.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Хора... наистина Ви моля ... помогнете ми !!!!!

    Здравейте на всички, вярвам, че ще ми помогнете, затова реших да ви помоля за помощ ! Наистина трябва да си намеря работа, трябват ми пари и НЕ е за поредната глезотия ами за нещо лично... ! Аз съм на 13 и не мисля че ще мога да намеря някоя работа ... Моля ви дайте ми съвети как да започна работа, която поне малко да се съобразява с училището ... Все пак тази година имам изпити... Искрено ви моля да ми помогнете ;( ;( !!!

  2. #2
    Супер фен Аватара на RainbowGirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 419
    Работа няма как да си намериш като си на 13. Трябва да имаш 16, за да работиш и то със съгласие на родител.
    Btw.. не драматизирай, изпитите след 7 клас са лесни.
    I'm still here bitches and i know everything !!!

    Тери.. <33 ♥

  3. #3
    Както каза RainbowGirl работа трудно ще си намериш, та ти си едва на 13.. Може да попиташ да раздаваш брошури на някакви магазини, пицарии.. за друго не се сещам .. Изчакай още 3 годинки..

  4. #4
    Супер фен Аватара на RainbowGirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 419
    Дори брошури няма как да раздава. Рядко взимат 15 годишни, пък какво остава за такива на 13..
    I'm still here bitches and i know everything !!!

    Тери.. <33 ♥

  5. #5
    Продай нещата, който не позлваш в продавалник :3

  6. #6
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Работа на тая възраст няма как да си намериш никаде

  7. #7
    Много трудно на 13 да си намериш работа - законно пък направо невъзможно. Само мога да те посъветвам да не се хващаш някъде на обещание (защото договор няма как да подпишеш), много е вероятно да те излъжат и нищо да не ти платят накрая.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Кое е това толкова лично нещо, което не търпи чакане и колко пари ти трябват?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си