.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22

Тема: fizichesko :(

  1. #1

    Unhappy fizichesko :(

    Zdraveite sega shte sum 8 klas. Dopredi 3 godini ne igraeh fizichesko, zashtoto imah ploskostupie i uvisnal glezen. Prosto kazano boleshe me kato si natovarvah krakata i imah izvinitelna belejka za cqlata godina. Tazi godina hodih na lekar i mi kazaha che noseneto na stelki e pomognalo i veche imam svod na kraka i moga da igraq fizichesko. Problemut e che sum mnogo zle..pravq 1 obikolka i se zaduhvam .. Nqkakvi suveti kak da stana po izdrujliva i da zapochna da podurjam tqloto si po zdravo ?? Pishete molq viii !! (

  2. #2
    Явно и на БЕЛ не си ходил, щото като гледам как ходиш, имаш и плоскоТъпие.

  3. #3
    Off pitam za suvet be chovek i sum hodilA. Prosto na komputara taka sum sviknala da pisha. PROBLEM?

  4. #4
    Никой не е длъжен да ти чете шльокавицата.

  5. #5
    Emi kato ne si dlujen nedei da chetesh be!

  6. #6
    Супер фен Аватара на Meonesssss
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    2 636
    Сутрин, обед и вечер по 30 мин от тези упражнения и си готова за 8 клас, моме -> http://izdatelstvo-slovo.com/img/gallery/l286.jpeg

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Meonesssss Виж мнението
    Сутрин, обед и вечер по 30 мин от тези упражнения и си готова за 8 клас, моме -> http://izdatelstvo-slovo.com/img/gallery/l286.jpeg
    Добре, вижте..съжалявам. Нова съм в този сайт, току-що си направих регистрацията и не искам да започвам с конфликти. Не знаех, че трябва да пиша на кирилица. И ако наистина можете да ми дадете съвет, моля ви, направете го. Отново се извинявам за детинската си грешка.

  8. #8
    Голям фен Аватара на Mladenoff
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    677
    Епа, купи си някакви хубави обувки за бягане и един-два пъти на ден прави джогинг или кросове някъде на мек терен - гора или стадион. Ти как си мислиш, че ще си подобриш формата ? Еми, с натоварване. Не те знам дали заради тоя проблем имаш някаква граница за тренировки, обаче почни, както ти казах, със съвсем леки кросчета и с времето ще влезеш във форма.

    Прави няква аеробика/пилатес във вас успоредно с бягането - почти никво натоварване върху ставите, а има супер ефект. Виж също Zuzana, в ютюб има канал с подобни тренировки.

  9. #9
    Мерси, Mladenoff. Вече започнах с малко кросове от два дни и ще продължавам с натоварванията. А това за Zuzana не съм го чувала. Сега ще го видя. Надявам се до няколко месеца да имам подобрение.

  10. #10
    Прави някакви леки упражнения вкъщи.Купи си удобни маратонки и екип,а може и да говориш с учителя ти,ще те разбере

  11. #11
    Ходи на ръце, а после си купи обущата на Роси Кирилова.

  12. #12
    Супер фен Аватара на Reenata
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 882
    Цитирай Първоначално написано от interista8 Виж мнението
    Ходи на ръце, а после си купи обущата на Роси Кирилова.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Reenata Виж мнението
    Това Сатаната ли е? Ренататрааатратрааа

  14. #14
    Супер фен Аватара на Reenata
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 882
    трататаата , ДА a тфа съм аз

  15. #15
    Много си несъразмерна чедо

  16. #16
    Супер фен Аватара на Reenata
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 882

  17. #17
    Повече от фен Аватара на SummerWave
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    484
    а колко тежиш?

  18. #18
    Кво значение има колко тежи? Всичко е до мотивация и нагласа.

  19. #19
    Тежа около 52 кг , но съм висока 173 см.

  20. #20
    За отлична оценка по ФВС ли се бориш? Ако е така, запиши се в училищния ви отбор по баскетбол, отиди на мачовете ви, играй като некартотекирана, вкарай няколко коша, победете противниците ви в първите мачове и си готова за единия срок с шестица.
    Иначе за обиколките: ако толкова те притеснява, че не можеш да избягаш триста метра за определено време, пий някаква енергийна напитка преди това. Аз лично не съм пробвал точно така, но смятам, че ще ти помогне.
    Успех!

  21. #21
    Това с енергийната напитка ще го пробвам. Звучи ми интригуващо А за баскетболния отбор на мачовете съм виждала да играят само момчета, но все пак ще се поразровя..все пак трябва да има и женски отбор. Мерси много

  22. #22
    Ако тичаш(например) всеки ден ще станеш по-бърза,т.е. с повече упражнения и постоянство ще си подобриш физическите възможности.Иначе не се притеснявай от това,все пак си имала проблем.Успех!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си