.

Виж резултатите на анкетата: Какво заслужава според Вас авторката на написаното http://pisheshtamashina.wordpress.

Гласували
19. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Здрав пердах!

    1 5,26%
  • Забрана да ползва интернет!

    1 5,26%
  • Превъзпитание!

    1 5,26%
  • Публично линчуване!

    9 47,37%
  • Ако е мое дете ще и изкривя носът!

    2 10,53%
  • Похвала wtf ?!

    5 26,32%
Отговор в тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 172
  1. #1
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577

    Какво заслужава според Вас?

    Какво заслужава според Вас авторката на написаното?

    http://pisheshtamashina.wordpress.co...о-ботев/

  2. #2
    anonymous895156
    Guest
    В началото бях страшно негативно настроен, но прочетох написаното няколко пъти, след това погледнах и други нейни творби. Има някои смислени аргументи. Разбира се, вижда се, че не уважава Христо Ботев, и изразява пълно пренебрежение към поетите-революционери... но сигурно е от възрастта.
    Всъщност тя пише много хубаво.

  3. #3
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    ъм, що трябва да ЗАСЛУЖАВА нещо
    не харесва ботев - написала го
    голяма работа
    аз па не харесвам вазов. ама изобщо
    сигур и на мен ми трябва ЗДРАВ ПЕРДАХ

  4. #4
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Всъщност аз не видях нито един аргумент, който да обяснява по какъвто и да е било начин омразата и?

  5. #5
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Цитирай Първоначално написано от tireheb Виж мнението
    ъм, що трябва да ЗАСЛУЖАВА нещо
    не харесва ботев - написала го
    голяма работа
    аз па не харесвам вазов. ама изобщо
    сигур и на мен ми трябва ЗДРАВ ПЕРДАХ
    Има разлика между теб и нея. Тя парадира с това, което определено разграничава поведението на двама ви. Твоите доводи не съм ги чула, така че повече не мога да кажа.

    A пердаха може да го уредим. :Р

  6. #6
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    ама що да парадира
    щото го е написала в блог, а аз не ?

  7. #7
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Цитирай Първоначално написано от tireheb Виж мнението
    ама що да парадира
    щото го е написала в блог, а аз не ?
    То е разпространявано назад-напред от самата нея.

  8. #8
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    доколкото разбрах не е разпространено от нея
    постнала си го е в блога, след което последва шитсторм

  9. #9
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Аз разбрах, че тя е пращала линк към блога си.

    Не мога да я оправдая по никакъв начин. Изключително грозно.

  10. #10
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    ми не знам
    продължавам да не разбирам кво ЛОШО е направила, че въобще да трябва някой да я оправдава
    написала, че не харесва ботев
    ми окей, баси..

  11. #11
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Всеки път виждам младото му тяло, проснато под оня връх. В тревата се просмуква лепкава кръв. Лепкава като сълзите на майка му. Лепкава като обичта към бащиното огнище. Лепкава.
    Можеш да изразяваш мнение. Държавата ни е достатъчно свободна за ВСИЧКО. Но си има една граница, която включва човечност и морал и тя не трябва да се прекрачва. Не можеш да се изказваш по този грозен начин, заради тази пролята кръв в момента малкият келеш седи и чопли семки пред компютъра си. Ако нямаше хора, като него най-вероятно малката пикла сега нямаше да я има.

  12. #12
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    И тази кръв причинява повече болка отколкото недораслото ми сърчице може да поеме.

    а това е следващото изречение, което си пропуснала да цитираш
    всъщност точно краят изразява изключително положително мнение за ботев, според мен
    целият пост изразява критика към твореца ботев, но уважение към личността ботев

  13. #13
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Напротив. Явно не си разбрал. Макар че се съмнявам, написано е толкова просто, елементарно, липсват литературни похвати и има куп грешки.

    Всеки път, когато помисля за съдбата му. Всеки път, когато усетя у себе си онзи ботевски бунт срещу грозното, срещу кривото и несправедливото
    И тъй, Ботев. Млад бунтар. Революционер. Поетче. Журналист. Мъртвец. Не го харесвам.
    Ботев се е превърнал в символ за всички полуграмотни патриотари.
    По абсолютно просташки и ниско интелектуален начин е изразила омразата си. Само не е успяла да я докаже с аргументи. Няма и как. Само, като прочетох първите два реда и се убедих, че не е прочела особено много произведения.

    Всеки може да седне и да "твори". Ама има разлика между творба и фекалии.

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    702
    Окей, нека да пише, да се развива.
    Няма лошо.
    всеки е свободен да изразява мнението си, каквото и да е то, по какъвто начин да е.
    според мен се тръби твърде много за това момиче.

  15. #15
    заслужава куче да я чука до смърт.

  16. #16
    anonymous895156
    Guest
    Обаче момичето е страшно хитро. Гледах й блога - няколко журналисти са писали коментар, че искат интервю с нея, защото е много талантлива, брилянтен ум и мислели по същия начин. Това ще я изстреля напред.

  17. #17
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Според мен тая пишман литераторка е чела само задължителните произведения на Ботев (които до голяма степен са се превърнали в клишета) и оттам е решила да ни покаже колко "слаб" поет е той. Само дето най-силните му произведения не са "На прощаване" и "Майце си". Да не говорим, че сигурно въпросната изобщо няма идея какъв е бил като публицист и каква е ролята му в българската журналистика. Аргументацията й е под секва критика.

    Иначе не пише зле, но тръгва да става известна със скандал, типично по чалгарски.
    Последно редактирано от DarkTemplar : 09-11-2013 на 13:42
    Welcome to the Jungle...

  18. #18
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Цитирай Първоначално написано от pesho..xd Виж мнението
    заслужава куче да я чука до смърт.
    Yes. You're right. Но си несправедлив с кучето!


    Представям си какви журналисти са това? Тук важи, не е важно да си талантлив, важно е да намериш същият малоумник, като теб.

  19. #19
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Според мен тая пишман литераторка е чела само задължителните произведения на Ботев (които до голяма степен са се превърнали в клишета) и оттам е решила да ни покаже колко "слаб" поет е той. Само дето най-силните му произведения не са "На прощаване" и "Майце си". Да не говорим, че сигурно въпросната изобщо няма идея какъв е бил като публицист и каква е ролята му в българската журналистика.

    Иначе не пише зле, но тръгва да става известна със скандал, типично по чалгарски.
    Точно затова говоря. Абсолютна липса на познание на литературни похвати и творчеството на Ботев.

    С разликата, че и писането и не ме трогна особено.

  20. #20
    Голям фен Аватара на xantia
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    571

  21. #21
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    Защото ми разбива сърцето

    Всеки път, когато прочета негов стих. Всеки път, когато помисля за съдбата му. Всеки път, когато усетя у себе си онзи ботевски бунт срещу грозното, срещу кривото и несправедливото. Всеки път виждам младото му тяло, проснато под оня връх. В тревата се просмуква лепкава кръв. Лепкава като сълзите на майка му. Лепкава като обичта към бащиното огнище. Лепкава. И тази кръв причинява повече болка отколкото недораслото ми сърчице може да поеме.

    Затова го мразя.


    добре, ето го целия последен абзац
    ако тук не виждаш .. не знам, уважение, симпатия, ЛЮБОВ ако щеш към ботев...
    не знам, или ти си сбъркана, или аз

  22. #22
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Ти. ^^

  23. #23
    Супер фен Аватара на Meonesssss
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    2 636
    Малко ви е трудно да проумеете какво всъщност е написало момичето, нали ?

  24. #24
    Супер фен Аватара на tireheb
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    2 581
    е, добре : )
    оставям ви тогава да я разпвате тука и да я убивате с камъни

  25. #25
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Всеки път, когато прочета негов стих. <--- Следва ---> Всеки път виждам младото му тяло. В тревата се просмуква лепкава кръв. Затова го мразя.
    Всеки път, когато помисля за съдбата му. <--- Следва ---> Всеки път виждам младото му тяло. В тревата се просмуква лепкава кръв. Затова го мразя.
    Всеки път, когато усетя у себе си онзи ботевски бунт срещу грозното, срещу кривото и несправедливото. <--- Следва ---> Всеки път виждам младото му тяло. В тревата се просмуква лепкава кръв. Затова го мразя.
    Всеки път виждам младото му тяло, проснато под оня връх. В тревата се просмуква лепкава кръв. Лепкава като сълзите на майка му. Лепкава като обичта към бащиното огнище. Лепкава. <--- Използва определението лепкава, за да покаже по-силно ненавистта.

    Нещата, които изброява... Има впредвид, когато прочете негов стих, когато помисли за него и прочие.. Всеки път вижда момента с мъртвото му тяло и ЛЕПКАВАТА му кръв.

    Не знам къде видя любов.

    По-просто не мога да ти го обясня tireheb

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си