.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    МАЛКО ПО-НЕОБИЧАЙНА ТЕМА, НО МНОГО ВАЖНА!

    И така вчера с приятелка решихме да си вземем пико. Всичко окей и когато се прибрах у дома баща ми ми каза че може да имам диабет защото пия прекалено много вода и ми присъхва устата. И в понеделник тоест след 3 дни ще ми направят кръвен тест да видят дали имам диабет. Че така въпросът ми към вас е дали кръвният тест ще покаже че съм взимала наркотик, защото някои ми казват да, други ми казват пий тия дни глюкоза за системи яж много мляко и лимони и трябва да се изчисти, но съм страшно объркана и искам някои ако знае да ми каже защото много се притеснявам. И не пиша темата, за да ме критикувате а за да ми помогнете, защото знам че ще има такива които ще ме критикуват, но точно сега искам съвет а не критики

  2. #2
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    ако ти правят стандартни кръвни изследвания, няма да намерят нищо, ако не сте думкали някъв боклук
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  3. #3
    зависи от качеството на пико-то

  4. #4
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Ще се разбере но зависи и какъф е теста и какво е качеството на стоката.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на seek&destroy
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    480
    Ако употребяваш честичко в кръвната картина, примерно, би се отразило разлика в кръвните клетки (повишение, спад, т.н), и ако баща ти не те е надушил, че става въпрос за наркотици, нямаш ядове, не е притеснително, би могло да се получи от всякакви работи. В крайна сметка, няма от какво да се притесняваш, за изследване за наркотици се правят специални тестове, тези които теб те очакват нямат нищо общо.

    ПП: И въобще не се опитвай да се изчистиш. Колкото и да се наливаш с вода и да ядеш лимони е напълно безсмислено . Веществата остават в организма месеци напред.
    Последно редактирано от seek&destroy : 09-24-2013 на 19:51

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    331
    1во аз бих се притеснявал повече за диабета, 2ро защо по дяволите взимате пико ?

  7. #7
    Повече от фен Аватара на seek&destroy
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    480
    Цитирай Първоначално написано от skok Виж мнението
    1во аз бих се притеснявал повече за диабета, 2ро защо по дяволите взимате пико ?
    Ми щото по дяволите взимат буахаххахах ебати въпроса.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    331
    Ебати реакцията по скоро. И между другото тва че веществата оставали в кръвта с месеци са пълни глупости

  9. #9
    Повече от фен Аватара на seek&destroy
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    480
    оооокей.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си