.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 47
  1. #1

    "blizoo" - интернет, кабелна - доволни?

    Какво мислите за "blizoo". Имам предвид интернет, кабелна. Доволни ли сте? Скоро се местя на нов адрес и бих искал да знам нещо повече за тези от "blizoo", тъй като ми са най-близки като офис и т.н. И най-вече става въпрос за Пловдив, ако има някаква разлика.. Все пак да добавя

    Точните неща, които бих искал да знам са - бърз ли е нета, има ли някакви проблеми, спирания и т.н. Общо взето ще остана ли доволен? Също така бих искал да знам и за кабелната, как стоят нещата.

  2. #2
    Голям фен Аватара на Котка.
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    563
    Ползваме техните услуги от години, не можем да се измъкнем.Оставяли са ме без интернет почти година.Всеки ден се провеждаха разговори, от които нямаше никаква полза.Накрая се намери време, видиш ли, и за нас и дойдоха и прекараха кабели през целия хол (бели, дебели кабели) и стана страшно грозно.Иначе щяха да ни покачат цената на услугите (не ми се обяснява).Има оферти само за нови потребители, което не е честно спрямо старите.Договорите имат скрити условия.Много често се случва интернета да прекъсне (по 2 - 3 пъти дневно).
    Според мен няма да останеш доволен (както масата от клиентите).За интернета - преди не беше бърз, сега малко го оправиха, но за да ти увеличат скоростта отсега ти казвам, че ще са ти нужни много усилия.
    И все пак - май вече си решил да използваш услугите им, едва ли аз мога да ти променя мнението, но да знаеш - предупредих те!
    Последно редактирано от Котка. : 09-08-2013 на 19:30

  3. #3
    При нас нямаше спирания, но пък интернета е много слаб. Да, случва се да спре за няколко минути/часа.

    Препоръчвам ти mobiltel

  4. #4
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Аз съм на Ментел(Мтел) откакто купиха spectrumnet и megalan. Имат покритие и в Пловдив. За 20 лева на месец ей тва получавам:

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    За 30лв на месец имам твоето умножено по шест плюс кабелна.

  6. #6
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    За 30лв на месец имам твоето умножено по шест плюс кабелна.
    Добре, браво на теб. Към кои си ?

  7. #7
    Искам нет, който да не спира всеки ден или при ветровити или дъждовни времена. Това е най-важното. И да е бърз, но това най-вече си зависи от цената.

  8. #8
    виваком

  9. #9
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    много лоши отзиви има за виваком

  10. #10

  11. #11
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    И моя нет е на виваком, аз лично проблеми нямам. Нито ми е спирал безпричинно някога, нито ми е бавел.
    Кабелната ни е на близу и много ме дразни, че ми сменят програмите без да ме питат, ама така или иначе не гледам тв често, не ми е голям проблем.

  12. #12
    Голям фен Аватара на mMemories
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    MaiNa TowN
    Мнения
    586
    Добре... сега да видим.. На БЛИЗУ сме от година и нещо, шибания договор е за две така че трябва да ги търпим още малко. Общо за месеца плащаме 45 лева пакета:
    1. Интернет (плащаме за 50 мегабита и получаваме .. не знам колко последно като успя да ми зареди спийдтеста беше 7 тая вечер като гледам как е може и 2-3 да е)
    2. Цифрова телевизия ( да, има 160 канала, но малоумното устройство не е съвместимо с нашия телевизор и бутоните от дистанционното за въпросното устройство като натисна да сменя канала то променя звука на телевизора, настройките на картината и прочие)
    3. Телефон (да, има 50 безплатни минути към стационарни, но за 3-минутен разговор към мтел доплатихме 7 лева, тъй като освен таксата за пакета си плащаме и каквото изговорим)
    Всичко това се оправя като им се вдигне един скандал по телефона, завърта се техник у нас един месец сичко е наред и после си е същото... По-добре се ориентирай към мтел. Много съм доволна от мобилния им интернет и телефонните услуги поне ;д а щом мобилния е хубав предполагам и нормалния интернет ще е приемлив

  13. #13
    Явно трябва да се насоча към друг доставчик. Предлагайте...

    Какво мислите за Еском?

  14. #14
    Download 36.56 Mbps
    Upload 32.53 Mbps
    Ping: 4

    Това е моя спийд тест и съм доста доволен.

    Ако намеря нещо подобно в Пловдив ще бъда много доволен. В момента съм на Еском и нета не ми е спирал повече от 2-3 пъти от година и като се обадя всичко си оправят и няма никакви проблеми. И при лоши времена пак си имам нет. Абе, общо взето съм много доволен. 16лв. плащам. Не говоря за Еском Пловдив, но въпроса е, дали ще получа същото от тях и в Пловдив
    Последно редактирано от waller12345 : 09-09-2013 на 07:57

  15. #15
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    при нас няма проблеми нито с нета, нито с телевизията

  16. #16
    Есkом или Мегалан се чудя. Въпроса е, дали изобщо имат офиси в Пловдив, тъй като не съм видял такова нещо.
    Последно редактирано от waller12345 : 09-09-2013 на 08:06

  17. #17
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    В сайта на Еском си пише за кои градове е:





    Иначе както ти казах, Mobiltel притежава Megalan и SpectrumNet и телевизията, и интернетът се водят на тяхно име.


    http://www.mtel.bg/fiksiran-internet...ternet-za-doma -> Включване и покритие

  18. #18
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Аз съм ползвал Близоо , и си бях много доволен ... Интернета ми е падам сигрно един -два пъти само .... Доволен бях от скоростта , но се пуснахме към оная оферта на М-тел интернет + кабелна + сматрфон / лаптоп за 30 лева , и спряхме близоото ... Иначе си беше 8 точки по десетобалната система А за М-тела , No comen .... All is ok !!!

  19. #19
    Аз съм от тези, които не искат да имат нищо общо с Мтел. Също така се чудя за Булсатком и Н3

  20. #20
    Мега фен Аватара на OoVasKoO
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    4 093
    Те са си голям ментел, ако имаш телефон към тях.
    От нета им съм доволен, както surf каза, 1-2 пъти на година спира нета.
    Дават ми 50 на 30 download и upload, а максимум съм правил 58 на 45. И телевизията на мегалан ползвам. Много канали имам(над 160), но има малко проблемче, за което трябва да знаеш. От време на време като гледаш някой канал, екранът забива и трябва да смениш програмата и да върнеш, че да се "рестартира".
    И още нещо - няма много кабели, просто защото и телевизията, и нета ти идват едновременно по оптичен кабел.
    Последно редактирано от OoVasKoO : 09-09-2013 на 10:33

  21. #21

  22. #22
    Голям фен Аватара на Котка.
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    563
    Аз съм чувала, че Булсатком са добри.

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от waller12345 Виж мнението
    up
    майка ти долна, няма да ми up-ваш да не стане лошо!

  24. #24

  25. #25
    Аз съм на Еском от близо 2 години. Интернета ми не е спирал от многоо време, бърз е ии кабелната им е супер.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си