.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Стадион

  1. #1
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391

    Стадион

    Абе, я кажете кои български стадиони имат лиценз от УЕФА - Левски, Бургас, Ловеч, Стара Загора /за тоя не съм сигурна/ имаше още някой в София, май и в страната още 1???

    Спешничко трябва да разбера, а не искам да изчета целия спортал
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  2. #2
    Само Васил Левски. То всъщност за кое точно питаш, те са 4 категории, като 4-та е най-висока. Около сагата на Лудогорец наскоро бях чел, че Васил Левски всъщност е с категория 3, но понеже се доближавал най-много до критериите за категория 4 е възможно да се домакинства на него.
    Последно редактирано от nqmaznacheniee : 09-22-2013 на 12:33

  3. #3
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Лицензи за ниските категории (2) имат Лазур, Герена, Ловешкия, Разградския и май на Берое (ама за него не съм сигурен). За високите категории (мачове от Шампионска лига и т.н.) има само Васил Левски.

    Ето по какво се различават категориите: http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_stadium_categories

    Ето и информация, кой стадион как е оценен: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ms_in_Bulgaria
    Последно редактирано от DarkTemplar : 09-22-2013 на 13:52
    Welcome to the Jungle...

  4. #4
    Ако се довърши стадион "Пловдив" и се направи ремонтът и той ще има категория за УЕФА. Стадионът на "Ботев" (бъдещият) също ще има категория за ШЛ. Иначе - на Литекс , Националният , на Левски , на Берое , на Черноморец и Нефтохимик (смятай - "Лазур") и Лудогорец.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си