.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    kati 123
    Guest

    Какво да правя с родителите ми ?

    Здравейте аз съм момиче на 16 години. От скоро ходя с едно момче но имам един проблем с който не знам как да се справя. Родителите ми не го одобряват. Например одеве дойдохме у нас и майка ми веднага ме привика в другата стая развика ми се защо съм го довела аз и отговорих че ще гледаме филм а тя ми каза '' това повече да не се повтаря''. После отидохме в моята стая и се оказа че тоя е чул как майка ми вика. Попита ме толкова ли не ме искат вашите? Ако искаш мога да си ходя? Щях за малко да се разплача. Постояхме половин час и той се тръгна. Стана ми толкова гадно и неудобно. Защо родителите ми не го одобряват? Пробвах да поговоря с тях и да им обясня че е добро момче но как стане дума за това и веднага започваме да спорим. Кажете какво да правя и как да им покажа че не правим нищо лошо като стоим в моята стая и просто гледаме филм. Благодаря предварително

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    1 022
    Попитай ги какво точно не харесват в него и им докажи, че грешат ако наистина е така.
    П.П. Ако това е първият ти приятел може би им е трудно да допуснат, че малкото им момиченце расте.

  3. #3
    Супер фен Аватара на пAteNцЕ
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 750
    Цитирай Първоначално написано от wasch0 Виж мнението
    Попитай ги какво точно не харесват в него и им докажи, че грешат ако наистина е така.
    П.П. Ако това е първият ти приятел може би им е трудно да допуснат, че малкото им момиченце расте.
    +
    Определено ревнуват.
    То и моите бяха така де, обаче им креснах "ЕЙ няма да правя секс бе, успокойте се!" ..... а сега... посрещат го даже

    Другият вариант е, че те го виждат такъв, такъвто е. А ти не можеш, защото умът ти е замъглен от приказките му и чувствата ти.

  4. #4
    То хубаво сте в твоята стая,обаче вие с филма и много неща можете да си правите...! Те вашите с право ви нямат доверие.По-добре ги попитай какво толкова не му харесват .

  5. #5
    Фен Аватара на Dannie96
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    137
    Седнете и поговори с тях, изяснете се какво ги притеснява, покажи им, че си зряла, не повишавайте тон, а говорете като големи. После може да го поканиш на вечеря, примерно, за да го опознаят родителите ти по- добре.

    Другото, което е силно вероятно, особено ако ти е първо гадже, е да се притесняват, да не приемат, че вече не си толкова малка, притесняват се дали няма да надуеш корема. Родители са, кой знае какво им се върти в главата, вероятно най- лошото. Оставяйте вратата поне малко отворена, когато оставяте насаме, колкото да са по- спокойни.
    И такам... успех.

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Rocknroll
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    346
    Цитирай Първоначално написано от wasch0 Виж мнението
    Попитай ги какво точно не харесват в него и им докажи, че грешат ако наистина е така.
    П.П. Ако това е първият ти приятел може би им е трудно да допуснат, че малкото им момиченце расте.
    +1
    Напълно съм съгласна.
    Ревнуват.
    Грижа ги е за теб,виждат,че растеш,но не искат да е така и за това се държат по този начин.
    Седнете и сериозно поговорете над това и ги накарай да ти изредят нещата,който не харесват в него,щом пък е чак такъв проблем.

  7. #7
    Ревнуват. С времето ще свикнат.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  8. #8
    Супер фен Аватара на prince
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 501
    Вашите няма цял живот да определят хората до теб. Накарай ги да свикват с този факт, че порастваш. Като цяло и ти си родена да имаш личен живот и да го живееш добре.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Добре, де.
    Всички родители ревнуват, ама това ми се струва прекалено, честно казано.

    Инак, седни и поговори с тях.
    Попитай ги какво не му харесват, помоли ги да му дадат един шанс, за да го опознаят.

  10. #10
    ladysnow
    Guest
    Страх ги е хората, но ти си вече една госпожица...Има момичета на тази възраст, които си изкарват парите със секс ( за жалост ) и родителите ти трябва да са горди, че ти не спадаш към тях.

  11. #11
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    И аз съм бил така отхвърлян защото баща ми е лихвар

  12. #12
    Всеки родител иска най-доброто за своето дете не би трябвало да се сърдиш,но и те са прекалили.Все пак те са ти родители.Поговори с тях.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Може би са прекалено консервативни и не могат да приемат, че дъщеря им, която е на крехката възраст от 16 години, може да си има приятел. Мда, нормално. Но също толкова нормално е да искаш да ги убедиш в обратното. Седни и им разкажи за него и семейството му, кажи им, че е добро момче и че имаш достатъчно акъл в главата, да знаеш какво правиш. Упокои ги, като им кажеш, че разбираш притеснението им, но няма повод за тревога и е свестен.

  14. #14
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    Нормално е. Остави времето да си свърши работата, не влизай в пререкания излишно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си