.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Hybrid View

  1. #1

    Масти подкожни пъпчици

    Здравейте
    Имам проблем с малки подкожни пъпчици около и малко по пениса намират се в основата горе долу.Имам добра лична хигиена и не съм правил секс ... не знам точно от колко време ги имам сега забелязвам и това ме притесняват по време на секс дали ще пречат. 17 годишен съм.
    Моля помогнете с мнение или с начин как мога да се отърва от тези пъпчици...Срам ме е да говора с наще или да ида на личен...Четох в Интернет,че са безвредни но на мен ми създават дискомфрот.
    Благодаря ви предварително.

    ПС: Използвал съм крем здраве но без ефект или ги промивам със спирт

  2. #2
    Еми в секса едва ли ще ти попречат, но може просто да не изглеждат много приятно. А ако и вида на пениса ти не е отблъскващ заради тях тогава няма за какво да се притесняваш. Може би ще си изчезнат сами, както всяка друга пъпка.

  3. #3
    благодаря ти за отговора Жълто.Сигурно ги имам повече от месеци и се съмнявам,че ще изчезнат от сампсебе си
    Последно редактирано от Prauth : 08-20-2013 на 21:56

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си