Пф, аре аз си лягам... Утре ще убия двама мангала за теб, Иве!
Първоначално написано от ge6aaaa3 Пф, аре аз си лягам... Утре ще убия двама мангала за теб, Иве! ае лека а знаеш ли кое е най-лошото че разбирам омразата ви ебахти добрата съм... ии стига с тези простотии, ще убиваш тии...после аз ще те убия човешкия живот е неприкосновен
Първоначално написано от Ivaaaaa ае лека а знаеш ли кое е най-лошото че разбирам омразата ви ебахти добрата съм... Бе, к'во си приказваш майка тереза е като диктатор в сравнение с теб.
Първоначално написано от ge6aaaa3 Бе, к'во си приказваш майка тереза е като диктатор в сравнение с теб. оххх, това ме успокои
Първоначално написано от Ivaaaaa ии стига с тези простотии, ще убиваш тии...после аз ще те убия човешкия живот е неприкосновен Да.
Първоначално написано от ge6aaaa3 Да. дойдохме си на думата
Правила