.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Exclamation Нормално ли е?

    Вече почти втора година имам цикъл и се чудя нормално ли е вече четвърти месец да не ми идва? Никога преди не ми е пропускало.

  2. #2
    Супер фен Аватара на aniezina
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    1 113
    4 месеца да не ти идва определено не е нормално, най-добре отиди на лекар, направи тест. Имаш ли промени в теглото? начина на хранене? водиш ли полов живот?
    Хвърлиха ме в Пирифлегетон а сега преплувам Ахерон. После ще се гмуркам в Мнемозина. Следва Кокит а след нея Стикс. Сетне ще се давя в Лета, докъто изтезаната ми душа се моли за водите на Еридан...
    http://bgpentagram.bulboard.com

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от aniezina Виж мнението
    4 месеца да не ти идва определено не е нормално, най-добре отиди на лекар, направи тест. Имаш ли промени в теглото? начина на хранене? водиш ли полов живот?

    Отслабнах с 2 килограма, не ядох много,защото исках да отслабна .... Не водя полов живот.... Сега ям нормално

  4. #4
    Супер фен Аватара на aniezina
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    1 113
    2 кг не са много, но липсата на хранене може да е повлияла в известна доза, ама чак с 4 месеца. Много е, отиди на лекар.
    Хвърлиха ме в Пирифлегетон а сега преплувам Ахерон. После ще се гмуркам в Мнемозина. Следва Кокит а след нея Стикс. Сетне ще се давя в Лета, докъто изтезаната ми душа се моли за водите на Еридан...
    http://bgpentagram.bulboard.com

  5. #5
    Повече от фен Аватара на mlf
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    457
    Щом нямаш полов живот няма как да си бременна .. Пила ли си скоро някакви хапчета( по- силни)

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от mlf Виж мнението
    Щом нямаш полов живот няма как да си бременна .. Пила ли си скоро някакви хапчета( по- силни)
    Не, нищо не съм пила.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Rocknroll
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    346
    Цитирай Първоначално написано от aniezina Виж мнението
    4 месеца да не ти идва определено не е нормално, най-добре отиди на лекар, направи тест. Имаш ли промени в теглото? начина на хранене? водиш ли полов живот?
    +1
    Малко е притеснително,да.Иди на лекар и виж какво ще ти каже.

  8. #8
    Имах една приятелка, на която имаше период (2 месеца) не и идваше... Не беше водила полов живот, отиде на лекар и и казаха, че било нормално и сега се регулирало... Дадоха и да пие хормони, но от тях имаше и странични ефекти като надебеляване и окосомяване :/
    Най - добре си посети гинеколог

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    322
    от тези хормоналните се напълнява наистина имам една позната и напълня ама иди все пак на лекар ама си мисла че е нормално ако се притесняваш толкова много гинеколог ама първо при личния лекар

  10. #10
    Личната ми лекарка каза, че нищо ми нямa, ама се чудя дали да отида на гинеколог.

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    322
    щом личния ти е казал няма място за притеснение

  12. #12
    Надявам се. За всеки случай ще отида. Най-вероятно гинекологът ще ми задава само въпроси....

  13. #13
    Имам една прителка на която и идваше една година редовно, след което спря да й идва и така година. Отиде на гинеколог след тази една година и остановиха, че й липсват хормони. Започна да пие някакви хапчета в продължение на 6 месеца и сега й идва редовно. Отиди на гинеколог, но внимавай поразпитай за някой добър, защото на моята прителка и се наложи да смени трима, докато установят какво точно й имаше, кой хормон й и липсваше и какви лекарства да пие. Дано съм помогнала.

  14. #14
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    4 месеца са си много да не ти идва отиди на лекар

  15. #15
    Голям фен Аватара на Котка.
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    563
    Цитирай Първоначално написано от tedka soletka Виж мнението
    Отслабнах с 2 килограма, не ядох много,защото исках да отслабна .... Не водя полов живот.... Сега ям нормално
    Нали знаеш, че с неядене не става номера?Много е опасно за организма и после ще си върнеш теглото по 2 - 3 пъти.Трябва си здравословно ядене и спорт.Иначе както ти казаха - на лекар.

  16. #16
    Ходих на гинеколог и нищо ми няма. Било, защото не съм яла. Даде ми да пия витамини и ми каза да не пия хормони или от тези лекарства дето се надебелява.

  17. #17
    Голям фен Аватара на Котка.
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    563
    Е, дойде ли ти вече?

  18. #18
    Все още не, но ще чакам

  19. #19
    Повече от фен Аватара на Donnie.Yen
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    300
    имаш хормонален дисбалсанс или киста на яйчника което е доста често срещано в тази възраст .. ако е дисбаланс ще пиеш прогестерон да ти идва на време ако е киста ще се отстрани и в двата случая ще сядаш на магарето при гинеколога

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Donnie.Yen Виж мнението
    имаш хормонален дисбалсанс или киста на яйчника което е доста често срещано в тази възраст .. ако е дисбаланс ще пиеш прогестерон да ти идва на време ако е киста ще се отстрани и в двата случая ще сядаш на магарето при гинеколога
    Човек, ти добре ли си? Какви ги приказваш? Това е често срещано явление, няма място за притеснение, особено щом гинекологът е потвърдил това. Пий си витамините, спортувай (или се движи повече), храни се здравословно и всичко ще си дойде на мястото. Може да пиеш чай от бял равнец, ще повлияе добре

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си