.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Проблем с PC

    Значи хора от няколко дена имам странен проблем...компютъра ми е на Уин.8 при опит за вкл. не иска да буутва...след няколко рестарта се вклучва,но този път пък няма картина...т.е не ми чете видео картата-която е Palit PCI-E 9500GT(Nvidia GForce)...и го превключвам към вградената в дъното ми карта,тогава се вкл и има картина,но тя е слаба...чудя се къде може да е проблема,дали в самия уиндоус или в видео картата ми...някакви идеи?
    Благодаря ви предварително !

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    от кога е така, откакто си инсталирал windows 8 или от след това?

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    от кога е така, откакто си инсталирал windows 8 или от след това?
    ами уин-а го сложих преди 2 месеца...а от 3 дена насам прави така

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    може да е от видеокартата

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    може да е от видеокартата
    може ли заради видео картата да не се буутва и вкл PC-to ?!

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Не се включва или не буутва ОСто ? Уточни.

    Ако изобщо не включва не ти е в картата проблема - дъното или захранването *вероятно* ти правят проблем.

    Ако операционната система не ти зарежда може да е всичко - както софт. така и хардуерен проблем.

    Принципно като има нещо компютъра се опитва да те уведоми, но ако имаш проблем с разбирането на съобщенията най-добре потърси някой приятел, който е по-вещ в нещата или носи на сервиз.

    И какво точно значи 'слаба картина' ? Разделителната способност ли е ниска ? Какво имаш предвид ?

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от sexobeAt Виж мнението
    може ли заради видео картата да не се буутва и вкл PC-to ?!

    може да се окаже че проблема е от монитора или от кабела на монитора, защото сега прочетох че като превключиш на вградената видеокарта, има картина, но тя е слаба, разбира се ако под "слаба" имаш предвид че не се вижда добре

  8. #8
    под слаба имам предвид че е 512мб.. и днес като се опитах да пусна ПЦ,отново не тръгна от първият път...след 10-рестарта буутна и тръгна..и тръгна с външната видео карта...значи проблема ми наистина е от ОС-а...ще отида понеделник да го преинсталират...или директно ще мина пак на 7-ца че от нея бях най,най много доволен

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си