.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Аск.фм ???

  1. #1

    Аск.фм ???

    http://www.youtube.com/watch?v=JgK4GGpKJ4Q здравейте Исках да ви попитам тази програма наистина ли работи?Чудно ми е ако някой ми е задал въпрос без да има аск му изписва само IP адреса?Но може ли да открия и човека независимо,че няма регистрация, а се показва само IP адрес?Чух че хората могат да си променят IP адресите и съответно ако откриеш IP адреса не ти върши никаква работа ,защото човека си го е сменил след като ми е задал въпроса и това е стар IP адрес всъщност нищо няма да откриеш...

  2. #2
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Прекалено голяма важност отдавате на тия глупости+грешен раздел.
    maDamn

  3. #3
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    ^+
    Много обичам и разни 13 годишни "хакери" да вземат да разпитват за разбиване на пароли на ФБ, Скайп, Аск, етц... Те пичовете целия им живот минава зад монитора, за да се научат да ги вършат тези магии, наще ще го направят с програма... Че и за какво ти е? За да разбереш кой те нарече "девствена курва"/т'ва е може би, най-разпространения израз в тоя сайт/?

  4. #4
    Що изобщо ще се задълбочаваш в такава простотия? Ще си изхабиш сумати време да разбереш, кой го е казал с някви програми (което няма как да свърши работа просто), за да може след тва да го напсуваш и ти. Бахти лапешките проблеми ...

  5. #5
    Повече от фен Аватара на 8bit
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    490
    Ей така се става хардкор хакер.

  6. #6
    anonymous895156
    Guest
    В сайта влизат активно само хора с папиемаше вместо глава.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Жълто Виж мнението
    Що изобщо ще се задълбочаваш в такава простотия? Ще си изхабиш сумати време да разбереш, кой го е казал с някви програми (което няма как да свърши работа просто), за да може след тва да го напсуваш и ти. Бахти лапешките проблеми ...
    Много правилно :Д

  8. #8
    Мега хакери , въпреки че не бих го направил, не ми изглеждаш на много голяма. Може да не питаш, защото повечето хора не се интересуват от аск.фм, тегли пробвай и готооо

  9. #9
    Всички такива програми са просто SCAM (може да са и вируси !)
    Последно редактирано от JustJK : 08-20-2013 на 13:24 Причина: edit

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си