не мисля, че не е достатъчно добър..?
    A играта?

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    знаеш ли коя версия е операционната система на таблета и каква е минималната версия, която играта изисква?

  9. #9
    Също така ако кажеш името на играта, може да се намери в нета и да се инсталира ръчно (много от игрите от маркета ми мрънкат, че не са съвместими с моя телефон, че съм с PadFone и той е малко екзотичен заради таблето/телефоно резолюцията) без проблем.

  10. #10
    И така, използвате ли WhatsApp gb iphone? другите приложения изглежда не са съвместими с вашето устройство

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си