.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 45
  1. #1

    Разкажете как обикновено минава ваш летен ден ! :)

    Здравейте ! Лятото е вече към края си, но все още има време до началото на учебната година ! Как прекарвате обичайно един летен ден ! Разкажете интересни случки от това лято ! Искате ли да се върнете в училище (знам, че повечето ще кажете не, но всички знаем, че въпреки на никой да не му се иска мъчението с домашни и уроци да започва имаме желание да се върнем в училище за да се срещнем със своите съученици ) ! Хайде споделете !

  2. #2
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Ми.. В 9 ставане, в 10 и 30 тренировка, после плаж и в 18 и 30 тренировка... Искам да се върна на училище, щото съм безсмъртен/12 клас/.

  3. #3
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    05:30-ставане с 300 зора
    07:30-16:00-на работа/16:00-24:00 (ако съм втора смяна)
    Ако почивам:
    13:30-ставане
    излизане за кафе, душ и сън
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  4. #4
    Супер фен Аватара на Jaune
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    2 490
    спя, ям, гледам филми, чета книги, излизам, моткам се... :/ кво да праиш. ходих и на испански т'ва лято

    иначеее ще съм 12. клас и да, искам да почваме, щото усещам, че мега много деградирам с тая почивка. ма пък ми е последната

  5. #5
    спя, ям, чета от време на време, излизам, готвя, телевизор, компютър и общо взето не искам да се връщам в училище да им гледам тъпите, егоистични физиономии....

  6. #6
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Спане, спане, спане. Обърках си режима тотално. Септември ще съм първа смяна и ще е болезнено.
    Иначе по цял ден спя, чета книги, гледам филми, убивам си времето пред компютъра. Вечер като захладнее излизам на разходка, да тичам или някъде из центъра с приятели. Като цяло нищо продуктивно не правя и се дразня на това. Ще е голяма мъка, докато оново вляза в ритъм за училище.

  7. #7
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    В последно време спя до обяд. После ставам, закусвам и започвам да гледам Клюкарката. От 18:00 до 20:00 часа съм на танци. След това излизам с приятели на разходка или пък на кафе. Вечер като се прибера, ям много и пак си пускам Клюкарката...и така до 3-4 часа сутринта.

  8. #8
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    До към 11 и нещо, 12 ставам. После кафе в нас с някого или сама или кафе у някого. При първия вариант кисна на компютъра до 3-4 след обед ако нямам излизане с някого. Ако е втория - излизаме или гледаме филми. После се домъквам към квартала и седя тука малко с компанията. Към 9, 9 и нещо се прибирам да хапна, после компютър, душ и пак компютър или таблет. Седя до 3 някъде, говоря по телефона с гаджето и лягам. Общо взето нищо продуктивно, както каза xoxi

  9. #9
    Супер фен Аватара на RainbowGirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 419
    Спя до около 2, ям, гледам филми, занимавам се с кучето, тренирам ако не ме мързи, разхождам кучето около 8ч. , след това излизам с приятели и вечерта като се прибера си гледам сериали и филми до 4-5 сутринта.
    I'm still here bitches and i know everything !!!

    Тери.. <33 ♥

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    05:30-ставане с 300 зора
    07:30-16:00-на работа/16:00-24:00 (ако съм втора смяна)
    Ако почивам:
    13:30-ставане
    излизане за кафе, душ и сън
    като почиваш... защо не правиш нищо?

  11. #11
    Ставане към 9, отивам на уроци по немски, връщам се към 2 следобед вкъщи. Ям, сядам на компютъра, чета, излизам навън с приятели, прибирам се - вечерям, пак компютър и си лягам.

  12. #12
    Ставам към 8-9, убивам 12 часа в интернет и самосъжаление , евентуално вечер излизам на по бира,прибирам се и заспивам.

  13. #13
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Цитирай Първоначално написано от klimatronik Виж мнението
    като почиваш... защо не правиш нищо?
    Защото нищо не ми се прави, душко.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  14. #14
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Цитирай Първоначално написано от klimatronik Виж мнението
    като почиваш... защо не правиш нищо?
    Защото нищо не ми се прави, душко.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Прекалено много свободно време имате. За това и мрънкате за щяло и за не щяло..

  16. #16
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah Виж мнението
    Прекалено много свободно време имате. За това и мрънкате за щяло и за не щяло..
    А ти, предполагам, си поредната кисела пенсия, дето младото поколение й е виновно...

  17. #17
    Ставам по обяд ;д излизам с приятеля ми на кафе
    прибираме се, вечерта излизаме някъде, гледаме филми или отиваме извън града.

  18. #18
    Ставам към 8, до 12 на компа, до 6-7 на телевизора, после навънка до 8 някъде, и нататъка телевизор...
    Forever alone, баце, всички са на море.

  19. #19
    Ставам към 12/1 , на компютъра , на телевизора , по телефона , по-късно излизам с приятелката ми или с други приятели и като се пребера към 11 вечерта гледам анимета до към 5 сутринта и до към 6 гледам гувернантката и заспивам. И процедурата после отново и отново и отново...

  20. #20
    Ставам към 8, тренирам, на плаж/ако съм на море/ или на работа/ако съм в града/, тренирам или излизам с приятели...Паралелно с това си намирам обекти за фотография, свиря на китара, чета книги...

  21. #21
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    общо взето никой нищо интересно не прави, кажете си го всички сме така, а иначе нямам търпение да почнем, защото съм заек 1ва година в ТУ - КСИ

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Защото нищо не ми се прави, душко.
    е не ти ли омръзва

  23. #23
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Обличам пижамите > лягам > ставам > чашата ракия, съответна упойка > лягам и в период
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  24. #24
    Мега фен Аватара на fenastz
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Land of the blind
    Мнения
    3 221
    Спя до 11-12, ям, на компа, вечерта излизам или влизам, после спя и това се повтаря
    Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО

    Цитирай Първоначално написано от TykaSePisheNick
    Вие сте много глъми.Са ревете, че темата е стара, ама после някой като направи нова тема със същото заглавие ще има да ревете "има такива теми" и нз. си кво..В шибаното си трупане на мнения и сами се обърквате..

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    А ти, предполагам, си поредната кисела пенсия, дето младото поколение й е виновно...
    Не си ли на 13-19 си пенсия... И ако не си по цяла нощ по дискотеките си загубеняк...

    Понеже няма да го разбереш ще ти кажа направо, че горния ред е ИРОНИЯ!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си