Цитирай Първоначално написано от daniela. Виж мнението
Хораа днеска за първи път правих Инсанити иии беше адски изморително , но мисля че това най-вече се случва от това ,че от 2 седмици не съм тренирала и съм загубила тренинг. И мисля 1 месец да съм на 30 DSh ии след това да продължа със Инсанити. Според вас добре ли ще е така ? Иначе честита темичка спортягиииии !!! ))
Цитирай Първоначално написано от rositzza Виж мнението
След като пробвах Инсанити 30ДС за мен си стана чисто губене на време. Инсанити е по-натоварващо и ми е по-забавно
Абсолютно съм съгласна с Роси. Но ако инсенитито ти е толкова трудно...знам ли. По-добре (ако искаш да правиш нещо) преди инсенитито започни Т25. Меги каза, че е добре така. :>
2 седмици обездвижване не са чак толкова много. Аз след половин година обездвижване хванах инсенитито и в момента се чувствам прекрасно.

Pure cardio днес, поизпотих се. Голям кеф е след тренировка <3