.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Има ли надежда?

    Просто вече не знам какво да правя.Съсипвам се и искам да чуя и вашето мнение.
    С приятелят ми имаме връзка от 8 месеца.Първите 6 месеца бяха най-прекрасните.Виждах колко много ме обича и аз него.Дойде един период във връзката ни в който постоянно се карахме и двамата бяхме страшно уморени от всичките скандали,но не искахме да се разделим.И разбрах ,че той ми е изневерил.Било е само целувка,но пак..Простих му.Исках да сме заедно обичах го и още го обичам безумно много.Нещата се оправиха със скандалите Но той вече е различен.Не ме поставя на първо място,не ми показва,че ме обича.Като,че вече е изгубил интерес от мен.Беше спрял да общува с момичето ,с което ми изневери,но са в обща компания.Вчера пак са се събрали компанията и така да се каже двамата пак си общуват.Аз не знам какво да правя.Искам любовта му.Обичам го безумно много.

  2. #2
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Поговорете..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  3. #3
    Винаги когато искам да говорим той мълчи и почти нищо не казва/винаги когато се караме е било така/и започвам да се чувсствам глупаво и като истеричка ,когато кажа нещо за раздяла той сменя темата и ми казва да не си мисля такива неща

  4. #4
    Накажи го...раздели се с него, виж дали ще те потърси и тогава ще решиш дали искаш да си с него. Не вярвам да ти харесва мълчанието и хладното му отношение. Търси щастието и нещата, които те карат да се чувстваш щастлива. Имала съм подобен случай, (за изневярата разбрах след раздялата) и се убедих, че колкото и да го обичаш, то с времето ти минава. А и нали знаеш клишето "Ако обичаш нещо, пусни го на свобода...сещаш се
    n0 mus1с, n0 l1f3

  5. #5
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Надежда има ако и двамата го искате. Попитай го, кажи му как се чувстваш. Не го оставяй да сменя темата.

    Ако отново откаже да обърне внимание на проблема се отдръпни, дай си няколко дни да прецениш трезво ситуацията и да решиш за себе си дали има смисъл да влагаш усилия в тази връзка.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  6. #6
    Има ли любов
    има и начин.

  7. #7
    Ако любовта е само от едната страна според мен няма смисъл, ако виждаш че не е същия като преди поговорете, може да има някакъв проблем или просто чувствата му са изчезнали, щом е прибягнал и до изневеря. Най-разумния начин е да седнеш и да си поговориш доста сериозно и открито с него.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Жените в повечето случаи имат много тегави представи за любов и внимание.

  9. #9
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    Цитирай Първоначално написано от 6mateto Виж мнението
    Накажи го...раздели се с него, виж дали ще те потърси
    курвенски номера 101

  10. #10
    Опитай да прекарваш повече време с него и да не му натякваш толкова, че според теб се е променил и прочие, защото може и ти да бъркаш, а ако мине известно време и той още се държи така, наистина няма да има никакъв смисъл и според мен ще трябва да поговориш с него много сериозно.

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    378
    Ще ти дам малко по-смислен съвет от повечето тук.Пробвай се да му покажеш как се чувстваш,колкото и да ти е болно и гадно пробвай се да се държиш така както той се държи с теб,ако найстина те обича все още и държи на теб, и ако не е такъв глупак,ще си върне старото отношение към теб.Макар че, даже в известен смисъл, не заслужава дори и това, при положение,че даже не те изслушва и при всеки твой опит да му обясниш как стоят нещата той сменя темата, го прави тъпо лапе или уникален глупак.

  12. #12
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Аз напълно подкрепям funkey.
    Приятелят ти казва да не си мислиш за раздели и такива неща,значи това не му се нрави.Охладней за известно време и спри да правиш неща,които обичайно са ти навик към него.Нека и той усети,че можеш да се промениш и може да те изгуби...ако те обича,ще осъзнае поне малко какво е направил и ще се опита да си те върне,ако не-слагаш край и един ден,когато се обърнеш назад ще си благодариш за този избор и той ще ти бъде безразличен.

  13. #13
    Супер фен Аватара на spopi
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 363
    Ходи с него и неговата компания и виж ако ти каже по-добре не идвай значи може да има нещо между тях и поговори с него.

  14. #14
    Супер фен Аватара на CoockieMonster
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 783
    Аз никога не бих приела гаджето ми да се вижда с девойката, с която е имало нещо с нея, независимо преди колко време е било. Иначе да, има надежда- кажи му к'во ти е.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си