.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Плевен
    Мнения
    140

    гърлото, дразнене дискомфорт

    Здравейте имам дразнене в гърлото и усещам дискомфорт. На какво може да се дължи. И може да звучи тъпо, или да съм в паника, но си мисля, че това е гадене, тъй като не знам какво представлява самото гадене, къде се усеща и има ли общо с проблемното гърло. Моля без тъпи коментари и т.н.

  2. #2
    Супер фен Аватара на пAteNцЕ
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 750
    Да си пил/а студени напитки скоро?
    Я си погледни гърлото дали не е зачервено.
    И отиди на лекар.

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Плевен
    Мнения
    140
    Ами пила съм, не мога да видя дали е червено, но това има ли общо с гаденето, искам да знам какво представлява то, защото съм се филмирала май :Д

  4. #4
    Вместо да се филмираш, наистина най-добре да отидеш на лекар - каквото и да е, колкото по-рано разбереш, толкова по-добре

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Плевен
    Мнения
    140
    Някой ще ми отговори ли на въпроса все пак? Или е възможно да е от притеснение, диети .. или да си въобразявам?

  6. #6
    Ние не сме компетентни/доктори,че да ти кажем. Вместо да искаш някой от форума да ти отговори,можеше да отидеш на лекар...

  7. #7
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    е та ти никога ли не си повръщала, че да не знаеш какво е чувството да ти се гади? о.ОО страх те е да не си бременна (ако и цикълът ти закъснява) май? :д
    погледни си го с фенерче гърлото - ако е червено или има бели налепи най-вероятно си хванала някоя ангина или нещо такова. ако имаш болки при преглъщане/подути лимфни възли или сливици, отивай на лекар.

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Плевен
    Мнения
    140
    нямам проблем с цикъла. Може би е от студените напитки и т.н. взех си хапчета за смучене Бронхикум и мисля, че помагат, за сега не се оплаквам. Изплаших се да не е астма или нещо такова породено от сух въздух и т.н...

  9. #9
    Повече от фен Аватара на Rocknroll
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    346
    Цитирай Първоначално написано от happy_milenitka Виж мнението
    Вместо да се филмираш, наистина най-добре да отидеш на лекар - каквото и да е, колкото по-рано разбереш, толкова по-добре
    +1

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си