.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Одисея

  1. #1
    anonymous895156
    Guest

    Одисея

    "Тук ще стават политически двубои!" - изрева Агрипин - "Трябва да си покрия разходите, не виждаш ли, че и Сидеров е взел да взима повече пари от мен . А всичките ми планове - включително и ШТ - се сгромолясаха като слънцето по залез"
    - В такъв случай - поде вляво от него човекът с хриптящ глас - ще се наложи да активираме най-мощното ни оръжие.
    - Луд ли си! - Агрипин го изгледа така, сякаш беше взел на сериозно раздел Секс - Не може, той е нужен на по-висши светове! Не може да призоваваш Димитър!
    - Припознавам себе си в Малдакия, май прешъс...
    Получи се бъг. После още един. Форумът прегря изведнъж и жарката августовска сутрин засия.
    Хората, които си правеха регистрация в този момент, не успяха - сякаш мястото бе резервирано за ЕДИН човек - Избрания.
    - Да чоусън уан, да чоусън уан, да чоусън уан съм АЗ! - с този си пост започна форумното разбуждане на заспалото и закостеняло население от ксенофоби с разпродадени органи dimitar.,
    Отказал да служи на интересите на Агрипин, той реши да поведе нова кампания - форонно пробуждане.
    Беше шести септември 2013, часът минаваше полунощ, а форумният месия пусна тема в Кофата... Там той щеше да срещне истинските си поддръжници, с които да допишат Одисеята

  2. #2
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Тъкмо викам, че ще дискутираме поемата на Омир Язък!

  3. #3
    anonymous895156
    Guest
    тихо, таки ще я дискутират гейовете през 4000-та година

  4. #4
    anonymous895156
    Guest
    атанасе, почваме да градим история, трябват ни още поддръжници, аз съм главният

  5. #5
    Мега фен Аватара на EinGutesKind
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    10 479
    Ще ме извините, ама се оттеглям в страната на сънищата

  6. #6
    anonymous895156
    Guest
    pishete tuk

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си