.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Question Свързване на 2 монитора с различни размери и резолюция..?

    Здравейте,
    някой може ли да ми каже как мога да свържа 2 монитора към компютъра, като и 2-та са с различни размери и резолюция.. и ако е възможно да работят по-отделно(примерно: на единия да работя най-вече с интернета, а от другия да използвам програми и т.н.) .
    Благодаря предварително .

  2. #2
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Ми слагаш ги и двата във видеокартата, след това windows ги разпознава и двата и с десен бутон screen resolution ти се показват, наместваш си ги, кой да ти е главен и кой от ляво или от дясно и си готов.

    Ето на мен ми е така:

    http://prikachi.com/images/230/6440230m.jpg

    П.П. Ако след като си ги сложил и двата в компа и не ти се показва втория екран дай detect за всеки случай...
    Последно редактирано от MaGuSs : 08-13-2013 на 11:12
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от MaGuSs Виж мнението
    Ми слагаш ги и двата във видеокартата, след това windows ги разпознава и двата и с десен бутон screen resolution ти се показват, наместваш си ги, кой да ти е главен и кой от ляво или от дясно и си готов.

    Ето на мен ми е така:

    http://prikachi.com/images/230/6440230m.jpg

    П.П. Ако след като си ги сложил и двата в компа и не ти се показва втория екран дай detect за всеки случай...
    А могат ли мониторите да работят по-отделно?

  4. #4
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Ти сляпо ли си или не? Не виждаш ли на снимката, че от дясно е малкия монитор...
    Аз съм си го направил така, втория ми монитор е продължения на първия от дясната страна. Прави го там мъчи се докато стане така както ти искаш. Няма невъзможни неща и спри да задаваш тъпи въпроси. Щом съм ти показал как значи може сякак... ако искаш и на тавана си го закачи ... - може...
    Последно редактирано от MaGuSs : 08-13-2013 на 11:48
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от MaGuSs Виж мнението
    Ти сляпо ли си или не? Не виждаш ли на снимката, че от дясно е малкия монитор...
    Аз съм си го направил така, втория ми монитор е продължения на първия от дясната страна. Прави го там мъчи се докато стане така както ти искаш. Няма невъзможни неща и спри да задаваш тъпи въпроси. Щом съм ти показал как значи може сякак... ако искаш и на тавана си го закачи ... - може...
    Точно за това питах дали може, тъй като видях твоя, че е продължение..
    Не съм много разбирач на тези теми за това задавам тези въпроси.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си