.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 92
  1. #1

    Книги-споделете!!

    Предложете книги (всякакъв жанр) ..Кажете си мнението за тях..И аз ще се включвам : )

  2. #2
    Триологията "Игрите на глада" !!Уникални книги..ако не сте ги прочели ви ги препоръчвам

  3. #3
    триологията "Fifty shades" -или на български "Петдесет нюанса"-доста перверзни книги..развиват въображението...но има и романтика в тях.Препоръчаха ми ги,прочетох ги и ми харесаха : )

  4. #4
    perverzni v smisil??
    az ceta "sineokomomche" stranno zapleten trilir i leko psiharski no te kara da se zamislish..

  5. #5
    anonymous895156
    Guest
    класиките няма да ги споменавам
    има една наскоро нашумяла поредица "Пърси Джаксън и боговете на Олимп". На мен ми харесва

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    460
    Всичко на Дан Браун - аз в момента по тях съм се зарибила.

    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" го четох в 4 клас

  7. #7
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Падам си по любовните романи. Произведението "Тетрадката" от Никълъс Спаркс най-много ми хареса, струва си четенето.
    Преди няколко дена прочетох "Люлякът и розата" на Лий Майкълс. Тя също ми беше много интересна.

  8. #8
    И на мен страшно много ми харесват книгите на Дан Браун. Иначе в момента чета "Северно сияние". Хубава е, въпреки че на моменти ми става скучна

  9. #9
    Аз днес започнах "шестица купа" на Карлийн Томпсън. Книгата си струва-поне според мен.Иначе съм чувала,че книгите на Дан Браун са много хубави : )

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Esicik Виж мнението
    perverzni v smisil??
    az ceta "sineokomomche" stranno zapleten trilir i leko psiharski no te kara da se zamislish..
    обичам трилърите и най-вероятно ще я прочета.Ами перверзна в смисъл,че има много части +18.Но в последвие се заражда и любов и затова ми хареса : )

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Vicky. Виж мнението
    Триологията "Игрите на глада" !!Уникални книги..ако не сте ги прочели ви ги препоръчвам
    !!!

    Първите две книги на "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" ги прочетох преди доста време, що-годе интересни са.
    Сега чета "Къде си, Аляска?" на Джон Грийн.
    Петдесетте нюанса и на мен ми ги препоръчаха, ще видим кога ще намеря време да ги прочета, хахаха.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от perry_the_platypus Виж мнението
    !!!

    Първите две книги на "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" ги прочетох преди доста време, що-годе интересни са.
    Сега чета "Къде си, Аляска?" на Джон Грийн.
    Петдесетте нюанса и на мен ми ги препоръчаха, ще видим кога ще намеря време да ги прочета, хахаха.

    всичко на Джон Грийн е яко.А,и аз ти препоръчвам нюансите А Пърси Джаксън тепърва ще ги чета (всички части)

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    460
    Какво толкова им харесваш на нюансите ?
    Мен в книжарницата ме беше срам да ги разглеждам

  14. #14
    anonymous895156
    Guest
    реших веднъж да разлистя петдесетте нюанса в една книжарница..
    първото нещо, което видях сред случайно разлистване, беше "тя му го хвана", второто /на друга страница/ "тя пъшкаше" или нещо подобно... И се отказах да я разглеждам

  15. #15
    Да,тя наистина е МНОГО перверзна...но после започват да се влюбват...въпреки,че с тези сцени +18 направо ще се побъркам

  16. #16
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от dimitar., Виж мнението
    реших веднъж да разлистя петдесетте нюанса в една книжарница..
    първото нещо, което видях сред случайно разлистване, беше "тя му го хвана", второто /на друга страница/ "тя пъшкаше" или нещо подобно... И се отказах да я разглеждам


    Веднъж и при мен се случи нещо такова - понеже вкъщи имаме библиотека, търсих някоя книжка да прочета. Видях някаква книга, наречена "Единайсет минути" и взех да я разлиствам, за да разбера за какво става въпрос, но съвсем случайно попаднах на "разгледа в училище еротични списания", "значи това бил сексът", "прави секс със..." и направо повече не я погледнах...

  17. #17
    Скитница на Стефани Майер (Майър)-зависи от превода...много хубава книга,но филмът не ми хареса много...

  18. #18
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Vicky. Виж мнението
    Скитница на Стефани Майер (Майър)-зависи от превода...много хубава книга,но филмът не ми хареса много...
    аз пък го гледах и ще ви кажа как свършва

  19. #19
    Триологията "Кейн" -Тереза Медейрос също не е лоша..има малко вампиризъм...но е и романтична...съдържа и любимата ми реплика "И ти ли,Бруте?"

  20. #20
    Всяко решение си има проблем-Керстин Гир ...трябва да се прочете...авторката има хубави книги

  21. #21
    паднали ангели. В момента я чета много е интересна поне за мен понеже е тийн също така Училище за лоши момичета и еребус

  22. #22
    Хекс Хол трилогията - ако си падаш по такъв жанр книги ;д

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Silviahh Виж мнението
    Хекс Хол трилогията - ако си падаш по такъв жанр книги ;д
    препоръчвали са ми я ще я прочета

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от pollye Виж мнението
    паднали ангели. В момента я чета много е интересна поне за мен понеже е тийн също така Училище за лоши момичета и еребус
    паднали ангели не са ли 3 книги...еребус е много хубава книга :3

  25. #25
    ХАРИ ПЕТЪР, ЗДРАЧ.. сеш се.
    Иначе това, което аз чета... Стивън Кинг(Сияние, Мъртва Зона, Мизъри...), Хауърд Лъвкрафт - Некрономикон.
    Тук-таме някой шерлок холмс :S.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си