.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37
  1. #1
    anonymous895156
    Guest

    Мечтая за Турция

    Здравейте! От около от 2 години аз започнах да мечтая за страната на неограничените възможности и исляма. Когато порасна и навърша 18 години, желанието ми е да замина за Истанбул и там да продължа живота си. Пускам тази тема, надявайки се, че ще ми обясните, дали животът там действително е толкова лесен, колкото го описват в интернет. Искам да разбера, дали имам възможност за реализация там. От това, което съм чел за Турция, съм останал с впечатлението, че там животът е много по-добър спрямо този в България. Очаквам отговорите ви! Благодаря предварително!

  2. #2


    ТУРКИЯ КЕ ПАДНЕ !

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    България
    Мнения
    2 110
    Зависи къде искаш да отидеш.По курортите им наистина има много работа,но турците лесно не плащат,ако работиш за турчин с 300 зора ще си вземеш парите/не всички са такива има и изключения,но повечето/.В Истанбул хубавото е историческите паметници и европейската част,не е това,което е по филмите. От Турция има една маалка част,в която може да се работи и да водиш живот почти като европеец,останалите части,особено Анадола,където живеят кюрдите е пълен ужас.
    "Две неща са безкрайни-Вселената и човешката глупост,но за първото не съм сигурен"-Алберт Айнщайн

  4. #4
    muhtesefman ,ти в Турция ли живееш ,че говориш така?

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    България
    Мнения
    2 110
    Цитирай Първоначално написано от m0ny Виж мнението
    muhtesefman ,ти в Турция ли живееш ,че говориш така?
    Не,леля живее в Турция и бати работеше за турци.Казах това,което ми е направило впечатление от техните приказки
    "Две неща са безкрайни-Вселената и човешката глупост,но за първото не съм сигурен"-Алберт Айнщайн

  6. #6
    Голям фен Аватара на PLEYGIRL
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    506
    Смятам ,че турските сапунки са ти повлияли доста.. Няма лошо в това да ги гледаш ,но не им вярвай толкова.Турция е хубава страна близка по манталитет на България. Живота там е относително хубав .. както казаха по-нагоре много зависи в коя част на страната се намираш. По-голямата част от Турция е бедна, по-бедна от България, но около Истамбул,Измир и Анкара например е много развито и хубаво за живеене. Аз съм била в Измир преди години в тузарски квартал и там е наистина хубаво. Като цяло ако искаш да емигрираш в мюсюлманска държава не бих ти препоръчала Турция .. По скоро Обединените Арабски Емирства ,Дубай ,Абу Даби..
    *Писателят Радичков казва: „Човекът представлява едно
    дълго изречение, написано с голяма любов и вдъхновение,
    но пълно с правописни грешки”.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    България
    Мнения
    2 110
    Цитирай Първоначално написано от PLEYGIRL Виж мнението
    Смятам ,че турските сапунки са ти повлияли доста.. Няма лошо в това да ги гледаш ,но не им вярвай толкова.Турция е хубава страна близка по манталитет на България. Живота там е относително хубав .. както казаха по-нагоре много зависи в коя част на страната се намираш. По-голямата част от Турция е бедна, по-бедна от България, но около Истамбул,Измир и Анкара например е много развито и хубаво за живеене. Аз съм била в Измир преди години в тузарски квартал и там е наистина хубаво. Като цяло ако искаш да емигрираш в мюсюлманска държава не бих ти препоръчала Турция .. По скоро Обединените Арабски Емирства ,Дубай ,Абу Даби..
    +1,Частите където живеят кюрди е като в нашите цигански гета.
    Зависи дали има образование и какво иска да работи,може да изкара добри пари
    "Две неща са безкрайни-Вселената и човешката глупост,но за първото не съм сигурен"-Алберт Айнщайн

  8. #8
    Не разбрахте ли, че той се шегуваше ? ;D

  9. #9
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    АЛПИЙСКА ФИРМА ДЪГЛАС СА ТУРЦИ - ЛЪЖАТ ВИ!

  10. #10
    georgizm
    Guest
    ЗА ТОВА ЛИ УМРЯ АПОСТОЛЕ!!!!

  11. #11
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Вярно ли не схващате иронията?!?

  12. #12
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Аххх обърнаха ми се червата.

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Germany
    Мнения
    1 267
    trolling level:

  14. #14
    anonymous895156
    Guest
    хайде дее, още не съм се отказаааал

  15. #15
    anonymous895156
    Guest

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    702
    истанбул не спечели олимпиадата през 2020

    колко тъжно

  17. #17
    anonymous895156
    Guest

    Ще трепем тъпите японци няя как

  18. #18
    уф че пошло
    измисли нещо по-оригинално.

  19. #19
    anonymous895156
    Guest
    е-хе-хе-хе, колко си забавна, да не би да си от село

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    702
    Цитирай Първоначално написано от dimitar., Виж мнението

    Ще трепем тъпите японци няя как
    ниски гадинииииииииииииии

  21. #21

    За какво ?

    ,,,Разбирам човек да мечтае за страна като Германия примерно,но Турция,която се намира на 4 часа път с колата за какво мечтаеш ? Пълниш куфарите,продаваш къщата,палиш колата и газ!!!

  22. #22
    Aми хващай първия турски Тир и готово.

  23. #23
    Повече от фен Аватара на Hidayet
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    479
    Цитирай Първоначално написано от dimitar., Виж мнението
    е-хе-хе-хе, колко си забавна, да не би да си от село
    Ахахахаххаха ... не е истина кой само го казва. Ще ме скъсаш . Комплексираният льольо, който не е бил в град.

  24. #24
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Аве, вие вярно ли сте такива лумпени, че не схванахте иронията?!?

  25. #25
    anonymous895156
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Hidayet Виж мнението
    Ахахахаххаха ... не е истина кой само го казва. Ще ме скъсаш . Комплексираният льольо, който не е бил в град.
    kurva na povikvane

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си