.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 61 от общо 61
  1. #51
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Лично аз не разбирам хората с подобен фетиш някак си ме отвращават...но по отношение на темата си намери жена с подобен фетиш иначе всяка друга ще те сметне за откачалка.

  2. #52
    Голям фен Аватара на Agartha
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    757
    Цитирай Първоначално написано от KaRiNa.Ni Виж мнението
    Лично аз не разбирам хората с подобен фетиш някак си ме отвращават...но по отношение на темата си намери жена с подобен фетиш иначе всяка друга ще те сметне за откачалка.
    Би ли споделила твоите фетиши? Ако не се чувстваш добре да е във форума, може на ЛС.

  3. #53
    не мога да намеря момиче със същия фетиш нито момиче което да иска да пробва ,, дори курви няма който да искат :Д отчаях се

  4. #54
    Цитирай Първоначално написано от Рипката Виж мнението
    хи хи хи интересно на мен кой ще ми оближе крачетата
    Не си казала,не сме го направили

  5. #55

    Dramas

    Biggest platform to watch Spanish Dramas
    http://doramasmp4vip.co/

  6. #56
    Аз имам този фетиш от много малък. Не съм го правил никога, но се надявам в скоро време да намеря момиче, което да няма против да ѝ "глезя" крачетата И се дразня изключително много, когато някои сексуално неграмотни хора казват, че е гнусно, че е не знам си кво, но не ми и пука - те явно не знаят, че има и по-гнусни неща.
    "Човек, само когато знае к'во му е, само аз си знам к'во ми е."
    -Валери Божинов

  7. #57
    Цитирай Първоначално написано от Niki4a06 Виж мнението
    Аз имам този фетиш от много малък. Не съм го правил никога, но се надявам в скоро време да намеря момиче, което да няма против да ѝ "глезя" крачетата И се дразня изключително много, когато някои сексуално неграмотни snow rider 3d хора казват, че е гнусно, че е не знам си кво, но не ми и пука - те явно не знаят, че има и по-гнусни неща.
    Горещо при теб :P

  8. #58
    Цитирай Първоначално написано от haraasa Виж мнението
    Горещо при теб :P
    Къв си ти е баце хах?
    "Човек, само когато знае к'во му е, само аз си знам к'во ми е."
    -Валери Божинов

  9. #59
    Цитирай Първоначално написано от Niki4a06 Виж мнението
    Къв си ти е баце хах?
    Ще е некъв трол 100% хах

    Цитирай Първоначално написано от KaRiNa.Ni Виж мнението
    Лично аз не разбирам хората с подобен фетиш някак си ме отвращават...но по отношение на темата си намери жена с подобен фетиш иначе всяка друга ще те сметне за откачалка.
    Мойто момиче, това че теб те отвращава и си мислиш, че всяка жена би сметнала фуут фетишист за откачалка, не значи, че е така. Жените приемат хора с всякакви фетиши, някои дори се влюбват в серийни убийци. Много ме дразнят такива задръстеняци/чки! Те освен мисионерска и свирки друго не признават! Ма техен проблем, да се оправят...

  10. #60
    Аз с удоволствие

  11. #61
    Цитирай Първоначално написано от ForzaInter Виж мнението
    Мойто момиче, това че теб те отвращава и си мислиш, че всяка жена би сметнала фуут фетишист за откачалка, не значи, че е така. Жените приемат хора с всякакви фетиши, някои дори се влюбват в серийни убийци. Много ме дразнят такива задръстеняци/чки! Те освен мисионерска и свирки друго не признават! Ма техен проблем, да се оправят...
    Мани я аз като ѝ разглеждах форумните мнения разбрах веднага, че става въпрос за изпечен фейк, избиващ комплекси...
    "Човек, само когато знае к'во му е, само аз си знам к'во ми е."
    -Валери Божинов

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си