.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Проблем при самозадоволяването

    Здравейте,аз съм момче на 16г.Девствен съм.Имам следният проблем - когато мастурбирам (гледам някои порно филм) свършвам прекалено бързо.Може бе 20-30 секунди след началото на самозадоволяването,усещам как ще се изпразня и ако не спра,това се случва.Обикновено спирам, притискам главичката, дърпам тестисите и продължавам пак, но след около същият период от време пак се стига до призива за свършване.Смятам, че това би ми повлияло негативно в бъдещият ми сексуален живот, като ще свършвам прекалено бързо.Моля за съвети, техники и др. как да забавя бързото свършване.Някой друг имал ли е този проблем със самозадоволяването и как го е преодолял?

  2. #2
    Здравей! Това което описваш може да ти създаде голям проблем в бъдеще,ако продължаваш така. За бързото свършване - съветът ми е да се отпуснеш и да се опиташ да контролираш възбудата. Друго нещо, не прекалявай с маструбирането - това може да доведе до депресии и със сигурност ще засили сегашния ти проблем,който е определено някаква фаза на преждевременна якулация. Ако маструбираш често съветът ми е да започнеш с промяна първо там.При еякулация се отделя допамин,това е хормонът на щастието и затова когато свършиш се чувстваш задоволен.Ако го правиш често обаче тялото ти може да се пристрасти и да изпитва глад за този хормон.Това води до един порочен кръг, депресии и те прави сексуален инвалид.Насочи енергията си в нещо по-полезно - спортувай, излизай с приятели,срещай се с момичета. Този проблем може да се преодолее, но трябва да имаш силна воля. Успех!
    Rave culture is raw!Take it or leave it!

  3. #3
    kamila
    Guest
    Това че при мастурбаци свършваш бързо не значи, че при евентуалиен акт ще е така!

  4. #4
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    ^ Стига глупости...
    Ейй, ама и вие си говорите на изуст..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от brainkiller Виж мнението
    При еякулация се отделя допамин,това е хормонът на щастието.. Успех!
    Не беше ли ендорфин ?

  6. #6
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    ^ Говорят на изуст, остави ги..

    Авторе ще ти го обясня нагледно.

    Когато не съм блъскал нито жена нито ръка.. дълго време.. се празня за 7-8 мин макс..
    Когато съм го правил скоро (и го правя редовно) 30-40 мин, с задържане, мога да издържа без проблеми за 1ви тек, за 2ри ако все още има сили мацката, няма ядове даже още повече време..

    Но спокойно, всичко идва с опит, практика и постоянство..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от malkataroza2 Виж мнението
    Не беше ли ендорфин ?
    Да, точно така. Ендорфин, а не допамин.

    Всичко е въпрос на психика и е много относително. Съгласен съм с AnarchyBoy че нещата се получават с опит и практика, преждевременната еякулация в повечето случаи също се лекува само с психическа нагласа.
    Последно редактирано от brainkiller : 07-29-2013 на 12:32
    Rave culture is raw!Take it or leave it!

  8. #8
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 254
    Е това май е нормално

  9. #9
    Колко често мастурбираш?
    Без порно по-дълго ли е?
    Frozen is heaven and frozen is hell.
    And I am dying in this living human shell.
    I am a dying God, coming into human flesh.
    I am a dying God.
    Frozen my heart.
    Frozen my soul.
    Frozen my love...ﻩﻩﻩ

  10. #10
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от AngelAntichrist Виж мнението
    Без порно по-дълго ли е?
    Не знам дали е дълго, но е скучно и трудно.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от AngelAntichrist Виж мнението
    Колко често мастурбираш?
    Без порно по-дълго ли е?
    Без порно сравнително повече се увеличава времето за което свършвам.Ако съм мастурбирал вчера, днес или утре свършвам доста по-бавно, но ако не съм се самозадоволявал скоро, както споменах времето е 20-30 сек.Не бих казал, че мастурбирам често и не ми е за цел да свърша колкото се може по-бързо.Имаше период от време, което мастурбирах над 30 минути, но след дълго прекъсване се случи след около 20-30 сек от самозадоволяване идва едвам контролируем призив за свършване.От тук ми дойдоха притесненията.Също така една приятелка докато ми правеше френска любов се изпразних за около 30 сек първият път.Вторият път пък час преди да се случи свърших с цел да задържа повече по време на френската любов, но пак за около 30 сек макс 1 мин се изпразних.Малко съм объркан, защото имах чувството, че след като мастурбирах над 30 мин всяка вече в продължение на 1 месец ( без да свършвам ) съм придобил умението да се контролирам, но в следващият момент се изпразвам за отрицателно време

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си