.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Кола

  1. #1

    Кола

    Здравейте на всички хванах се на бас с единн приятел да караме колата . Но нямам почти никакъв опит и горе долу ако може да ми кажете като потеглям съединителя с какво темпо да го пускам и колко да натискам газта колата е с газов инжекцион повече газ ли ще трябва да дам и ако държа съединителя и давам газ няма ли да мога да перценя как да тръгне и като спирам първо съединител и след това спирачка ли или двете наведнъж благодаря предварително и да кажа ще караме на полигон няма да застрашаваме ничий живот

  2. #2
    anonymous895156
    Guest
    Чакай, чакай, чакай, набор 00 ли прочетох

  3. #3
    97 заядливко

  4. #4
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Съветът ми е друг път като се хващаш на басове, да си убеден, че ще ги спечелиш. А сега му купи там една фафличка и го помоли да не те разнася много.

  5. #5
    хахаах колко смешно какво ви доставя удоволствие да се заяждате по чуждите теми тоя сайт сякаш е създаден за заяждане а не да се дава отговор на зададените въпроси? Като не може да ми отговорите по добре не се правете на интересни

  6. #6
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Това не беше заяждане...
    Трябва едновременно с отпускането на съединителя да подаваш плавно и газ. Всичко става плавно, но бързо, за да не стопиш съединителя. Трябва си практика, това е истината. Ти за тръгването, ще тръгнеш. Вкарваш колкото можеш газ и пускаш съединителя както дойде и тръгваш, ама това не е каране...

  7. #7
    Супер фен Аватара на TheNormalGuy
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 168
    Кон

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си