- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Дали я обича?
Запознах се с едно момче преди година, което има връзка с едно момиче от около две години. Въпреки това нищо не му пречи да поддържа връзка с мен и да ми пише какви ли не пикантии дори и когато всичко им е наред във връзката. Казва ми, че съм била много привлекателна, че искал да спи с мен и всякви ей такива, но нека не изпадаме в подробности. От това, което ми е разправял той, знам че постоянно се кара с неговота приятелка и то най-често заради други момичета по които той се е заглеждал. За две години вече за 5-6ти път късат и отново се събират ако не и повече и в този период като чели най-много ме търси може би за да ме използва един вид като заместител. Виждам също така, че става унил и тъжен като се разделят, но дали това е защото я обича. Знам, че тя много го обича, но дали и той изпитва същото. Това, че мен не ме обича си ми е ясно. Но какви изводи бихте си направили вие относно това дали той обича нея от това което ви разказах? Дали това е просто от характера на момчето. Защото може просто да има временно влечение към други момичета което отминава, дори когато връзката им е наред, но иначе да си е влюбен в нея. Важно ми е защото би ме подразнил факта ако тя е единствена за него. Явно той не може без нея щом вече толкова пъти са късали и все се събират. Пък и ме съмнява да я разиграва толкова много време. Ако не искаше да е с нея предполагам, че вече щеше да я зареже. Моля да дадете своите мнения.![]()
Как се казва той?![]()
Искам те,но те искам завинаги,нощ и ден само с мен да си истински!
http://www.poster.net/kimberlin-keit...py-5001238.jpg
Тези негови закачки само на думи ли си остават или е предприел някакви действия?
Сигурно е от онези многознайковци, които са големите плейбои на приказки, но реално лазят в краката на някое девойче и гола да се съблечеш пред него, няма да те пипне.
I'll forget the love letters you never fuckin' wrote
Ами ,явно не е безразличен към това момиче,а ти с това си наясно.След като е имал шанс явно и с други да бъде,като цитирам теб-избира нея.А може би с теб си чеше...да не казвам какво.
Направи си сметката що за човек е,след като има връзка,а те задява теб..
Защото когато затворя очи, виждам само теб...
http://www.youtube.com/watch?v=5VtsT...eature=related (music)
И аз бях в същата ситуация преди време - бях "по-специална" и т.н , но щом е толкова време с неговата приятелка и колкото и да се карат се събират след това,значи иска да е с нея.Помисли си какви чусвта има към едната и към другата.. аз лично прекратих всичко,докато не е станало много късно.
Сега ще ти степенувам хората по тва колко ги обича, във възходящ ред.
1. Тебе
2. Нея
3. Себе си
Така че е до характер, да.
А тъпотията е следната:
Това, че мен не ме обича си ми е ясно.
Важно ми е защото би ме подразнил факта ако тя е единствена за него.
Ква работа имаш там изобщо? Просто му кажи, че е олигофрен и направи услуга на двама ви, като прекратите взаимоотношенията си.
Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Ауу...колко позната историяПознавам една такава двойка. По-скоро той е свикнал с нея. По-добре не се занимавай с него. Явно той не знае какво точно иска. Ако един човек наистина е влюбен в някого и го обича, не би търсил друг (колкото и клиширано да звучи).
Благодоря на всички за отделеното внимание и съветите .. Аз също като JohnnaLevine не мисля, че той обича това момиче щом търси и други. Но не я зарязва може би за да има нещо сигурно ако закъса и няма коя да е*е (с извинение). И все пак вие бихте ли търсили други ако момчето/момичето в което сте влюбени не ви дава всичко тоест не ви пуска.
Щом прибягва към други - не смятам, че я обича истински или може да му е омръзнала..
Ееее, бе момиче . Недей се меси в живота на хората, не е виновен този, който дава, виновен е този, който приемаПравиш мръсотии ... Бий му шута, преди да си навлечеш проблеми
![]()
Какво би те подразнило, ако я обича? Факт е, че теб не те обича, и просто би спал с теб. Това е достатъчна причина да те подразни - това, че някой просто би те чукал, не иска връзка с теб. За което може и да не си виновна, а той да си е такъв, знам ли...
Аз, когато наистина обичам някой, не правя секс с други, не се занимавам с други и не оставям други да ме занимават.
Аз си мисля, че авторката просто иска да чуе, че онзи не харесва гаджето си, за да си върне надеждите.
Греда.
Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Слушай бате ти Чачо и недей се занимава с тоя. Дали си обича гаджето или не... теб принципно не те интересува. Няма какво да търсиш с това момче.
Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.
http://www.vbox7.com/play:21a70aa5
Вероятно е да му е някакъв момент, през който минава в момента. А именно такъв, че са заедно от години, но постоянно има някакви дразги помежду им и някак нещата изстиват. Но дали ще си остане с нея или ще продължи с телб/с друга, си е негов избор и той ще си го вземе това решение. Гадното в ситуацията, обаче, е това, че всичко това си опира и до характера - във връзка е, а се сваля с друга - това не говори добро за него.
Вероятно е да му е някакъв момент, през който минава в момента.
Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
^вярно е това,което казваш,но гадното е че си зависи от характера на човека
Казват, че който обича не търси друг. Едва ли е само до периоди през които минава щом и докато всичко им е наред във връзката продължава по този начин.
Момчецето хем му се иска,хем не му стиска. Познавам доста такива. Остави го
А кво стана, кво излезе накрая? Заедно ли са още или не?